Марс у Будинку 11

Така людина багато працює заради досягнення своїх матеріальних і духовних цілей. Це — лідер товариства і природжений пропагандист. Він легко здобуває друзів і знайомих, але настільки ж легко втрачає їх з-за своєї наполегливості та надмірної вимогливості у відносинах з іншими. Він енергійний та сповнений ентузіазму, але може бути досить вразливою і надто чутливим, з-за чого буває схильний швидким розчарувань. Багато енергії він вкладає в творчу діяльність. Йому слід намагатися розвивати в собі обережність в діях і повагу до інших людей. Він енергійний, ініціативний і заповзятливий в дружбі і групових заходах. Рухливі і завзяті друзі підтримують його у справах, роботі та реалізації професійних планів.

Такі люди виявляють спритність у механіки і люблять винаходити нові технічні пристрої. Нерідко вони віддають всі свої сили справі реформування соціуму. Поразка планети визначає невдоволення існуючим ладом, революційні тенденції і схильність не покращувати життя, скидати правителів. При цьому виникає маса сварок і розбіжностей з членами колективу. Імпульсивність у спілкуванні з друзями може призводити до фізичних пошкоджень і травматичним зіткнень. Стосунки зі знайомими сповнені суперечностей і непорозумінь. Бійцівський запал обумовлює охолодження відносин з багатьма друзями і розрив з ними. Слава таких людей дуже сумнівна, нерідко з їх ім’ям зв’язуються гучні скандали і гучні неприємності. Справжніх друзів у них небагато, хоча і про них вони не схильні піклуватися. Головна причина невдач — нестриманість і імпульсивність. При ураженні планети можливі втрата знайомих і безліч труднощів, пов’язаних з необов’язковістю ненадійних друзів.

Щастя таких індивідуумів мінливе, вони нерідко ризикують втратити добре ім’я. Власних дітей виховують не надто вдало. Їх соціальна життя неспокійна і ексцентрична, а тому загрожує багатьма неприємностями, помилками і зіткненнями. Сімейне життя такої людини сповнена негараздів і розлук, відносини з підлеглими і начальниками більше ніж проблематичні. Вируючі пристрасті і турбують внутрішні імпульси можуть послабити здоров’я. Можливі серйозні фінансові втрати при невдачах в судових процесах. Нерідко відзначається інтерес до езотеризм і астрології. Агресивність поєднується з працьовитістю і працездатністю. Життя часом розлучає такої людини з родичами, але сам він виявляється вельми популярний, а тому рідні про нього дізнаються від інших. Часто такі люди стають опікунами та меценатами, непрямим шляхом знаходячи бажану популярність.

Ви бажаєте бути прийнятим в соціум, відчувати себе частиною групи. Але ви також бажаєте лідирувати, стояти па носі корабля суспільства і прокладати його курс і, як наслідок, інші члени групи можуть обурюватися або чинити опір цій наступальній тенденції. Працюйте, щоб стати життєво важливим представником вашої організації, а не її сольним голосом, н тоді ви досягнете більш повної реалізації ваших цілей. Завдання – використовувати спонтанність ваших бажань для згуртування і вирішення проблем групи – подальшої конкретизації її існування, проте здійснюйте це, не породжуючи непотрібну бій або дурний спір.

Хоча ви маєте природне чуття на відповідну поведінку в суспільстві, і можете поводитися як сама чеснота, коли вам цього хочеться, але ваш сильний дух іноді доставляє вам неприємності. Ви відкидаєте рамки пристойності і пускаються в танок з абажуром на голові. Це може доставляти справжнє збудження, але не забувайте про пастці; соціальне гноблення вкрай болісно для вас. Пам’ятайте про свою напористості; якщо хто-небудь стане критикувати ваша поведінка, то ви будете захищати себе дуже агресивно, лише іноді вирішуючи проблему. І постарайтеся не атакувати інших людей, якщо ви бачите, що вони ведуть себе не належним чином. Це їхня справа, а не ваша. Завдання – зробити вашу гордість союзником, а не ворогом.

Ваші дружні стосунки випробовуються конфліктами, іноді навіть пристрасними. Ви бажаєте поцілити в саме серце дружби, тому будьте обережні, щоб не поранити себе або інших людей. Якщо карта в цілому вказує на більш м’яке поведінку, то, можливо, ви вибираєте друзів, які створюють розбіжності. Але пам’ятайте, що в тому і в іншому випадку все відбувається у вашому житті. Ви солдатів соціальної територіальної армії, готовий битися за ваших друзів, або захищаючи спільні цілі, або обороняючи їх від чужинців. Коли ви перебуваєте в близьких відносинах з ким-небудь, то ваша лояльність дуже сильна, правда, вона може змінитися при перервах у дружніх відносинах, якщо ви випадково втрачаєте друзів, не турбуйтеся н заведіть нових.

Ви розглядаєте інших членів групи як гравців у змагальній грі творчості, і ви працюєте з ними більше в протидії, ніж спільно. Ви насолоджуєтеся збудженням, викликами, які кидають вашому его, але ви повинні пам’ятати, що члени групи можуть зрідка негативно реагувати на ваш натиск. Пам’ятайте, що творчість – це дійсно спільний процес, а члени групи – це побратими по зброї. Ваша творча роль – спрямувати групу до нових цілей, розкрити перед нею нові напрямки розвитку.

Ви дійсно дуже хочете бути улюбленим. Ви хочете бути бажаним, і ви готові розкритися, щоб це здійснилося. Це парадокс, бо сама природа цього виду досвіду вимагає стану сприйнятливості, і таким чином ваше розкриття повинно відбуватися дуже тонко і непомітно, а не явною неприховано; магнетично, а не агресивно. Якщо любов порівнювати з танцем, то ви є майстром ведення, хоча здається, що ведуть вас. Ви відчуваєте себе коханою, коли ваш шанувальник виконує ваші бажання, коли манери поведінки відкриті, сильні і палкі. Наполегливість виглядає як прояв любові до вас, аналогічно впливає захист і, понад усе, пристрасть. Навіть злість іноді інтерпретується як прояв любові, тому що ви розумієте, як тісно пов’язані між собою ці первинні емоції. М’якість не може вас підкорити. Завдання – сприяти пробудженню вогню в інших людях, і після того як це станеться, знайти спосіб підтримки горіння. Просте тління не годиться; полум’я має вирувати яскраво.


Залишити відгук