Місяць у Будинку 9

Піднесені почуття і щира відданість ідеалам штовхають такої людини до розвитку власної філософії. Сприйняття ідеології і релігійних систем загрожує формуванням догматизму. Величезне значення для такої людини має вивчення глибинних пластів життя і шарів існування. Значний інтерес до вищого «Я». Це мрійливий любитель подорожей, романтик і ентузіаст. Він не прив’язаний до одного місця і може бути досить неспокійний, при цьому любить повчати інших і давати їм досить-таки банальні поради. Такі люди відрізняються сильною релігійністю та відданістю з дитинства до певних соціальних норм і моральних цінностей. Вони приймають необхідність утвердження духовних і етичних цінностей в сімейному житті і домашньому колі. Їх духовні розуміння можуть бути обмежені зайвою емоційністю і скуті мимовільним ототожненням з досвідом батьків. Можливі серйозні конфлікти з рідними при необхідності зміни релігійної приналежності.

такого Переконання людини міцні і стійкі, але не стільки раціональні, скільки емоційні. Такі люди навчаються несвідомо, крім своєї волі. Вони володіють оригінальним, винахідливим і проникливим розумом. Замислені, люблять дослідження і прагнуть до прогресу. Володіють інтенсивним уявою і високими ідеалами. Схильні слідувати моді. Нерідко шлюб приносить їм вигоду, пов’язану з родичами партнера. Ймовірні подорожі в далекі країни, приносять чималий дохід. Відзначається схильність до юридичної та конторської роботи. Можливі дивовижні сновидческие і ясновидческие переживання. Відзначається любов до змін, різноманітності і новизні. Свої філософські та релігійні погляди такі люди схильні обговорювати публічно і битися за них. Вони вельми ексцентричні, хоробрі і дуже сприйнятливі. Пристрасть до переміщень харчується їх багатою фантазією. Імовірний шлюб з іноземцем. Можливий інтерес до останніх досягнень науки. Нерідко такі люди емігрують, або живуть далеко від рідних місць. Вони дуже спостережливі і щиро прагнуть до духовним знанням.

Положення Місяця в 9-му будинку говорить про те, що ви ментально виховуєте себе. Вищий розум заспокоює вас емоційно, і ви щодня маєте потребу піти в простір чистої думки, щоб відчути себе в безпеці. Ваш інтерес до мислення автоматичний і звичний, чого не скажеш про самих думках. Ви також виховуєте та інших, забезпечуючи їх аналогічної ментальної їжею, пропонуючи їм заспокоєння мудрості. Це одна з ваших сильних рис характеру, хоча вона також може бути і пасткою. Люди, перебуваючи в біді, не завжди здатні сприйняти ментальні узагальнення, незалежно від їх істинності чи оптимістичність. Завдання — осягнути суть захисту, створюваної материнськими образами, в тому числі і Землею-матінкою. Відчувайте себе її мудрістю.

Почуття безпеки виникає тоді, коли ви невідоме перетворюєте у відоме. Вам необхідно подорожувати, щоб заглушити тугу, ліквідувати книжкових сторінок, а не власними ногами по арктичних снігах. Але тим не менш всередині у вас продовжує жити спонукання подивитися буквально, що ж знаходиться за наступним пагорбом, захистити себе нової низкою спогадів. Сентиментальні спогади про ваших подорожах доставляють вам найбільша насолода — немов ви створюєте живий музей. Завдання — все, що ви дізналися і придбали, доставити до себе додому, зробити світ звичним, близьким.

Ваше бажання вчитися визначається станом вашого темпераменту. Ви вчитеся, то раптом все кидаєте, відкладаючи підручники, коли ваша емоційна життя стійка, і беручись «гризти граніт науки» всякий раз, коли” виникає емоційний криза. Ваше життя безупинно ставить перед вами нові емоційні завдання, змушуючи вас більш глибоко осягати ті розділи знань, які ви вже розумієте і використовуєте, або ж вторгатися в інші сфери. З цих двох підходів вам більше всього підходить розширення пізнань у тій сфері, яка вам відома, але пам’ятайте, що в житті бувають моменти, коли ми повинні різко змінити спосіб осягнення реальності. Пам’ятаєте, яким би страшним не здавалося вступ на незнайомий шлях, але іноді це найпродуктивніший рішення.

Ви шукаєте в світі істину, а світ зустрічає вас питаннями. Ваше завдання — давати відповіді. Це не така складна задача, як здається, бо від вас не потрібні лаконічні відповіді; також не годиться, що ви знаєте відповідь на кожне питання. Цілком достатньо, якщо ви скажете, що відповідь вам не відомий. Втім, дуже важливо, щоб ви були готові дозволити істині пройти через вас, навіть якщо ви не в стані побачити її джерело. Ваша істина змінюється від миті до миті, від ситуації до ситуації, тому не відставайте від змін у житті, будьте в центрі потоку. Не намагайтеся раціонально висловити істину — відчуйте її. Уникайте пастки говорити іншим, що вони хочуть почути. Відгук на справжні потреби надає більш потужний виховний вплив. Завдання — бути емоційно цілісним як у пізнанні, так і в передачі істини. Станьте більш впевненим допомогою злиття об’єктивної чесності та емоційної сприйнятливості. Істина — це безпека.

Ви вірите, що суспільство було б більш досконалим, якби всі ми могли не побоюватися розкривати власні емоції, висловлювати наші потреби більш щиро. В цьому суспільстві не повинно бути голоду, ні фізичної, ні емоційної. Абстрактного мислення буде відведено скромне положення, і воно буде використовуватися тільки як інструмент для більш ефективного обміну відчуттями. Безпечне суспільство, де сімейні цінності духовні, але не обмежені простий біологічної зв’язком — це ваш ідеал. Ви хочете, щоб світ був однією величезною родиною, де переважна увага приділяється дітям, які буквально малюкам, або дитині всередині кожного з нас. Як правитель світу, ви були б по-материнськи сердечним, непохитним у дотриманні дисципліни, але зберігає бажання «загнати всіх нас назад у загін».


Залишити відгук