Венера в 2 Будинку

Така людина вміє заробляти гроші, любить бути задоволеним собою і здатний процвітати, тому його сміливо можна розглядати як людину щасливого і задоволеної своїм життям. Суспільне становище має для нього велике значення, тому він дуже працьовитий і старанно прагне до фінансового успіху. При цьому він здатний заробляти гроші, виконуючи що-небудь приємне і захоплююче. Тому кар’єра нерідко пов’язана з мистецтвом, красою, одягом, квітами або прикрасами. Його чарівність приваблює людей. Він досягає успіху в будь-якій сфері, пов’язаній з громадською діяльністю і контактами з жінками. При ураженні планети відзначається надмірна марнотратність, пов’язана з бажанням показати себе іншим у вигідному світлі.

Можливі також надмірний егоїзм і дивна скупість. Така людина безоглядно любить багатство, цінності, предмети мистецтва, розкішний одяг і коштовності. Він схильний приділяти увагу всього прекрасного, що можна придбати за гроші. Прагне до багатства заради зміцнення свого соціального становища. Віддає перевагу багатим подружжя і коханців, які можуть створити йому комфорт. Проявляє талант в угодах, що стосуються предметів мистецтва. Власними заняттями мистецтвом здатний заробляти чималі кошти. Жінки з таким аспектом зазвичай екстравагантні і схильні примушувати до улюблених витрати на себе величезної кількості грошей. Друзі таким людям надають протекцію і забезпечують широкі ділові контакти, що надає їм можливість зайняти впливове положення в суспільстві.

Завдяки випадковим обставинам, несподіваного спадок і заступництву впливових друзів гроші таким індивідуумам зазвичай дістаються легко. Велика кількість коштів витрачається на прикраси і розваги, але скільки б не витрачалося, все ж залишаються гроші на життя. Аспект сприяє вирішенню фінансових питань і встановлення широких зв’язків з громадськістю. Такі люди дуже люблять свою професію, прекрасно розуміють матеріальні потреби інших і власні потреби. Схильні до зайвих витрат на представницькі витрати, на косметику і коштовності. Можливий успіх серед акторів, художників і представників богеми. Нерідко такі люди стають танцюристами, манекенницями, косметологами або парфюмерами.

Положення Венери в 2-му будинку говорить про те, що значущість особистості оцінюється на підставі досягнення успіху або провалу в особистій любові. Краса або задоволення дозволяють вам відчувати себе добре, особливо якщо і те, і інше прямо співвідноситься з “-я”. Синдром примадонни є пасткою, якої треба уникати, тому що завдання – зрозуміти, що особиста значимість є вашим правом від народження лише тоді, коли ви дозволяєте протікати через вас почуттям справжнього великодушності, сприйнятливості і щирої турботи.

Положення Венери в 2-му будинку вказує на яскраво виражене тяжіння до матеріального. Красива чи дорога власність розглядається як доказ вашої особистої краси, а власність в цілому повинна посилювати ваше почуття естетичної граціозності. Ви хочете, щоб вас оточувала краса – предмети мистецтва, так сказати. Пастка полягає в змішуванні предметів краси з красою всередині вас, вважаючи, що ці предмети і є краса. Завдання – розглядати володіння як “символічний”, але реальний вихід назовні вашої внутрішньої грації; зробити відчутною особисту красу душі.

Гроші також є символом задоволення або краси. Фінансові ресурси розглядаються як дорога до здійснення естетичної сторони життя або до спільних володінь; і дуже часто гроші співвідносяться з фундаментальною здатністю відчувати і виражати особисту любов – ви могли б вступити в шлюб, щоб убезпечити багатство. При такому положенні планети на гроші дійсно можна купити щастя, і завдання полягає в тому, щоб зосередитися на цьому позитивному аспекті, оскільки пастка передбачає протилежне, а саме: нестача грошей створює нещастя.

Стиль роботи головним чином рівний. Ви більше танцюрист, ніж робітник; ви більше естетичні, ніж атлетичны. Вас приваблюють завдання, де потрібно створювати красу і гармонію. Важка ручна праця зазвичай вам не по душі. Втім, ви дуже послідовні, працюєте поважно і рівно, як тільки потрапляєте в потік роботи. Вам більше подобається працювати з кимось, ніж поодинці. Завдання – здійснити виверт Тома Сойєра” і виставити навіть важку роботу настільки привабливою, щоб інші люди захотіли виконати її, оскільки їх допомога краща при виконанні ручної роботи,

Матеріальні насолоди, самі по собі, досягають тут неперевершеного рівня. Тут панує чисте задоволення, оскільки дотик є видом оцінки; тіла, особливо ваше власне, є живим джерелом естетичного задоволення. Почуття тут розкішне – це пісня гармонії, а фізичним стимулятором є захват. Емоційне переживання кохання злито з матеріальністю, физичностью, і ви використовуєте зіткнення як для вираження вже існуючої любові, так і для подбодрения любові, яка може розквітнути. Пастка – крайня замкнутість, тенденція до занурення в особисте насолоду, забуваючи про те, що взаємний зв’язок між людьми є найкращий джерело міжособистісної любові. Завдання – проявити любов у фізичному плані настільки, наскільки це можливо; відчути природну сприйнятливість тіла; насолодитися дотиком таким способом, який прикрашає справжнє “я”.


Залишити відгук