Юпітер в Будинку 6

Така людина працює з легкістю і ясністю і здатний досягти успіху в будь-якій кар’єрі. Він ніколи не залишається без роботи і зазвичай добре заробляє. Щедрий, вміє працювати у співпраці з іншими. Володіє хорошими організаторськими здібностями. Відрізняється міцним здоров’ям, швидко одужує і легко відновлює сили після хвороби. При ураженні планети відзначається схильність до пухлинним процесам, ожиріння та захворювань печінки. Така людина нерідко виявляється надто зарозумілим, ніж відштовхує від себе інших людей. Він прагне надавати послуги, конструктивно працюючи на благо інших. Всіма силами прагне внести свій внесок на благо оточуючих і на благо суспільства. Нерідко обирає професію цілителя, задовольняючи прагнення допомагати хворим.

Він від народження знає, що душа людська прямо пов’язана зі здоров’ям його фізичного тіла. Медична практика такої людини має релігійний відтінок. Він любить брати на себе місіонерські і врачевательные доручення, цікавиться духовними методами лікування і нетрадиційними прийомами цілительства (масаж, гомеопатія, натуропатія). Всі його цінують за те, що працює він на рідкість сумлінно і надійно. Прагне встановлювати гармонійні стосунки з начальством і підлеглими. При ураженні планети відзначаються лінь, слабкість здоров’я, ухилення від дорученої і схильність перекладати роботу на оточуючих. У цьому разі задоволення і розкіш шкодять здоров’ю і незабаром призводять до захворювань печінки.

При нездужаннях така людина отримує прекрасне лікування, навколишні ставляться до нього з добрим увагою і створюють масу зручностей. Він отримує як би вигоду від хвороби, а тому схильний до втечі в захворювання при виникненні нерозв’язних проблем. Його турбота і навіть сам факт його присутності благотворно впливають на інших в їх бідах і захворюваннях. Як лікареві, такій людині супроводжують фінансовий успіх і достаток клієнтури. Нерідко така людина трудиться, перебуваючи у високому суспільному шарі. Нерідко він пов’язує свою основну роботу з релігійними місіями та філантропічними товариствами. Головні небезпеки виникають з непомірності і ексцентричності. Головне ліки для такої людини — душевний спокій, злагода і врівноваженість емоцій. Можливий гучний успіх на ниві землеробства і сільського господарства, а також у сферах екології, дієтології та гігієни.

Хвороба викликається фізичними чи психологічними надмірностями. Ви прагнете здійснити надто багато за короткий термін як у зовнішньому світі, так і в сфері мислення. Ви вважаєте, що будь-яку кількість стимулів, що надходять до вас, не є надто рясним, що ви можете «переварити» будь-яку кількість сприйняттів. Однак пам’ятайте: бажання поглинути величезні обсяги вражень, прагнення до різкої експансії можуть знеструмити вас і повернути вас в колишні межі. Результат – нездужання через виснаження сил. Ваша печінка є особливо вразливим органом. Завдання – виявити і скоригувати непорозуміння у сфері, регулює особисті сприйняття. Розслабтеся внутрішньо, поступово стираючи ваші ексцеси.

Ви не особливо чутливі до нерівному статусу у взаєминах; навпаки, ви спокійно усвідомлюєте прагматичну необхідність нерівності, розумієте природний соціальний порядок. Разом з подібним прийняттям ви знаходите позицію опортунізму, плануючи по всіх рівнях відносин, плавно ковзаючи на крилах приємних манер і легкої привабливості. Якщо ви ображені на вашого начальника, то ви рідко демонструєте це стан. Якщо у вас виникає почуття зверхності до підлеглих, то ви маскируете його, хоча і не так добре, як у зворотній ситуації. Пастка – неусвідомлюване зловживання привілеями за допомогою удаваною щирістю. Не користуйтеся надто часто перевагами вашого соціального стану. Залишайтеся скромним і доброзичливим, підтвердіть справжність вашої щирості. Завдання – використовувати ієрархію влади в цілях добротворчества – для себе, звичайно, але також і для інших.

Допомога природна для вас, вона є джерелом соціальної гордості. Ви пропонуєте людям розділити з вами той подарунок, який дарує вам життя, яким би великим або малим він не був. Чим більше з накопиченого вами ви віддаєте іншим, тим рясніше вас винагородять в майбутньому. Ваш особливий метод допомоги полягає в нагадуванні нам, що Бог на нашій стороні, що всередині нас приховані всі засоби, необхідні для створення цілісної і щасливого життя. Іноді вам самому в це не віриться, але якщо ви протиставите навколишнього вас песимізму позитивну позицію, то ви знову знайдете оптимізм і впевненість в собі. Нагадуючи нам, ви нагадуєте самому собі. Пастки – порожні обіцянки і розбиті надії. Переконайтеся, що ваші слова про хорошого життя мають під собою хоч якесь прагматичне підґрунтя, тому що бентежать і пантеличать моменти життя можуть звести нанівець розмова про те, що справи підуть краще, варто лише повірити в це. Завдання – розповідати правду найкращим можливим способом.

Ментальна дисципліна – це «природний наркотик». Ритми роботи нервової системи і розумової активності в точності узгоджуються один з одним. Якщо розглядати дане розташування Юпітера, то можна сказати, що ви надаєте слабкий опір роздування его ментальними стимулами. У соціумі ж тільки драматично негативна думка інших людей може обірвати напитывание логічними процесами і повернути вас в реальний світ. Вільні асоціації розважають вас, проте не обов’язково з продуктивним результатом. Недолік точності і чіткості – основна пастка. Завдання – спостерігати поведінку людей в соціумі та організовувати спостереження в зв’язний масив інформації.

Вам по душі як регулярність життя, від дев’яти до п’яти, так і незалежний потік життя, де взагалі пет розпорядку. Не має значення, за якою схемою ви живете, поки вирішуються вами завдання підключають вас до світу соціальної активності. Для вас краще мати справу не з конкретними завданнями, хоча, природно, вони будуть віднімати частину вашого часу, а з питаннями зі сфери культури. Опрацюванням детальної інформації дозвольте займатися іншим людям, причому чим більшу турботу про деталі ви зможете перекласти на їхні плечі, тим краще для вас.


Залишити відгук