Водолій Дати Народження

Зодіакальний знак Водолія починається 21-го січня, але протягом семи днів, перекриваються впливом попереднього знака зодіаку, не входить в повній мірі свої повноваження аж до настання 28-го січня. З цієї дати він вступає в повну силу аж до 18-го лютого, однак протягом останніх семи днів, поступово втрачає силу через становлення піднімається знаку Риб. Ті люди, які народилися на стику перехідних періодів, зазвичай, беруть від якостей обох знаків. Їх душа взагалі має тенденцію відчувати себе дуже самотньою в житті, вони чутливі і легко ранимі в їх почуттях.

Водолії мають велике бажання досягати успіху, матеріальної вигоди, але не жадні наживи. Вони – невтомні трудоголіки, які бажають працювати для того, що вони хочуть, і не вимагають більше, ніж їх справедливу винагороду за працю. Вони читають характер людей інстинктивно, інтуїтивно бачать людей наскрізь, що і хто є хто – однак ця здатність не робить їх дуже щасливими, швидше, навпаки-багато з них у певний період життя розчаровуються в людях.

Люди, які народилися в лютому, не є демонстративні в прихильності, але відчувають дуже глибоко. Всі Водолії зазвичай чутливі, і їх нерви взагалі перевтомлені, вони часто втрачають контроль і потім говорять або робить речі, про які вони гірко жалкують пізніше. Водолії дуже активні, багато роблять для загальної користі, можуть віддати все що мають заради усунення страждань інших людей. Водолії – хороші мислителі, і дуже успішні в питаннях переконання протилежної сторони, часто виходять сухими з води.

Водолії чудові в бізнесі і фінансах, коли вони застосовують їх розум до таких речей, але зазвичай вони більш успішні в інших справах, і роблять більше грошей для інших людей, ніж для себе. Водолії – люди обдаровані широтою поглядів, які шукають знання, неупереджені віщуни.

Якщо люди, народжені під знаком Водолія, справляються з їх чутливістю і розвивають силу волі, то для них немає ніякої перешкоди, якого вони не були б в змозі подолати. Водолії зазвичай успішні в певній сфері життя, де вони можуть відчувати, що їхні праці йдуть на благо загальної справи, оскільки ідеалістичні Водолії хотіли б бачити, що в цьому світі кожен щасливий, а їх амбіції полягають у тому, щоб зробити щось важливе і значуще, щось що допоможе вписати їх імена в аннали історії.


Залишити відгук