Водолій в Любові

Якщо ви Водолій ви доброзичливі і відрізняєтеся високою социальностью, захоплюючись всім і вся. Ви можете легко вступити в новий контакт, але завжди будете прагнути до легким і вільним відносинам. Незважаючи на ваше своєрідне поведінка, як тільки ви знайдете людину, яка поважає вас, ви свідомо захочете побудувати міцні відносини з ним. Це не означає, що ви готові відмовитися від своєї незалежності, друзів чи свободи.

Водолія цікавить все на світі, в тому числі і протилежну стать. Однак для любовних стосунків він шукає насамперед надійного друга, разом з яким йому буде весело і цікаво. Закохавшись, Водолій здатний діяти ексцентрично і непередбачувано. Наприклад, чоловік-Водолій, прагнучи вразити свою обраницю, може на її очах скупатися в крижаній фонтані або зробити ще який-небудь божевільний, що виходить за всякі рамки, вчинок.

В цьому плані художник з пісні, проміняв свій будинок на мільйон яскраво-червоних троянд, діяв як справжній Водолій. Втім, за всіма божевіллям Водолія, як правило, коштує не стільки пристрасть, скільки бажання справити враження. Однак незважаючи на всі свої любовні божевілля, від шлюбу волелюбний Водолій буде бігти до останнього. Сім’ю він заводить досить пізно, і хоча не схильний до зради, однак занадто велику відповідальність у цьому плані від нього очікувати не можна. Як, втім, і у всіх інших сферах життя.

Незалежна і стримана природа Водолія часто змушує його довго чекати приходу тривалому любовному зв’язку. У пошуках цієї ідилії ви не хочете себе обмежувати, але зав’язуєте безліч полудружеских-полулюбовных відносин. Дружба і любов у вас дійсно нашаровуються один на одного, причому так своєрідно, що більше такого поєднання просто ніде не побачиш. У самому справі, якщо ви, народжений під знаком Водолія, бійтеся любові, то не боїтеся дружби. Ви рятуєтеся в ній, думаючи, що таким чином зможете уникнути любовних мереж. Ви завжди в пошуках ідеальної любові, і часто у вас складаються дивні відносини з партнерами. Ви марите про «парі», чужої пристосовництва, відкритою, як в дружбі, і не залежить від суспільних умовностей.

<-IMAGES->

Звичайно, Водолії, боїтеся палкої пристрасті і прагнете до якоїсь розумової любові, вільної від будь-якого примусу. Таке бажання вільної любові, що не підкоряється нормам, наштовхується на обмеження звичайному житті, до яких ви странньм чином досить сильно прив’язані. Ви так боїтеся довіритися комусь, що з-за своєї власної подвійності просто іноді не знаєте, як реагувати. Уяву часто диктує вам поведінку, не сумісну з вашими моральними цінностями. Воно штовхає вас до ідеальної любові.

Та любов, якій ви живете, дуже часто інтелектуальна, далека від справжньої пристрасті і її «жахливих» потрясінь. Ви відмовляєтеся підкоритися инстинктивному тяжінню підлоги.Як правило, ваша любов — це вид вільного співіснування, в якому секс відсунутий на другий план. Це перш за все розумна, а не тілесна любов. Не тому, що ви — прихильник виключно платонічне кохання, просто ви не звертаєте уваги на секс і не завжди буваєте готові, коли саме цього чекає від вас партнер. У крайніх випадках ви просто не відчуваєте потреби і користі сексуальних відносин. По-вашому, близькість — це те, без чого можна обійтися. Для вас, відчуває постійну потребу керувати своїми почуттями, вчинками та зовнішніми обставинами,дуже важливий самоконтроль. Ця стриманість часто позбавляє вашу любов спонтанності. Ви, народжений під знаком Водолія, вкрай вразливі і так лякайтеся поступитися пристрасті і, отже, втратити власну незалежність, що частіше вам вдається уникнути її мук, перевівши все в область словесних формулювань.

Ваші любовні здібності і обдарування розкриваються, коли ви опишете хвилюючі ліричні листи, але значно менша ступінь самовираження відчувається під час вашої фізичної близькості з істотою, яким ви нібито так захоплюєтеся. Трапляється навіть, що ваші партнери не можуть зорієнтуватися в ситуації і насилу розуміють вас.


Залишити відгук