Марс у Будинку 3

Імпульсивний, переконливий, неспокійний і прямолінійний, ніколи не лізе за словом в кишеню. Схильний відважно виступати на захист родичів. Процес мислення має для такої людини величезне значення. Він агресивно-допитливий і цікавий в діях і контактах. Часто проявляє нетактовність, нетерпіння і надмірно критикує оточуючих. Завжди сповнений гарних і цікавих ідей, але через нервозності, загального занепокоєння і надмірної активності нерідко випускає з уваги важливі деталі. При ураженні планети можливо відсутність братів і сестер, а також різкі злети і падіння в ранні роки життя. Інтелект активний, напористий і агресивний, рухливий розум і винахідливий. Також людина здатна на підставі малого числа фактів побічно приходити до важливих висновків. У складних ситуаціях він реагує на те, що відбувається майже миттєво. У розмові досить прямолінійний і саркастичним, пристрасно прагне до отримання і передачі інформації.

Можлива схильність до занять журналістикою, коментаторської та політичною діяльністю. Нерідко пов’язаний з системами комунікації, транспортними засобами і видавничою справою. Все робиться імпульсно, стрімголов і без відкладення «в довгий ящик». Повсякденна робота сповнена переміщень, поїздок і зустрічей. Неправильне використання енергії призводить до зухвальству у всьому, від водіння автомобіля до відносин з начальством. Така людина схильна не помічати власної дурості, деколи заперечує свою пристрасть до суперечок і сварок, насилу аналізує труднощі, що виникають в контактах, не любить виправляти свої помилки і нерідко, намагаючись образити конкурентів, впадає в їдкий сарказм. У подорожах він піддається небезпекам і нещасних випадків. Володіє даром переконання і прагне якнайшвидше позбутися опіки. Розум енергійний і живий, проникливий і войовничий. Такий швидкий і спритний в мові і вельми результативним на літературній і педагогічній ниві.

Така людина вельми винахідливий і багатогранно обдарований. Він у що б то не стало прагне до незалежності, егоїзм в ньому поєднується з працездатністю і цілеспрямованістю. Збитки можуть бути пов’язані з неправильним оформленням документів і необачним підписанням сумнівних угод. Головна проблема життя — необачність вчинків і протиріччя між піднесеними поглядами і низинними інстинктами. Така людина вічно перебуває в суперництві з родичами і ворогує з навколишнім світом. Він схильний до найактивнішого літературної діяльності, яка, однак, приносить йому багато головного болю і постійних неприємностей. Судові процеси і подорожі можуть бути для нього вельми небезпечні. При ураженні планети — своеволен і неуживчив.

Положення Марса в 3-му будинку вказує па те, що ваша наполеглива енергія спрямована на повсякденну діяльність безпосередньо навколишньому середовищі. ви “выстреливаете” себе у світ. В залежності від знаку, в якому знаходиться Марс, цей процес можна представити у вигляді цілеспрямованого, схожого на вплив променя лазера, поводження з оточенням або ж цей процес може бути подібний пострілу з мисливської рушниці, снопу дробового заряду, що охоплює широкий діапазон діяльності. Але незалежно від калібру заряду і його маси, Марс вказує па спонукання до реальної дії; вказує на людину, який повинен пробиватися, проштовхуватися в зовнішнє оточення. Як людина з автоматичним підзаведенням, ви майже завжди зайняті, невідступно протидіючи перешкод або проблем вашого оточення. Розв’язувані вами завдання зазвичай розраховані на короткий термін виконання і на майже миттєве отримання результату після закінчення робіт. Завдання – зберігати особисту емоційну стійкість, регулювати енергії бажань так, щоб вони зберігали дух змагання, але були б завжди врівноваженими і неупередженими. Освоюйте способи фізичного вивільнення агресії, завойовуйте оточення, але не руйнуйте його і пам’ятайте, що люди – це щось більше, ніж об’єкти на полі битви.

Ви – ментальний воїн, пристрасно виконує завдання пошуку і захоплення суті інформації. Ваше мислення проникливе, навіть драчливое у своєму бажанні відстоювати суть справи, пробираючись через всі недоладності до його серцевині, і перемагати опонентів чудовим володінням ментальним зброєю – “мечем” проникливого сприйняття і “щитом” логіки. Втім, іноді ментальна гра стає важливіше істини, і пастка ментального марнославства може призвести до безчестя: перекручування фактів на свою користь. Завдання – використовувати Розум як хірургічний інструмент, відсікаючий нагромадження обману і розкриває глибинну істину і, зрештою, мудрість, заховану в самому серці істини.

Цікавість тут гостре як бритва, воно подібно сигналом сирени, який мобілізує вашу сутність. Цікавість є досить фундаментальним спонуканням і, безсумнівно, ви без коливань його провокуєте. Цікаво відношення між суб’єктом і об’єктом: спочатку об’єкт, захоплюючий вашу увагу, розбурхує вас, але як тільки ви усвідомлюєте своє бажання, то об’єкт перетворюється на стимул, що змушує вас довідатися, що ж привернуло вашу увагу. Об’єкт перетворюється з джерела цікавості в ціль.

Фізичні здібності часто розвиваються дуже рано, і всі види спорту і ігор є прекрасним засобом навчання. Втім, вміння ладити з іншими людьми, ймовірно, не є одним з легких аспектів подібного стану планети, тому що агресія і територіальні домагання досить сильні при звичайній соціалізації людини. Процес початкового навчання – арена конфлікту, по цікаво, що найчастіше ефект позитивний, тому що конфлікт може призвести до розвитку гострого і проникливого мислення.

Ваш голос відкритий, спонукальний і часто різкий. Тут акцентуються такі якості, як швидкість і потужність, а не краса і форма. Самі слова, а також стиль повідомлення підбираються так, щоб здійснити максимальний вплив, і часто здається, що слова буквально вилітають з уст мовця. Всі справи ви вирішуєте впевнено, не допускаючи недомовок і сумнівів. Конфронтація замінює такт, гучність замінює грацію, тому що ментальне змагання – це лейтмотив спілкування, ваша амбіція – прагнення до ментальної перемоги. Інші люди не повинні починати бесіду з вами, якщо вони не підготувалися хоча б до найменшого бою.


Залишити відгук