Сонце в Будинку 9

Можливий успіх в області юриспруденції, релігії або організації подорожей. Відзначається талант до вивчення іноземних мов. Взагалі така людина може відшукати спільну мову в спілкуванні з будь-яким індивідуумом. Можливий шлюб з іноземцем, один з батьків може бути вихідцем з далеких місць. Така людина схильна до серйозної навчанні та заняттям філософією. Нерідко стає сумлінним і щасливим вчителем. Часом такі люди бувають непрактичні, так як наголошується схильність до надмірного фантазування і дивним фанатизму. Вони виявляють значний інтерес до духовних та релігійних питань. Добре розвинена інтуїція нерідко приносить їм яскраві осяяння. Це дозволяє творчо вирішувати проблеми і успішно передбачати майбутнє, часом на грані пророцтва. Ці люди часто бувають за кордоном.

Вони схильні до наслідуванню суворим моральним засадам, іноді аж до святенництва. Нерідко вони зайняті вихованням інших, або мають відношення до органів правосуддя. Схильні нав’язувати оточуючим свої релігійні і моральні погляди. Нерідко стають зарозумілими лицемірами (особливо при ураженні Сонця). Амбітні, рішучі, самовпевнені і впевнені в собі. Цікавляться образотворчим мистецтвом, наукою, музикою, літературою та інтелектуальним розвитком. Ці люди володіють міцною релігійністю і здатність захоплювати своїми ідеями інших. Вони цікавляться широкими зв’язками з громадськістю і тяжіють до високих ідеалів. Честолюбні і благородні, схильні до дослідження проблем, пов’язаних з вищим станом свідомості.

Їх життя йде по висхідній, при цьому зовнішні успіхи доповнюються сприятливим духовним розвитком. Їх світогляд завжди піднесено і философично, вони мають дуже добре опрацьовані і всебічно впорядковані уявлення про моральність. Великий інтерес до астрології і езотеризм, можливий успіх у прикладних науках і заняттях, пов’язаних з далекими науковими поїздками. Є схильність до паранормальних психічних проявів, наприклад, до віщим снам і вгадуванню майбутнього. Останнє проявляється особливо успішно відсутність упередженості і зайвого суб’єктивізму. Характер людини стійкий і побожний, справедливий і врівноважений. Такий індивідуум є прекрасним співрозмовником, цікавим компаньйоном і надійним супутником.

Якщо Сонце знаходиться в 9-му будинку, то сутність вашої життєвої мети полягає у розкритті перед вашим розумом нових сфер, просторів життя. Ви прийшли па Землю для розширення ментальних горизонтів, для розвитку, дослідження і пошуку філософії життя. Всякий раз, коли ви подумки розкриваються, то ви підключаєтеся до космосу. Існування на вищому доступному вам етичному рівні створює приплив життєвої енергії. Недостатньо, щоб ви визнали і прийняли існуючі філософські погляди; ви повинні синтезувати все, що ви знаєте, в оригінальну систему, особисту філософію, яка змогла б стати основою вашого життя. Пастки — парити високо в хмарах абстракції і в результаті втратити контакт з реальністю життя на Землі. Розуміння таємниць всесвіту мало що значить, якщо ви не в змозі пригадати ваш поштовий індекс. Завдання — поєднати захоплення абстрактним мисленням з дисципліною морального життя і передати цю мудрість всім, кого вона може духовно зміцнити.

Читання книг про далеких країнах, роздум про них, подорожі з метою дослідження цих світів — це природний спосіб життя для вас. Почуття дослідника фундаментально; воно може бути фізичним, ментальних, емоційних або духовним. Чим краще ви вивчите життя інших культур, особливо безпосередньо, тим повноцінніше реалізується ваша основна життєва мета. Ви знаходите самого себе, коли подорожуєте з інших світів. Це не тільки подорожі по далеких країнах, але і найрізноманітніші «вилазки» на ваші задвірки. Завдання — асимілювати широту поглядів людей, бути подібним «ткачу» єдиного світу людей.

Ви горите бажанням вчитися. Невідомо, як ви вчилися в початковій школі, але можна з упевненістю сказати, що ви станете «вічним студентом» в хорошому сенсі цих слів. Вас особливо цікавлять концептуальні галузі знань. Ви можете вивчати їх як самостійно, так і в інститутах, університетах та інших формальних освітніх структурах, бо для вас важливі не тільки знання, а й дипломи. Засвойте все, що ви можете, а потім передати ці знання іншим.

Положення Сонця в 9-му будинку підкреслює, в більшій мірі, ніж положення інших планет у 9-му будинку, дуже незначну різницю між глибинною і прагматичної істинами. Що значимо для вас, так це відсутність брехні. Існують два види брехні. Перша — це активна неправда, тобто віра в об’єктивну фальш або передача її іншим. Ясно, що цей вид досвіду негативний для вас. Він від’єднує вас від вашої божественності. Але в рівній мірі шкідлива пасивна неправда — або як приховування істини, або як підміна істини на меншу за значимістю. Ця серйозна пастка послаблює вас. Вкрай важливий для вас пошук найвищої істини і передача її іншим людям за будь-яких обставин життя. Не потрібна ідеальна експресія істини, а також її всебічне розуміння іншими. Ваше завдання — боротися за чесність, цілісність і просвітництво. Істина — це життя.

Ваше досконале суспільство подібно Олімпу. Люди подібні Богам стародавніх міфів, їх мудрість і благородство пронизують невичерпний потік творчості. Ваше саме глибинне бажання — вміти досягати згоди з будь-якого питання, і люди цього товариства досконало володіють цим знанням. Як правитель світу, ви були б владним, але великодушним; могутнім, але прихильним; благородним і величавим, але завжди допускає до себе своїх підданих.


Залишити відгук