Нептун в Будинку 4

Така людина майже релігійно відноситься до сім’ї, будинку, спадщини, роду і своїм походженням. Він охоче ідеалізує образи своїх батьків. Нерідко має помилковою інформацією про своє походження, схильний змінювати місце проживання за дивним збігом обставин. Нерідко така людина виявляється усиновленою і виростає у прийомних батьків. Музикальний, талановитий у живопису, вміє жертвувати собою заради інших, любить залишатися наодинці з собою, постійно зайнятий пошуком власного шляху в житті. При ураженні планети може стати бродягою і волоцюгою, які не мають постійного місця проживання і довго не залишаються на одному місці. Можливо, один з батьків рано йде з життя, виявляє схильність до зловживання алкоголем. Відповідь на всі виникаючі проблеми такої людини полягає в пошуку внутрішнього спокою.

Така людина глибоко емоційно пов’язаний з сім’єю і домом, причому цей зв’язок носить інтимно-кармічний характер. Один з батьків може виявитися дивним людиною з медіумічними здібностями. Індивідуум відчуває глибоку зв’язок з рідною землею і природою в цілому. Його домашня життя сповнене вишуканого аромату, хоча зовні може бути досить хаотичною. Він любить опікати весь світ і деколи бере в свій будинок сторонніх людей. Його сімейне життя сповнена дивних подій і всіляких таємниць. З роками життєві труднощі можуть приводити до дивних нервових порушень, що не піддається діагностиці. Під кінець життя такі люди йдуть у глибоку медитацію і схиляються до відокремленого способу життя. Поразка планети визначає схильність до неврозів і дивним сварок з батьками. Домашня життя сповнене обману і непорозумінь, занепокоєнь і невпорядкованості. Проявляється особливий інтерес до містичних предметів і древнім спорудам. Багато здібності успадковуються від батьків.

Відзначається деяка схильність до наркотиків і дивним психічним станам. Поведінка в алкогольному сп’янінні може виявитися непередбачуваним. Такій людині важко жити впорядковано, законно і строго. В кінці життя він може відректися від всяких благ і замкнутися в повної самодостатності. Секретами і таємницями такої людини легковажити небезпечно, так як вони дуже серйозні. Успіх чекає його у вільних професіях, не пов’язаних із суворим робочим розпорядком і тиском начальства. Чутливість, вразливість і сприйнятливість досить великі. Психічна життя зазнає значного тиску в зв’язку з вічною плутаниною і плутаниною в повсякденних справах. Нерідко така людина лише в зрілому віці розкриває таємницю власного походження. Робочим місцем для нього служить власний будинок, у якому він може вільно розкрити феноменальні здібності власної психіки, що потенціал обдарованості якої дуже великий.

Положення Нептуна в 4-му будинку вказує на те, що у вашому внутрішньому святилище особистого «я» петр. А простір, зазвичай для пего предназначаемое, використовується для позбавлення вас від тиску життя. Це простір загальності, повернення до сутності всього, до Єдиного Цілого. Пастка полягає в тенденції відходу в емоційну безформність, у прийнятті роздування его за космічне возз’єднання. Завдання – дозволити всьому, що є, пронизувати вас без втрати здатності до функціонування в реальному житті.

Особиста безпека не має прагматичного сенсу. Вас зачаровує сімейне почуття, яке простягається далеко за межі біологічного споріднення. Сім’я – це весь світ, і будинок знаходиться скрізь. Пастка – відкритість, світло та ідеалізм можуть так добре стерти кордони, що ви втратите відчуття сенсу і скотіться в стан нескінченної тривоги. Завдання – усвідомити, що всі люди – дійсно брати як у тілі, так і за її межами.

Обстановка дитинства і дитинства була сповнена ідеалізму, фантазії та ілюзії часто, можливо, навіть брехні. Мрії сформували основу системи импринтов, плетучи невидимий патерн ваших звичок. Можливо, десь у ваших импринтах і живе темна тінь свідомості жертви або наркотичних проблем, але навіть їх можна повернути в позитивному напрямку, якщо ви бажаєте підключитися до універсального бачення життя. Не звертайте уваги на подієвий фон; те, що сталося реально, було менш значущим для вас, ніж той, що виникло у ваших фантазіях. Відчуття духовної мети, вимагає самовідданого служіння, було важливим для вас з самого початку і, можливо, проявило себе в релігійному навчанні або у відношенні до релігії.

У ваші враження про матір чуються відгомони святості чи мучеництва. Можливо, ваша мати виглядала жінкою витонченою і співчутливої, але так само легко вона могла бути сприйнята як дурний мрійник або випадкова жертва. У будь-якому випадку вона сприяла вашої потужної інтуїтивної орієнтації на ранній стадії вашого розвитку. Ставши дорослим, ви могли б легко демонструвати телепатичних або інші психічні здібності, навіть не думаючи про них, бо вони стали вашою другою натурою. Пастка – мати спільні кордони з оточенням вашої матері. Вам важко розрізнити, що належить до неї, а що до вас. Завдання – ввібрати її дух, але не стати жертвою її мелодрами.

Внутрішнє керівництво з’являється на якісь миті, перебуваючи весь час за периферією зору. Воно подібно еху, безперервного звучання мантри «АУМ», часто слышимому, рідко мабуть. Особиста інтуїція тут не в повній мірі особиста; інформація про життя поглинається з кожної ділянки навколишнього середовища – зсередини вас, зі світу навколо вас і безпосередньо від інших людей. Це інформація про кого і для кого завгодно, а не виключно для вас. Все, що ви отримуєте, сприймається як відноситься до справи; при подібному положенні планети ми помічаємо перші проблиски загальної взаємозв’язку. Ви є трубопроводом, конвеєром, провідником інформації, яку ви можете до кінця і не розуміти. Зберігайте цю інформацію, поки життя не попросить її у вас, а потім віддайте її повністю. В даному випадку інтуїція пронизує кожну вашу думка, кожне почуття і кожне активне дію.


Залишити відгук