Юпітер в 10 Будинку

Успіх у роботі та політиці приходить до такого людині завдяки його вираженим організаторським здібностям, завидною самовпевненості і міцною надійності. Він має безліч можливостей розвитку, надзвичайно соціально активний і гостро почуває справедливість, тому можливий успіх у сфері правосуддя. Він характеризується високими моральними стандартами і рано домагається визнання. При ураженні планети стає надмірно гордим, вкрай амбітним, властолюбним, зарозумілим і узкоматериалистичным. Зазвичай цей аспект зустрічається в картах видатних діячів, з роками досягають високого професійного статусу. Така людина здатна розв’язувати свої громадські справи, виходячи з релігійних та моральних принципів. Добротворчість веде його до впливового положення, хоча випадкові люди цих справ можуть і не помітити. Велике професійне честолюбство поєднується з чесністю і надійністю при виконанні професійного обов’язку і влаштування суспільних справ. Це — стовпи товариства, що володіють прекрасною репутацій.

Організаторський талант і вміння проводити справи в життя роблять їх прекрасними політиками. Отримання вищої освіти необхідно їм для того, щоб обзавестися великою довірою, високою відповідальністю і заслужити велике визнання. З роками їх вигляд стає все достойніше, банківський рахунок — все багатшими, а коло керованих справ — усе ширше. Не виключено забуття домашніх справ на користь задоволення професійного честолюбства. Порушення балансу між сім’єю і роботою може призводити до серйозної незадоволеності життям. Поразка планети загрожує розвитком лицемірства і хвастощів, які призводять до розставання з фортуною і втрати честі. Такі люди чудово усвідомлюють свої головні життєві завдання, а тому залишаються незмінно цілеспрямованими. Такій людині неможливо нав’язати те, що йому не властиво. Кар’єрний успіх поєднується з глибокою релігійною вірою. Невпинне розширення кругозору завдяки самоосвіті і подорожей сприяє зміцненню позицій. Поразка Юпітера виражається в частих невдачах, лицемірстві, в неможливості відшукати причину поразок і оцінити справжнє положення справ. У професійному житті людина досягає поваги і пошани, підносячись над суспільним середовищем, в якій народився.

Він обзаводиться безліччю прекрасних фінансових можливостей, проявляє значну життєву силу і стає досить комунікабельним. Це дуже самостійна і незалежна людина, лише в рідкісних випадках він втрачає довіру оточуючих, стикається з неприємностями в сім’ї і наштовхується на плітки і наклепи. Прозорливий, витончений, любить розкіш і володіє широтою у всьому, що робить, відчуває і знає. Життєвий шлях досить легкий і простий, матеріальне становище стійко, він неодмінно досягає популярності і знаменитості, отримуючи не тільки почесні громадські посади, але і владу над іншими. Яскраво виражені оптимізм і альтруїзм, гуманізм і милосердя, високий авторитет і філантропічні нахили. Престиж і репутацію серед колег і однодумців допомагають йому успішно справлятися з конкурентами або ворогами. Громадськість проявляє до нього підвищену увагу, начальство висловлюється про нього схвально і прихильно. Всі його заслуги доброзичливо визнаються суспільством. У наявності явне піднесення і перехід з одного соціального шару в іншій. У такому людину чудово поєднуються почуття справедливості, ідеалізм, великодушність і масштабні амбіції. Може стати високопоставленим державним діячем, дуже багатим і авторитетним. Вдалий як міністр, посол, прокурор, філософ, торговець, банкір і посередник. Користується прихильністю друзів і протекцією офіційних осіб. То і справа стикається зі щасливими внезапностями і вміло використовує сприятливі шанси. Проявляє далекоглядність у вирішенні фінансових проблем. Тільки при сильному ураженні планети стикається з серйозними перешкодами, втратами і збитками.

Безсумнівно, вам неодноразово надаватиметься можливість зайняти високий пост, проте сама по собі влада не настільки важлива для вас. Що важливо, так це виконання завдань, які вам доручені, з ясним усвідомленням творіння максимальної користі. Робити те, що здається вам найбільш коректним, правильно не тільки з точки зору моралі, це також найбільш практична стратегія для вас, оскільки вона відкриває двері до здійснення ваших сподівань. Втім, остерігайтеся пасток самовдоволення. Смирення — краща протиотрута. Завдання — використовувати кожну можливість для здійснення справедливих справ. Ніхто не скаже вам, що це означає, бо кожна ситуація вимагає особливого підходу. Відповідальна дія вимагає менше витрат» і приносить більшу винагороду, ніж будь-який інший стиль поведінки.

Вас цікавить професія, що дозволяє контактувати з групою, а не з окремими людьми, якщо тільки інші фактори гороскопу не змінюють символіку цього положення. Можливо, ви часто вирушаєте у ділові поїздки; втім, якщо подорожі по справі досить рідкісні, то в цьому випадку ви укладаєте угоди з людьми, розкиданими по всіх країнах і континентах як фізично, так і в філософському сенсі. Ваша природна завдання — організувати і налагодити роботу мережі, що з’єднує особистостей воєдино, розробити процедури перевірки її працездатності. Для вас природна квапливість, прагнення додати кроку, так само, як і вручення самого себе в найкращому можливому вигляді. Ці фактори більш значущі для вас, ніж копітка робота. Працюйте наполегливо, щоб виглядати легко і невимушено.

Ви здаєтеся нам дуже щасливим. Незалежно від того, багаті ви чи ні, ми бачимо, що доля благоволить вам в кожний відповідний момент. Ми згадуємо про важливість соціальних контактів, як продукту великої мережі взаємодій між людьми, про значення людинолюбства або участі у роботі груп. І, нарешті, на вашому прикладі ми вчимося вселенської щедрості. Якщо ви можете мати навіть те, чого, можливо, і не заслуговуєте, то, мабуть, життя на нашій стороні.

Еволюція суспільства, культура, принципи, а не конкретика ситуацій — ось що цікавило вашого батька. Ви також запам’ятали його як людину, який любив перебувати в соціальній обстановці, як людину, яка дуже легко звертався і командував чужинцями. Ймовірно, ваш батько не був такий близький до сім’ї, як вам того хотілося. Не можна сказати, що він не дбав, але, можливо, ви відчували, що він більше цікавився зовнішнім світом, чим своєю дитиною; його, швидше, займало викладання уроків моралі, ніж просте прояв почуття любові. З іншого боку, від нього ви дізналися багато корисного — як жити у світі, в соціальному просторі. Коли ви подорослішає, то імпринт оптимістичного консерватизму поступово проявить себе у вашій філософії життя.

Ви заводите стосунки з авторитетними людьми, тому що вони допомагають вам рости як особистості і сприяють вашого професійного престижу. Ви й справді можете отримати вигоду, взявши собі в учителі людину, що займає високий пост. Вашим власним стилем владарювання притаманна природна королівська краса, немов ви були народжені наказувати. І якщо ви не потонете в пастці помпезності, то ви дійсно зможете стати надзвичайним по мощі начальником. Ви віддаєте накази добродушно, розраховуючи, що мудрість, шляхетність і порядність доведуть ваші вказівки до свідомості людей. Завдання — вдихнути віру в ваші якості лідера.


Залишити відгук