Овен Дати Народження

Зодіакальний знак Овна починається 21-го березня, але ще протягом наступних семи днів, він не набуває свої повноваження повністю і починає втрачати силу своєї влади з 14-ого квітня і протягом наступних семи днів повністю втрачає свій вплив, подаючись наростання мощі знаку Тільця.

Люди, які народилися в цей період року, мають незвичайно сильний, незламний характер і велику впертість у досягненні своїх цілей. Вони зазвичай народжуються, щоб бути борцями, мають більшу здатність до організаторської діяльності і прекрасне бачення у великому масштабі відбувається в цілому. Часто представників цього знака зодіаку можна зустріти серед керівників великих фірм, політиків, а так само серед людей беруть участь в організації та розвитку країн.

Овни зазвичай незалежні у всьому, що вони роблять. Для них дійсно важливо зробити все їх власним способом і якщо хтось втручається в їхні справи, Овни повністю усуваються і дозволяють іншій людині брати все на себе. Вони природно ображаються на будь-яку критику в їх бік, і єдиний шлях відшкодувати це – надати їм незаперечні докази їх неправоти.

Як правило, Овни не зовсім щасливі в їх сімейному житті, дуже важко для таких людей зустріти другу половинку, людини, який зрозумів би їх і оцінив по достоїнству. І все ж, Овни одні з тих людей, будь то чоловік Овен і жінка, чия душа пристрасно бажає романтики і близьких відносин. Відсутність близької людини в зрілому віці для Овна може стати тим каменем спотикання, об який розіб’ються всі його надії.

Говорячи про матеріальний успіх або про становище в суспільстві, варто згадати, що в цих сферах для Овнів немає недосяжних меж. Як правило, успіхи даються їм з легкістю на яку багато хто навіть не можуть розраховувати, але як і все що дається так просто – це не робить їх дуже щасливими.

Овни схильні випробувати недолік обережності, будучи за своєю природою імпульсивними. Овни легко наживають собі ворогів, надзвичайно честолюбні, як правило, досягають успіху в житті. Всі представники цього знака мають велике бажання дивитися в майбутнє, можливо, тому що вони нетерплячі.


Залишити відгук