Астероїди в Будинку 8

У восьмому будинку Чорна Місяць проявляється в обставинах кризи, супутнього переходу з одного стану в інше, вносячи спотворення в природний процес трансформації. Вона може впливати на характер гострих захворювань та нещасних випадків, на отримання спадку і грошей від інших людей. У цьому будинку Чорна Місяць дає людині здатність шляхом роботи з тонкими енергіями впливати своєю волею на причину фізичних явищ, що часто приводить його до занять чорною магією.

У восьмому будинку посилення Чорної Місяцем пасивних проявів змушує присвоювати і накопичувати чужу енергію, що призводить до невміння користуватися власною. Виникає залежність від інших і вампіризм. Людина звикає жити за чужий рахунок, легко влазить у борги, не вважаючи за потрібне їх повертати. Вплив Чорної Місяця на активні прояви веде до нездатності утримувати енергію, штовхає до розтрати як чужих, так і своїх коштів. Такої людини часто прагнуть використовувати в корисливих цілях. Він легко дає в борг і найчастіше не отримує гроші назад.

У восьмому будинку Чорна Місяць вносить у фатальність обставини, пов’язані з кризами, нещасними випадками, хворобами і смертю, може ускладнити перебіг вагітності і пологи. Вона впливає на сексуальне життя, викликаючи різні відхилення, а також фригідність, або надмірну чуттєвість. Часто Чорна Місяць у восьмому будинку зустрічається в гороскопах екстрасенсів, гіпнотизерів і магів, які зловживають своєю волею.

Часто сприяє окультним знанням. Якщо Селену в поганих аспектах, людина повинна пройти через страждання, щоб просунутися духовно. Тобто духовний досвід людина буде черпати через випробування. Після цього наступить перелом, несе світле відчуття. Часто в результаті людина буває вдячний долі за те, що вона послала йому руйнування, без яких він не зміг би духовно збагатитися. Якщо Селену в хороших аспектах, вона обіцяє зв’язок з іншим світом. Людина має потужну окультну підтримку і знає свого “ангела-хранителя”.


Залишити відгук