Ваги Дати Народження

Зодіакальний знак Терезів починається 23-ого вересня, але ще протягом семи днів не входить в повній мірі свої повноваження аж до 30-ого вересня. З цієї дати Ваги знаходяться в повній силі до 23-го жовтня, тоді протягом семи днів поступово втрачають свій вплив через набирає чинності знака Скорпіона.

Символ цього зодіакального знака – ваги, знак балансу і компромісу рішень. Природна любов Ваг до правосуддя, об’єднаного з потребою бути справедливим і неупередженим, вносить вклад у ту характерну трудність, з якою люди цього знака зодіаку прибувають, стикаючись лицем до лиця з необхідністю прийняття швидкого рішення.

Серед Терезів рідко зустрічаються ледачі люди, вони наполегливо працюють, і вимагають того ж від їх партнерів або співробітників. Вони мають сильне почуття справедливості і чесної гри, досить незвично для Ваг виявляти гнів, але коли доходить до цього – краще не стояти у них на шляху.

Ваги надзвичайно впевнені в собі люди, практично у всьому, і в їхніх думках і діях. Їм притаманні такі якості як інтуїтивне чуття ситуації, передбачення. Їх страхи, зазвичай, перебувають під контролем, типові представники Ваг виглядають спокійними, впевненими, зібраними і відповідальними за події людьми. Добродушні за природою вони обожнюють спілкуватися з людьми, і можуть також бути дуже уважними слухачами. Люди, народжені в цей час символізують “баланс”, здається, що вони завжди намагаються подумки урівноважити становище речей і добратися до суті проблеми.

Вони часто знаходять себе в суспільному житті, насамперед через вродженого бажання змінити світ на краще. Ваги люб’язно приймають похвалу за їх досягнення і з задоволенням дають похвалу іншим, коли вони заслуговують цього. Терези – знак товариства. енергія цих людей зосереджена на об’єднання з іншими, вони знаходять свої кращі проявах в особистих відносинах. Народжений під знаком Терезів, борються за баланс і гармонію і найщасливіші з них ті, для кого навколишнє середовище виявляється безтурботної.

Ваги дуже гарні в науці, і часто витрачають їх ціле життя на дослідження або розробку деякої конкретної теми, знову зважуючи і врівноважуючи кожну сторону питання в самій сумлінній манері. З цієї причини, з них найчастіше виходять прекрасні доктора наук. З іншого боку представники цього знака не самі надійні люди, або в тому, що вони повинні зробити, або в їх наміри. Якщо копнути трохи нижче тієї чарівної зовнішності, нам відкриється справжня сутність цих людей, вони дуже зосереджені саме, і вперто наполягають на своєму, як вони вважають, єдино правильному думці.

Ваги дійсно по справжньому успішні в справі знайомства, з легкістю утворюють нові зв’язки і заводять друзів, часто мають дуже велике коло спілкування. Як коханці, представники знаку Терезів найбільш суттєві романтики серед усіх знаків Зодіаку. Перебуваючи під впливом Венери, вони мають ідеалістичне уявлення про кохання і близькості. Як тільки ці люди закохуються, вони починають думати про одруження і подальше спільне життя. З іншого боку ці Терези рідко заспокоюватися і знаходять щастя в шлюбі. В особистій прихильності вони, як і у всьому, намагаються зважити всі нюанси, врівноважують всі гострі моменти.


Залишити відгук