Стихія Землі

Стихія Землі є основою людського життя. Вона символізує віру, стабільність, здоровий глузд і чесність. Люди Землі терплячі і ласкаві, їм можна довіритися, розраховувати на їх допомогу і турботу. При цьому вони досить статичні і стримані, справляючи враження холодних. Підсвідомо представники Стихії Землі прагнуть присвятити себе служінню іншим, ставити інтереси інших вище своїх. Здатність до ретельного планування і консервативність дозволяють їм приймати зважені рішення і роблять з них хороших керуючих, так як вони добре можуть впорядкувати не тільки свої, але і чужі ресурси. У них чудово розвинене логічне мислення, практичність і цілеспрямованість.

Люди знака стихії Земля методично і неквапливо прямують до своїх цілей, домагаючись стійких результатів. Але вони не люблять ризикувати. Крім того, вони не надають речам надмірного значення, приймаючи їх такими, які є. Тим не менше, бувають моменти, коли людям Землі потрібна підтримка і порада. Для того, щоб відчувати себе комфортно, вони потребують матеріальної забезпеченості. При цьому, вони обходяться цілком простими і скромними речами: хорошою їжею, простими радощами, не вимагаючи чогось особливого.

У важкі моменти людині Землі допоможе жовтий колір. Будинки для них бажані квадратні, з плоским дахом. Посилити вплив елемента в інтер’єрі можна за допомогою предметів із глини, фарфору, кристалів, піску. А також жовтих і коричневих предметів квадратної форми. Людина Землі відчуває обопільну симпатію до Людей Металу і Води. З Вогнем виникає деяка настороженість, а Дерево принесе Землі конфлікти.

У людей цієї стихії виключно розвинене логічне мислення. Вони цілеспрямовані і практичні, зосереджують увагу на солідних, апробованих сферах буття. Консервативний характер цих людей змушує їх все ретельно зважити перед прийняттям рішення (“Сім разів відміряй, один – відріж” – це прислів’я про людей Землі). Їм притаманний організаторський талант, вони вміють широко дивитися на речі, ретельно планують свої дії – все це робить з них прекрасних керуючих, вони добре розпоряджаються як своїми, так і чужими ресурсами. З іншого боку, іноді вони потребують підтримки і хорошому раді.

Для гарного самопочуття їм необхідна матеріальна забезпеченість. Людина Землі підприємливим, серйозний і методичний. Твердою рукою він розширює і реконструює бізнес. Якщо він за щось береться, будьте впевнені, результати не змусять себе чекати. Його можна дорікнути в тому, що він занадто великий педант, але завдяки своїм достоїнствам людина такого складу рухається до мети, може бути, повільно, але домагається хороших і стійких результатів. Він бачить речі такими, які вони є. Його можуть влаштовувати цілком скромні речі: хороша їжа, кухоль пива, хороший сон – чого ще можна бажати?

Він веде здоровий спосіб життя. Його почуття відповідальності і дисципліна абсолютно передбачувані. Якщо людина Землі стикається з обличчям стихії Металу, тут же виникає взаємна симпатія. Напевно ця людина може стати ідеальним партнером у шлюбі. Те ж саме з Водою. Деяка настороженість не завадить, якщо в полі зору Землі виявиться Вогонь. Дерево не дасть Землі нічого, крім конфліктів. Земля нейтральна.

<-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES-><-IMAGES->

Чоловік-Земля

Магічна привабливість чоловіка-Землі пояснюється тим, що він ніколи не займається переслідуванням об’єкту своєї пристрасті. Чоловік цієї стихії існує як би для того, щоб його відкрили, але сам він ніколи не стане відкривати самого себе для інших. Відомий своїм жорстко визначеним підходом до життя, він міцно вкорінюється в межах певної території, поки якась жінка не пройде повз. Він не розташований до пристрасним любовним пригодам, та й взагалі не бажає змінювати свій зручний і приємний спосіб життя заради кого б то не було.

Енергія і сексуальні апетити Землі багато в чому схожі з його задоволенням від приємних сторін життя. Для досить точно налаштованих почуттів Землі їжа, чуттєвість, ароматна ванна, спокійний сон не менш приємні, ніж перемоги на ниві кохання. Його природна сексуальність, він відчуває власне тіло і чимало ним пишається. Однак у певному сенсі людина-Земля трудноуловим. Він прагне до чогось, що він сам називає духовним, але настільки прив’язаний до землі, що відчуває захопленість з приводу будь-якої людини, який відкриє йому таємниці духовного світу.

Проте чоловік-Земля, наполягає на перевірці всього і вся власними органами почуттів. Чоловік-Земля вважає, що реальним є лише той об’єкт, який сприймається, перебуває перед очима, з яким можна говорити і слухати. Тільки в цьому випадку можуть існувати відносини. Сексуальність Землі повинна включати в роботу всі органи чуття, особливо пов’язані з тактильними відчуттями. Чоловік-Земля завжди хоче бути тут і зараз. Для чоловіка-Землі краса — поняття відносне, і якщо ви продемонструєте йому свою любов, готуючи йому улюблену їжу, масажуючи його спину або забираючись разом з ним у ванну, то незабаром здивуєтеся глибині і чуттєвості цього неймовірно вірного і відданого партнера.

Жінка-Земля

Вона відрізняється високою чуттєвістю і залишається незмінною в гармонії з навколишнім світом. Для неї важлива гармонія не тільки в будинку, але і в особистих відносинах. Зовні вона може здаватися спокійною, врівноваженою і навіть зануреної в себе, однак під цією маскою ховається відверта сексуальність, гаряча і спокуслива пристрасть. Жінки стихії Землі неймовірно жіночні. Вони завжди гостро усвідомлюють свою індивідуальність, відчувають, як одягнені, як виглядають, віддають собі звіт в тому, який їх улюблений стиль одягу і в чому полягає їх система життєвих цінностей.

Жінка-Земля — це втілення Афродіти, яка символізує не тільки божественну, священну любов, але і суто плотську пристрасть. На шляху жінки-Землі таїться одна небезпека, якої бажано уникнути — це почуття власника, приправлений неабиякою часткою ревнощів. При цьому жінка-Земля не схильна до нерозбірливим зв’язків, просто вона має інстинктивним відчуттям на чоловіка, здатного викликати тремтіння томління. Коли жінка-Земля самотня і чекає своєї години, однієї “тієї самої” посмішки або точного дотику досить, щоб порушити в ній потреба у фізичній близькості, — і тоді вона, не вагаючись, пустить у хід свої чари спокусниці.

Для Землі абсолютно природно звеличувати свого коханця або партнера! Заради того, щоб безроздільно володіти своїм коханим, жінка-Земля з готовністю віддалить від нього всю його сім’ю та колег по роботі. Вона може наповнити весь будинок різними витонченими речами, здатна прекрасно готувати і вміє зачарувати собою будь-яку компанію. І все ж під шаром дивовижних якостей ховається відчайдушна потреба в надійності і захисту: жінка-Земля щиро вірить, що лише безроздільне володіння всім, що вона любить, забезпечить їй необхідну безпеку.


Залишити відгук