Плутон у Будинку 11

Дуже лояльний, товариський і винахідливий чоловік, прагнучий до серйозних реформ, а тому вибудовує безліч планів. Активно бере участь в обновленських рухах і всіма силами сприяє підвищенню рівня життя суспільства. Друзі мають для нього особливе значення, він часто допомагає їм, але схильна потрапляти під їх сильний вплив. При ураженні планети належить йому дуже ретельно підбирати собі колег, так як помилковий вибір може йому багато коштувати. Нерідко цей аспект вказує на можливість самотності. У групи така людина вступає, керуючись мотивом спільного реформування реальності. Він повинен бути переконаний у чистоті мотивів своїх друзів і в щирості їх прагнення досягти високих гуманних цілей. Такій людині потрібно постійно стежити за тим, щоб виявляти повагу до прав інших. Така людина повинна віддавати свою волю на благо співробітництва, інакше йому не вдасться творчо працювати в групі.

Якщо мотив такої людини буде корислива, він буде терпіти безперестанні збитки і розчарування. Можуть бути серйозні коливання в стані здоров’я, на службі і в домашніх справах. Лише плідна співпраця з іншими буде запорукою успішного союзу і накопичення корисного особистого досвіду. Така людина може бути успішним динамічним керівником творчої групи. Він схильний заводити таємні дружні зв’язки і вступати в таємні організації. Володіє незвичайним інтуїтивним розумінням суті розмови або досліджуваного процесу, а тому може бути геніальним комунікатором або дослідником. Якщо він буде заради задоволення честолюбства надмірно витрачатися на друзів і задоволення, йому не уникнути зрад, сварок і серйозних фінансових втрат. Така людина повинен акцентувати на собі любов до ближнього, вірність в дружбі і жертовність дій. Фальш у відносинах і зловживання алкоголем можуть призвести до колосальних втрат, неминуче настигающим такої людини.

Однодумці, спонсори і доброзичливці такої людини неабиякі, незвичайні люди, вони допомагають йому не стільки матеріально, скільки своїми вміннями та знаннями. нерідко його дружба носить фатальною і фатальний характер, зовсім незалежно від його власної волі. Зв’язку з іншими можуть приносити як щастя, так і шкоду, а тому він повинен відповідально вибирати собі друзів і зв’язуватися з іншими за власною ініціативою. Особливу роль у житті грають інстинкти, інтуїція, дар передбачення, таємні протекції і секретні рекомендації близьких друзів і знайомих. Можливі овдовение, розлучення і розлука з-за незрозумілих причин. Такій людині слід остерігатися фальшивих друзів, отаких вовків в овечих шкурах.

Ви хочете належати до групи, працювати на колективну мету, проте ваш соціальний курс важко контролювати. Часом ви не здійснюєте ніякої роботи, немов від вас відмовилися всі групи. В інші моменти ви виявляєте себе в самому серці активності групи, які працюють з фанатичною напруженістю. Ваша природна роль – ставити перед групою більш напружені завдання. Це може означати сіяння зерен руйнування, щоб прочистити шлях для нових цінностей і нових коаліцій. Завдання – діяти з максимальною ефективністю і мінімальною безжальністю. Нехай ваше его знаходиться поза групою; в протилежному випадку ви накликаєте на себе біду.

Ви прагнете не помічати вашого цілісного впливу на інших людей, особливо у соціальній взаємодії. І як результат, ви можете відчувати себе тихою і відчуженою, вважаючи, що ви непомітні для інших. Повірте, що це не так. В іншому випадку ви перетворитеся на увійшло в приказку “слона в посудній лавці”, доводячи манери поведінки до абсурду, різко критикуючи своєю міццю одноманітність людей. Інші люди сильно противляться вашій соціальної поведінки, однак ви довго цього не розумієте. Вам здається, що вони протягом тривалого часу зовсім не реагують, а потім раптово їх реакція проявляється сверхбурно. Уникайте пастки соціальної несприйнятливості при аналізі почуттів інших людей, захищає ваші власні почуття. Завдання – спочатку побачити вашу силу, а потім використовувати її у взаємодії.

Дружні стосунки напружені, пристрасні і на подив схильні до непорозумінь. Занадто тривалі відносини стають фальшивими. Друзі обертаються ворогами і навпаки. Одна з причин такої зміни полягає в тому, що дружні відносини мають особливе призначення. Коли ж мета їх виконана, то або ви, або ваш друг може розірвати відносини. Якщо це робите ви, то вас дивує прикрість або ворожість, з якими ви стикаєтеся; коли ж відносини розриває ваш друг, то ви не можете повірити в бездушність колишнього друга. Щоб уникнути цієї пастки, вам необхідно працювати разом з вашими друзями на всіх стадіях відносин, від початку і до кінця. Дружба могла б тривати все життя, однак вона повинна пройти через численні смерті та відродження, ви повинні бути готові виконувати цю задачу на протязі всієї подорожі по найглибшим просторів вашої власної душі.

Ви присутні у групі для того, щоб пробудити, витягти на поверхню раніше не усвідомлювані енергії і надати їм одну з двох форм експресії: руйнування старого і розкриття перед групою нового бачення творчої мети або руйнування самої групи, якщо відповідна творча форма не може бути знайдена. У будь-якому випадку ваша енергія сприяє глибоким змінам, незалежно від того, чи плануєте ви це зробити чи ні, усвідомлюєте ваш вплив або ні. Ваша творча роль – бути джерелом родючості групи, її плідної роботи та усувати перешкоди, що виникають на шляху експресії групи.

Ви здивуєтеся, якщо любов взагалі знайде вас, ви можете навіть зневіритися взагалі випробувати подібне почуття. Але любов періодично знаходить вас, і коли це трапляється, то вона струшує вас до коренів волосся. Ви розумієте, що вас люблять, тільки тоді, коли порушується ваша сутність. Любов подібна емоційної приливної хвилі, водоспаду пристрасті. Вашим коханцям зовсім не обов’язково бути красивими, їм зовсім не треба бути атлетично складені або граціозними. Однак вони повинні володіти могутньою силою випромінювання, сяйва, бути здатними пронизати своєю харизматичною енергією кожну вашу клітину. Вони можуть бути м’якими або люб’язними, але більш імовірно, що вони безжальні і дуже емоційні. На вас необхідно дуже потужно впливати, щоб ви відчули себе коханим. Слабкий вплив ні до чого не призведе. Любов поглинає вас, руйнує вас, відроджує вас і, врешті-решт, змінює вас назавжди.


Залишити відгук