Флірт з Овном — Напористий & Впевнений

Овен є першопрохідцем серед зодіакальних знаків, у ньому укладена первісна міць, природна пристрасність, імпульсивність і прагнення до лідерства. Для овнів флірт — це гра, в якій потрібно перемогти. Флірт овна рішучий, стрімкий і напористий. Якщо у вас перше побачення, а овен вже говорить про свою симпатію, а то й кохання з першого погляду, не лякайтеся, просто у овнів так прийнято. Якщо ви зустрінете його на вечірках, то заметете, що він хоче показати себе і здобути нову перемогу, адже його інстинкт бійця і завойовника повинен бути задоволений.

Якщо ви належите до категорії безнадійних песимістів, забудьте і думати, що ви зможете завоювати серце Овна. Овен — це такий чоловік, якого потрібно брати штурмом, тому що для нього важливо фізично відчувати, як розгорається вогонь, поки він не нагло запалає і повну силу. Тому для першої зустрічі ідеально було б, якщо б ви склали Овну компанію в заняттях екстремальним видом спорту, щоб, скажімо, ви мчали на плоту, а навколо вас вирував стрімкий, порожистий потік. Інший варіант — відправитися в невелику експедицію — хоча б в довколишній ліс за відсутності інших можливостей. Дух небезпеки і пригод заряджає його енергією, а фізична активність сприяє тому, що іскра еротичного бажання швидше спалахне жарким полум’ям.

Запропонуйте йому разом відправитися красти коней, і ви побачите, як у нього загоряться очі. Або зробіть спільний похід у центр здоров’я. Важливо, щоб ви були одягнені в червоний спортивний костюм. Після того як у вас на щоках заграє здоровий рум’янець, а в жилах посилиться струм адреналіну, немає нічого краще, як разом прийняти душ. Якщо ви не боїтеся синців, Овен — ідеальний варіант для вас, тому що він хоче в одній особі знайти коханця і спаринг-партнера. Майте на увазі, що Овен не може обійтися без гострих відчуттів, оскільки його знаком управляє Марс — войовнича планета. Суперництво підлоги — ось що рухає Овном і налаштовує його на любовні подвиги.

Що потрібно робити:

Привернули його увагу, дивися йому в очі. Покажи себе у всій красі, щоб він побачив гідну мету, яку потрібно підкорити. Будь несподіваною, дивуй його. Нехай ваше побачення буде вночі на березі моря, серед гір. Стань сильним і енергійним, адже Овен завжди може застати тебе зненацька, незалежно від намічених тобою планів. Кожен день – нові пригоди. Будь готова протистояти його залицянь, але залишайся в той же час романтичною і мані за собою. Овен оцінить твою ініціативу і незалежність. Пишайся його нестримним темпераментом. Він вчиться розслабляти і розважати тебе, і тому зуміє захопити тебе в вирі пристрастей.

Вогненним темпераментом Овна визначається його невтомність і неприборканість. Цей знак завжди тягне незвідане, і люди, що народилися під ним, хочуть, щоб цю їх пристрасть до нового поділяли й ті, кого вони обрали своїми супутниками. У початковій стадії закоханості вони дадуть кому завгодно сто очок вперед в тому, що стосується емоційного напруження, хоча з роками і вони теж стають більш спокійними у своїх зовнішніх проявах. Слід враховувати, однак, що Овни — такий тип, який не може жити без цілей та перспективи. Партнер, який не здатний розділити його ідеали, йому набридне і навіть може викликати вибух агресивності.

Якщо ви хочете принести Овну справжню радість, ви не повинні йому суперечити, навіть коли мова йде про чистої води імпульсивних рішень. Ви повинні бути легкі на підйом настільки, щоб, не замислюючись, махнути зі своїм обранцем у Нью-Йорк, не відкладаючи купити нову машину і час від часу винаходити для свого друга нові стимули. Робіть все, що хвилює кров і підвищує вміст у ній адреналіну, і ніколи не намагайтеся відмовляти його або висловлювати песимістичні прогнози стосовно того, що задумав ваш неприборканий супутник. Овен охоче йде на флірт. Ви повинні звикнути до цього і почати фліртувати в свою чергу! Те, що навколо близького Овну людини натовпами роїтися будуть шанувальники, не відлякає його, а навіть, навпаки, буде імпонувати йому.

Чого не можна робити:

Прагнути прив’язати до себе і обмежувати його свободу. Бути занадто критичною в порівнянні його і інших чоловіків. Фліртувати з іншими чоловіками або підтримувати стосунки зі своїм екс-партнером. Овен воліє, щоб ти залишила все це у минулому, а зараз повністю присвятила йому. Ображатися, сердитися занадто довго. Овен не вміє вмовляти занадто довго. Перебувати в поганому настрої і уникати його товариства. Овен вирішить, що ти не хочеш з ним спілкуватися, хоча це і буде помилкою. Намагатися охолодити його запал. Твоє ставлення може завдати йому душевну рану. Жвавість і темперамент – це натура Овна.


Залишити відгук