Астероїди в Будинку 4

Вісь четвертого, і десятого будинків символізує будинок і професію, взаємодія особистому та суспільному житті. У четвертому будинку спотворення, викликані дією Чорної Місяця, пов’язані з успадкованими від батьків задатками, вродженими підсвідомими властивостями і навичками. Чорна Місяць впливає на обстановку в сім’ї і будинку, на ставлення до батьків, батьківщини, національної історії.

Якщо Чорна Місяць знаходиться в четвертому будинку, це говорить про спадковому характері пов’язаних з нею спотворень зодіакальних якостей і властивостей планет, про те, що вони глибоко вкорінені в підсвідомості людини і набули характеру стійких навичок. Таке положення Чорної Місяця обтяжує родову карму, часто ускладнює взаємини з батьками, перешкоджає створенню власної сім’ї або вносить в сімейне життя незвичайні і часом трагічні обставини.

Якщо в четвертому будинку Чорна Місяць посилює активні прояви, людина повністю віддає свої душевні і фізичні сили турботам про будинок. Але зробити сімейне життя гармонійної йому не вдається, так як всі його дії спотворені впливом Чорної Місяця. Інколи вона може впливати на життєві обставини таким чином, що людині доводиться жертвувати кар’єрою заради благополуччя сім’ї. Якщо Чорна Місяць впливає протилежним чином, домашні турботи обтяжують людини і здаються непотрібним тягарем, так як всі його прагнення спрямовані на професійну діяльність і набуття високого соціального статусу. Чорна Місяць у четвертому будинку часто породжує бажання емігрувати.

Одне з кращих її положень. Тут вона дає високе заступництво, високу місію, йде від коренів, пов’язану з минулим родом. В 1-й третині IV будинку Селену забезпечить підтримку з боку матері, батька, бабусь і дідусів. Людини буде охороняти дух предків.


Залишити відгук