Юпітер в Будинку 12

Така людина постійно знаходиться під прекрасним захистом, ніби опікуваний ангелом-зберігачем. Він добрий і гостинний, любить надавати анонімні послуги і приховано благодетельствовать іншим. Прагне бути потрібним, вміє викрутитися з будь-якої неприємної ситуації. Завжди готовий допомагати оточуючим. Він глибоко залежить від інших людей. Успіх приходить до нього в зрілому віці. Аспект сприяє занять поезією, танцями, дослідженнями, медициною, акторством і публічною діяльністю. При невірному використанні енергій проявляється надмірна схильність до насолод, недовірливість і метушливість. Така людина виявляє виражений інтерес до психічних експериментів. Він мистичен і інтуїтивний. Завдяки медитативного самопізнання в самоті прагне докопатися до істини. Любить жертвувати нужденним. Глибоко співпереживає стражденним. Допомога людям приносить йому глибоке задоволення. Воліє працювати у великих лікарнях, неврологічних стаціонарах, церковних установах та університетах, причому завжди діє за лаштунками, вдалині від очей оточуючих. Має здатність перетворювати ворогів на друзів. Відвертий, щирий і скромний.

При ураженні планети спостерігаються невротичні тенденції, ідеалістична мрійливість і комплекс мучеництва. При негативному розвитку характеру така людина схильна до паразитизму. Нерідко потрапляє під опіку благодійних і релігійних організацій. При ураженні планети любить іти в світ мрій, не знає почуття відповідальності. Не здатний до продуктивної творчої праці. Такі люди дуже серйозно ставляться до стародавньої мудрості та езотеричних вчень. Досягають успіху в хімії та окультизм. Воліють відокремлену обстановку, безпосередню близкість до природи і часті контакти з тваринами. Друзі схильні надавати їм підтримку непомітно, як би поволі. Ці люди вельми привабливі і часто відрізняються довгожительством. Нерідко вони чудесним чином зустрічаються з благодійниками, спонсорами, меценатами. Можуть досягти успіху в таємницею, секретній службі. Нерідко занурюються у вивчення філософських і релігійних проблем, які займаються проблемами просвіти. Часто цікавляться літературою, музикою і балетом, мають схильність до дослідження механізмів таємницею політики та культури інших країн.

Фантазія означає свободу, вивільнення від пут особистості. Це також дорога до мудрості та істини. Пастка – ваші мрії не можуть бути впроваджені в реальність, залишитися джерелом ілюзорного оптимізму, в той час як ваша реальна життя буде занурена у темряву. Завдання – побачити в уяві, як може розвиватися життя людей, а потім працювати над впровадженням потрібної і корисної фантазії у повсякденне життя.

Інтуїція працює за допомогою концептуального мислення. Ви бачите патерни мислення, гігантські головоломки, описувані єдиною формулою. Потоки, що протікають через колективне уяву людства, постають перед вами у вигляді чистих ідей або законів життя. Чим з більшою кількістю людей ви взаємодієте, тим міцніше ви підключаєтеся до інтуїтивного каналу. Сторонні люди приводять у дію нові канали розуміння, розкривають перед вами нові шляхи бачення життя. Нові соціальні структури збуджують ваш ентузіазм. Відвідайте руїни стародавніх культур. Відчуєте присутність цивілізації. Однак уникайте пастки надмірного спрощення реальності і представлення її у вигляді набору моральних правил. Запам’ятайте, життя є щось більше, ніж філософія. Завдання – нехай вищі сили керують розвитком вашого пізнання.

Ви можете жити казкової життям, але, тим не менш, вам необхідно усамітнення, щоб зберігати з нею контакт. Усамітнення необхідно для омолодження ваших взаємодій з людьми і життям. Тема релігії дуже важлива для вас, і ви здатні глибоко зануритися у вивчення духовних питань. Пастка полягає в догляді в нереальний світ ідеалів і бажань. Ви здатні виснажити себе думками про те, якою прекрасною могла б бути життя, нічого не роблячи для її перебудови, більше уявляючи собі, ніж прийняття себе таким, яким ви є. Завдання – використовувати самотність для входження в контакт з найбільш дивовижними сторонами життя і оновивши віру, повернутися у світ готовим удосконалити життя.

У певному сенсі кожен з нас укладений у в’язницю людського его; ми є осереддям життєвої енергії у тимчасове вмістилище. Ви більше інших людей сприйнятливі до запорів вашої клітини. Пропозиція допомоги, не розраховуючи на отримання вигоди, дозволяє вам відчувати прозорість цієї клітини. Пастка полягає в безпідставною допомоги, у реченні вичавок сучасної філософії без будь-якого прагматичного сприяння. Час від часу ви дуже оппортунистичны в наданні допомоги, пропонуючи її тільки тоді, коли вам зручно допомагати. Завдання – продемонструвати вашу віру в інших людей та ефективно передати думку про те, що нерозв’язних проблем не існує.

У минулих життях ви, можливо, не до кінця зрозуміли суть соціальних взаємодій, і цей потужний патерн був перенесений в дану життя. Можливо, в минулих втіленнях ви давали обіцянки, укладали угоди, але не ставилися до них шанобливо. Ви отримували вигоду від інших людей, або вони вас експлуатували. Зараз вам необхідно навчитися спілкуватися так, щоб ніхто не був ображений. Існують також инкарнационные патерни, що стосуються абстрактного мислення. Невірні сприйняття навчань зробили вас ментально ексцентричним. У підсумку, ви могли перетворитися в духовного шукача, разыскивавшего прояв божественного в чудеса. Вам необхідно попять, як цей досвід провести в життя, перевірити його в суворих умовах життя. Згармонізуйте надії і мрії з більш суворими прагматичними вимогами. Нехай засяє ваш ідеалізм, але не забувайте індуське застереження: “Якщо ви бачите, що йде по дорозі гуру, вбийте його, тому що це не гуру”.


Залишити відгук