Місяць в 10 Будинку

За своєю ініціативою протягом життя людина багато разів змінить роботу і буде схильний до частої зміни посад. Йому потрібно підтримувати стійкі контакти з людьми, особливо з жінками. Нерідко такі люди орієнтуються на професії, пов’язані з вирішенням жіночих проблем, а також маркетингом, торгівлею сировиною і зв’язками з громадськістю. Авторитет має для них величезне значення. Їх почуття знаходяться під управлінням виражених амбіцій і прагнення до прогресу. Світ для них — великий глядацький зал, а тому при нестачі зовнішнього уваги вони схильні залучати його навіть ціною сварок і скандалів. Заклопотаність професійними питаннями не дозволяє долучитись до вирішення сімейних проблем. Часом така людина відчуває себе подібно «риби в акваріумі», так як його особиста емоційність обмежена соціальними стандартами і професійними обов’язками.

Йому дуже важливо відчувати себе корисним для суспільства. Велика потреба в досягненні авторитету і визнання публіки. Нерідко батьки такої людини займають високе положення в суспільстві і честолюбно планують його власне життя. Особливий вплив на його кар’єру надають мати і родичі жіночої статі. Нерідко такі люди заробляють завдяки публічним виступам, часто стають популярними політиками. Досягнення нестійкі, а тому слідом за піднесенням може прийти падіння. Дуже обережно слід вести свої грошові справи, так як без уважності прибуток від господарства і володінь не отримати. Всі сприяння і неприємності в житті такої людини тим чи іншим чином пов’язані з жінками, їх впливами і інтересами. Для них дуже багато значить особисте життя, вони прагнуть до багатодітності і мають більше ніж одну професію.

Кар’єрне зростання нестійкий, але відносно легкий. Можливий шлюб з видатним політиком або естрадної знаменитістю. Інтуїція та чуттєвість панують над розумом. Реалізація планів і намірів здійснюється непослідовно, з інтервалами, наскоками, приводячи до частих відповідь ударам і несподіваним дестабилизациям. Спостерігається мінливість, нестійкість і мінливість стосовно професії, матеріальних благ, соціального положення. Рід занять вибирається не за велінням серця, а за необхідності. Життя такої людини істотно залежить від ритміки зміни місячних фаз. Успішність його справ прямо пов’язана з настроєм і настроєм. Кар’єрні невдачі можуть призводити до нервових зривів і навіть істерик.

Ваша материнська енергія досить потужна, правда, ви не завжди розпізнаєте її дію, бо воно дуже природно для вас. Турбота про інших людей — це глибокий імпринт, це відповідальність, яку ви рано взяли на себе; зазвичай, це реакція на вашу мать. У помірних випадках вона, можливо, постійно знаходилася поруч з вами, будучи прикладом величаву, сприйнятливою сили. У крайніх випадках вона могла бути сильною і цілком протегує, або ж вона відсутня, була слабкою, або не задовольняла ваші потреби. У будь-якому випадку ви засвоїли, що ваше завдання — піклуватися про інших. Ваше заступництво стосується не тільки тих, з ким ви пов’язані в особистому житті, воно поширюється і на інших людей. Це потреба відгукуватися на біди всього світу. Ви выискиваете всередині кожного з нас дитину, і в залежності від того, як ви це робите, даний процес може бути сердечним або закінчитися трагедією. Завдання — відгукуватися на біди і виховувати такими способами, які сприяють зростанню вашої могутності; робити це спонтанно, не докладаючи свідомих зусиль.

Ваше ставлення до соціального положення в чомусь консервативна, бо тут для вас дуже важлива безпека. Вас може турбувати гармонійність розвитку кар’єри, згладженість її повсякденного плину, так як регулярне підтримання службових справ в хорошому стані — це саме серце цієї символіки. Що стосується вашої реальної професії, то для вас більш природна служба сервісу, ніж сфера виробництва, тому що вас більше притягують люди, ніж речі. Ви могли б досягти успіху в будь-якій професії, яка пов’язана з заступництвом, виживанням або задоволенням потреб. Ваше честолюбство з’єднане з особистою безпекою.

Поєднання вразливою м’якості і потужної захисної поверхні виразно помітно іншим людям, що дозволяє їм без перешкод сприйняти універсальне послання. Ваші особисті емоції іноді виявляються майже невидимо, однак ваша безперервна турбота про почуття інших людей дуже помітна. Ваша присутність нагадує нам про існування основний людської потреби в захисті. Ми вчимося у вас материнським якостям — або як їх виконувати добре, або як їх не слід виконувати. У будь-якому випадку ваша місія полягає в тому, щоб розкрити нам сенс, процес і результат материнського впливу, міць дитячих импринтов і важливість безпеки, у всіх можливих значеннях цих слів.

Можливо, у вашій родині класичні батьківські ролі помінялися місцями. Ймовірно, ваша мати грала домінуючу роль в оформленні вашого сприйняття зовнішнього світу. Можливо, ваш батько був жіночною фігурою, більше схожим на м’якого вихователя, ніж на міцну яка структурує силу, однак цей варіант є менш імовірним. Сама по собі зміна ролей не представляє особливої проблеми, правда, створює тенденцію до об’єднання зазвичай диференційованих ролей батьківства і материнства.

Ви вважаєте, що коректна роль авторитету — протегувати, забезпечувати безпеку і віддавати свою силу в критичних ситуаціях. Ваша потреба в занятті авторитетного поста сильна, але не цілком осознаваема. В дійсності, необхідність зробити свідомий вибір щодо авторитетного положення або влади може призвести до конфлікту, тому що ви відчуваєте себе в більш комфортабельному стані, просто інстинктивно відгукуючись на потреби інших людей.


Залишити відгук