Юпітер в Будинку 8

Така людина вміло звертається з грошима і завжди розпорядженні масою сприятливих можливостей. Він вміло справляється з коштами інших людей, займаючись банківськими операціями, бухгалтерським обліком або менеджментом. Його життя боргу, а смерть спокійна. Він формує правильне і спокійне ставлення і до життя, і до смерті. Гроші приходять до нього від партнера або у спадщину. Він дуже емоційний і характеризується сильними сексуальними інстинктами. Неправильне використання енергій робить його марнотратним, не поважають інших людей і схильним до формування помилкових висновків. Основна вигода приходить через спадщину, страховки і вдалі вкладення корпоративних фінансів.

Можливі правові спори, пов’язані з податками і поділом спадщини. Часто такі люди стають фінансовими посередниками. Вони проявляють інтерес до послесмертному існування, а тому здатні медиумически зв’язуватися з померлими. У дослідженні окультних проблем їх супроводжує успіх. Їх рідко відвідують нічні кошмари, сновидіння частіше носять райдужні відтінки. Вони твердо вірять у правдивість віщих снів і всякого роду прикмети і передбачення. Можлива передчасна втрата рідних і близьких, а при тяжкому ураженні планети — конфіскація майна або коротке життя дітей. Нерідко таким людям супроводжує успіх у заняттях езотеризмом і астрологією.

Положення Юпітера в 8-му будинку говорить про те, що ви маєте багато можливостей знайти особисту оцінку, що генерується в партнерських відносинах. Ви можете досягти союзу майже з кожною людиною, бо внутрішньо ви відкриті цього стану. Контакти часто можуть бути ефемерними, але тим не менш, вони дієві, і ви повинні дозволити собі розкіш вбирати оцінку про себе в кожному взаємодії. Пастка – нездатність розвивати більш глибокі інтимні стосунки з людиною. Завдання – усвідомити, що світ – це ваша раковина.

Ви прагнете до розвитку і зміни з ентузіазмом, який не має собі рівних у порівнянні з символізмом положення будь-якої іншої планети в 8-му будинку. Втім, і тут існують пастки. Вами може оволодіти спрощений погляд на зміни: чим більше, тим краще. Оскільки ви, по суті, не є власником, то ви не вважаєте за потрібне чимось жертвувати. Оскільки ви не “прив’язані” до чогось, то чому ви повинні від чогось відмовлятися? О, це не так. Від чого вам необхідно відмовитися, так це від вашої гордості. Смерть его для вас означає саме: жертвування надмірної гордістю. Завдання – обрати істинне смирення замість фальшивої гордості і не підживлювати ваше его за фальшиво смиренної маскою.

Звільнення, що досягається в сексуальному союзі, здається природним процесом у світі. Ви досягаєте його без особливих зусиль, оскільки ваша чутливість до чесноти сексуальних відносин сильна і чудово розвинена. Всякий сексуальний контакт повинен ще більше полонити і захоплювати вас. Якщо цього не відбувається, то вам стає нудно з коханою людиною, ви перетворюєтеся в незацікавленого спостерігача і скоро ви починаєте шукати більш хвилюючі сексуальні відносини. Пасток дві. По-перше, ви можете пред’являти до сексуальним відносинам такі високі вимоги, яких вашим партнерам важко досягти, і в результаті вони можуть відсахнутися від вас. По-друге, ви дуже хочете бути вільним, і ви здатні відв’язатися від коханої людини, що прагне до напруженої близькості. Не отвязывайтесь занадто швидко, цим ви принесете в жертву трансформуючі зусилля. Завдання – нехай досвід злиття забезпечить вас реальної мудрістю. Безсумнівно, ви ставитеся до сексуальних відносин з здоровою цікавістю і приємним здивуванням, якщо тільки немає протилежних вказівок.

Ваш інтуїтивний радар охоплює відразу всі простір. Ви скануєте його в пошуках чогось цікавого; ваша психічна чутливість простягається далеко за вузькі рамки витягається вами в іншій людині. Ви можете бути зачаровані змістом повідомлень, що приходять з-за меж людського простору, однак вам необхідно розрізняти істинні повідомлення і окультну нісенітницю. Пастка – розбазарювати ресурси, вважаючи, що лише ваше інтуїтивне бачення здатне вказати вам “правильне” рішення проблем. Не зневажливо ставитеся до конкретної роботи; всебічна залежність від ваших передчуттів може підвести в критичній ситуації. Завдання – використовувати ваш інтуїтивний радар для входження в контакт з вашим вищим “я”, відбитого в інших людях і несе в собі справжню мудрість.

Ваше ставлення до багатства оппортунистично. Ви не можете заводити знайомства з дуже багатьма людьми або мати занадто багато друзів, якщо ви хочете бути багатим. Пастка – упускание деяких сприятливих можливостей лише тому, що вони вимагають від вас наполегливої роботи. Навіщо докладати зусиль, коли взаємодія, спілкування з людьми набагато развлекательнее? Пам’ятайте, сприятливі плани і невичерпної багатство – це різні речі. Завдання – розвивати істинно філантропічне ставлення до ваших зв’язків, що мають відношення до багатства. Світ – це дійсно ваша “раковина”, проте не забувайте скопувати грядку кожен раз після збору врожаю. Подібне “оподаткування” зберігає ваше щастя і щастя світу.


Залишити відгук