Сонце в Будинку 12

Хоча такій людині не вистачає самовпевненості і він любить проводити багато часу на самоті, все ж він здатний зрозуміти підсвідому частину власної натури. До 30-ти річного віку він перебуває під впливом багатьох обмежень. Його приваблює робота в організаціях, благодійних товариства і дослідницьких центрах, хоча частіше він любить залишатися подалі від людських очей. Аспект прекрасний для акторської творчості, так як програвання певної ролі допомагає приховувати свої справжні почуття. При невірному використанні планетної енергії така людина стає великим ворогом самому собі. Він повинен навчитися служити іншим і ні в якому разі не дозволяти собі займатися саможалением. Такі люди люблять йти у власні глибини задля дослідження джерел своєї підсвідомості. Нерідко вони живуть на самоті і уникають активних соціальних контактів. Навіть якщо вони займають керівну посаду, воліють діяти «з-за лаштунків».

Проявляють активний інтерес до психології і езотеризм. Самостверджуються в роботі в шпиталях, притулках, церковних установах та місцях позбавлення волі. Неправильне використання енергії посилює неврастенічні тенденції, створює крайню сором’язливість і навіть відлюдкуватість. Є бажання направляти інших таємним чином і прихованими засобами. Такі люди несвідомо егоїстичні і відверто прагнуть до влади, хоча виду не подають, бо їх владолюбство сховане в глибинах психіки. Та й сам стиль керівництва — непомітний і яскравий, але закулісний і загадковий. Така людина нерідко має дуже багато сильних таємних ворогів. Смаки і схильності такої людини дуже рідкісні та незвичайні. Вони можуть досягти успіху в медицині, хімії і эзотеризме. Вони потребують спокійних, безпечних і безлюдних заняттях, так як усамітнення дозволяє їм затверджуватися і уникати тривожать конфліктів. Життя їх проходить далеко від рідних місць, допомога і милосердя приходять негайно після усвідомлення ними потреби. Вони схильні до самопожертви, люблять непомітність, терпляче переносять самота і нерідко зайняті пошуками збуджуючих ситуацій, які могли б розбудити їх сприйняття і «полоскотати нерви».

Успіху в житті вони досягають чесним самовідданою працею, долаючи значні перешкоди на шляху до нього. Є схильність до містичного сприйняття світу, що веде до відчуження від людей. Начальство відноситься до таких працівникам з погано прихованою ворожістю, так як чутки і плітки створюють такій людині погану репутацію. При неправильному використанні енергії здоров’я виявляється слабким. Присутня схильність мимоволі створювати умови для обмеження власної свободи. Часто такі люди цікавляться натуропатией, фітотерапією, астрологією, гіпнозом і екстрасенсорикою. Їх життя сповнене поїздок і подорожей. Не виключена передчасна смерть батька, особливо при ураженні Сонця.

Фантазія займає центральне місце у вашому житті. Немає бажань – немає і життєвої енергії. Фантазії створюються навколо двох груп образів: монументального зарозумілості, де ви командуєте всій всесвіту, або тотальної жертви, звільнення від “я” і розчинення в космосі. Різниця полягає в тому, що один образ розширює його, а інший випаровує її, кінцевий результат ідентичний: возз’єднання з усім. Пастка – нерозрізнення того, що реально, і того, що тільки можливо; що дійсно відбувається і що трапляється у вашій уяві. Не заблукаєте в Сутінкової Зоні; ви можете стати божевільним. Завдання – не чинити опору жодному з просторів. Нехай мрії впливають на вашу реальну життя і навпаки, і нехай фантазії м’яко керують вашим розвитком, а не замутняют реальність.

Відведіть інтуїтивному сприйняттю важливе місце у вашому житті, не контролюючи специфіку того, що ви приймаєте, і ваше життя наповниться енергією, зазвучить. Відкиньте, інтуїцію, і ви перекриєте доступ до космічної енергії. Не напружуйтеся, намагаючись зрозуміти, чому ви входите в потоки образів, почуттів, бітів інформації. Не намагайтеся зрозуміти, що вони означають і що ви повинні робити з ними. Ваше завдання – залишатися сяючо спокійним, вибрирующе тихим. Пастка – неправильна інтерпретація, створення складних форм та упущення істини. Завдання – перетворитися в чисте канал, за допомогою якого всесвіт могла б посилати повідомлення; стати призмою для невидимого світу.

Вам необхідно дуже часто віддалятися від звичайного життя. Вам необхідно усамітнення для підзарядки. Ваша життєва мета розкривається тоді, коли ви більш всього ізольовані від життя. У світ ви повертаєтеся, повні оновленого ентузіазму. Ви всюди і ніде водночас, реальна людина і просто посудину, в який виливаються божественні одкровення. Збалансованість цього парадоксу, одночасне існування обох полюсів повідомляють вам силу. Медитація в будь-якій формі є предметом першої необхідності.

Коли ви віддаєте себе з повним співчуттям, то ви прямо підключаєтеся до вашої божественності. Коли ви дієте, прощаючи, то ви поглинаєте життєву силу. Коли ви віддаєте себе, то ви виконуєте те, що визначено долею. Але така самовіддача не означає мучеництво для вас. Вам не слід зовсім жертвувати собою. Замість цього вам необхідно дати зрозуміти людям, що всі ми є пасажирами одного корабля. Не намагайтеся бути святим, бо досить часто така поведінка бумерангом відбивається на зростанні вашого егоїзму. Озивайтеся усім своїм єством, усією своєю життям на ту силу, яка виходить не від звичайної людської самості, але понад. “Не моя воля, але Твоя”.

Ваші минулі життя тиснуть на вас, турбують вас, щоб ви їх відчули і зрозуміли. Вам необхідно з’єднати в одне ціле весь набір минулих життів в поточному втіленні, якщо ви хочете, щоб цілісний еволюційний патерн був заповнений духовним змістом. Точну природу цих життів не можна оцінити, виходячи лише з положення Сонця. Однак ми можемо припустити, що їх основу складає розвиток ефективності існування особистості за допомогою повноти індивідуального мощі. На додаток можна сказати, що ваші взаємини з батьком чи іншими авторитетними фігурами мають кармічну природу. Досить природна пастка полягає в повторенні помилок минулого, не звільняючись від прихильності до нього, що і дозволяє цим паттернам грати головну роль у вашому житті. Завдання – бачити в кожній події знак минулого і відповідним чином коректувати вашу поведінку. У підсумку ви можете досягти істинної спонтанності, а не бути зруйнованим повторюваними циклами несвідомого реагування.


Залишити відгук