Сонце в Будинку 4

такого Зв’язку людини з батьками і дітьми дуже міцні. Сімейне життя грає в його існуванні особливу роль. При неправильному розвитку зазначається бажання якнайшвидше покинути батьківський дім. Така людина дуже серйозно ставиться до накопичення майна і дбайливо піклується про наявної власності. Дуже сильно прагнення до самозахисту, велике неусвідомлене бажання перебувати в безпеці. Така людина глибоко прив’язаний до власного коріння, його дії та ініціативи випливають із глибинних, не демонструються оточуючим мотивів. Він пристрасно бажає мати власний будинок і зробити свою родину щасливою. Пишається сімейним спадщиною, тяжіє до аристократизму в поведінці. Свій дім прагне перетворити в еталон краси.

Перша частина життя сповнене боротьби і суворих випробувань, зате завершення земного шляху зазначено чималим добробутом і надійним майновим становищем. Любить батьківщину і природу. Дуже пристрасно прив’язаний до землі і будинку. Можливо невміння уживатися з батьками, схильність надмірно пишатися власною родиною і тенденція до тиранії в управлінні домашніми справами. Така людина у що б то не стало прагне стати главою сім’ї. Він хоче у будь-якій ситуації розпоряджатися власністю на власний розсуд. До заходу життя його прагнення, надії і бажання здійснюються. Аспект сприяє професійним операціями з нерухомістю і занять, пов’язаних з землею та будинком.

Можливо отримання великого спадщини від батьків. Життя таких людей характеризується помітними фінансовими успіхами. Нерідко такі люди обзаводяться власним земельною ділянкою і тяжіють до побудови власної садиби. Вони дуже прив’язані до рідного дому й своїй країні. Перешкоди внутрішнього розвитку часто створюються складними відносинами з батьком. Такі люди відрізняються довгожительством, якщо Сонце не уражено. Вони дуже уважно ставляться до рідних і їх проблем. Вразливі і навіть ранимі, що не обов’язково поєднується з чуйністю до почуттів інших. Найчастіше оточені любов’ю родичів і турботою батьків.

Положення Сонця в 4-му будинку говорить про те, що ви прийшли на Землю для усвідомлення, що ви, в кінцевому підсумку, є центром всього в житті. Сутність вашому житті – виявити всебічну егоцентричність в настільки особистій формі, наскільки це можливо. Ви явно скромно ведете себе там, де потрібно неприховане самовираження, бо 4-й будинок не тільки консервативний, але і особистий, і положення Сонця в цьому будинку показує, що збереження сутнісної відокремленості, таємничості підключає вас до джерела життєвої енергії – це спосіб охорони вашої значимості. Завдання – захищати ваше почуття божественного центру, не відкидаючи суб’єктивного переживання Божественності інших людей.

Будинок, сім’я та традиційні цінності, які формують відчуття особистої безпеки – це ваша серцевина, ядро. Ваша життєва мета – досягти та підтримувати безпеку; визначитися, що для вас означає сім’я; забезпечити всебічну безпеку для самого себе і заслужити повне схвалення і прийняття тих людей, які емоційно значимі для вас. Чи відчуваєте ви себе в безпеці чи ні, але в будь-якому випадку ви неминуче повертаєтеся до пошуків ідеального «гнізда». Знак, в якому перебуває Сонце, й аспекти до нього вказують на тип безпеки в сім’ї, який найкраще підходить для вашого еволюційного розвитку. У разі кризи ви принесете в жертву все, аби захистити вашу сім’ю.

Емоційні штампи і обстановка ранньої життя створюють центр, з якого виникає все у вашому житті. Хоча матриця сімейних систем важлива для кожного з нас, незалежно від розташування Сонця, але для вас сім’я є віссю існування. У своїй родині ви випробували перше почуття важничания, проте цікаво, що для вас більш критичним стало прийняття світом, що знаходяться за межами вашої сім’ї. Ймовірно, це прийняття завершилося або тріумфом затвердження, або травмою відторгнення. Якщо импринты позитивні, то ваше життя розгортається як нескінченна, щаслива сентиментальність, а якщо вони негативні, то ваше життя перетворюється у тривалий та хворобливе прагнення до розкопок, розкриття та звільнення себе через розуміння і схвалення.

Один або обидва ваших батьків справили великий вплив на ваш розвиток, навіть більше, ніж вам зазвичай здається. Ви були дуже прив’язані до того з батьків, який виховував вас, бо вам потрібно більше емоційного тепла, ніж іншим людям. Ця прив’язка існує незалежно від того, який досвід ви придбали: позитивний або негативний. Незалежно від того, чи був батько, що має з вами внутрішню зв’язок, вашою матір’ю або вашим батьком, ви прагнете своїм спогадам надати «материнські» якості. Те, що ви дізналися від батьків і про батьків, і потужно впливає на усвідомлення вашої власної центральної ролі батька, так як ваша життєва мета розгортається навколо тим захисту та безпеки. При такому положенні Сонця часто корисно розібратися в батьківському вплив, відокремити міф від факту, тому що завдання полягає у розвитку всього кращого, що вам відомо про батьків, і виправлення їх недоліків.

Особиста інтуїція – це природний метод омолодження, нерідко вельми важливий, щоб не помічати його або вважати само собою зрозумілим. Локатор внутрішнього водія часто впливає більш примусово, ніж обставини звичайному житті. Ви шукаєте контакту з найглибшим, найбільш особистим святилищем «я». Кожен раз, коли ви по-справжньому контактуєте з вашим внутрішнім «я», то життєва енергія вливається в ваше цілісне істота. Це «повернення додому» до самого себе, це життя, що вибудовується навколо відповідей на питання: «Що мені потрібно, щоб відчувати себе цілісною, неушкодженим і знаходяться в безпеці?»


Залишити відгук