Діва, Водолій Сумісність

Для Діви і Водолія такий союз – справжнє випробування. Подолати його важко, проте у разі позитивного результату партнери отримають гарну нагороду. Сумісність знаків Діва, Водолій рідко стає основою тривалих відносин. Формування міцного союзу відбудеться тільки в тому випадку, якщо ці люди будуть відчувати одне до одного серйозні почуття. В іншому випадку вони розбіжаться, не встигнувши зблизитися.

У їх відносинах дуже багато суперечностей, починаючи з того, що Діва дуже відповідально підходить до вибору обранця, і прагне укласти тривалий надійний союз. Водолій занадто легко, на її погляд, розриває будь-які зв’язки. Він живе у своїй реальності і завжди здається далеким і відстороненим своєму партнерові. Вони дуже товариські і мають багато друзів і знайомих, але по-справжньому серйозно не можуть відноситися ні до кого. Водоліям потрібно сильно полюбити, для того щоб прив’язатися до людини.

Щоб досягти гармонії, обом знаків доведеться неабияк постаратися. Водоліям потрібно проявити максимум вірності і відданості партнеру, а також не забувати про дані Діві обіцянках і при цьому спокійно реагувати на критику свого обранця. Діва буде змушена змиритися з неорганізованістю партнера, всіляко направляючи його і намагаючись не ревнувати до величезної кількості знайомств. Крім того, Діва візьме на себе весь тягар, пов’язаний з організацією домашнього вогнища, оскільки Водолій в цьому питанні абсолютно некомпетентний.

Однак сумісність Діви і Водолія передбачає і наявність позитивних моментів у відносинах. Діва, наприклад, отримає від Водолія так необхідні їй емоції, породжувані високим творчим потенціалом обранця. Водолій відчує покровительственную підтримку з боку Діви, вона буде піклуватися про нього і створювати умови для самореалізації.

<-IMAGES->

Хоча знаки Діва, Водолій не є протилежними, вони кардинально відрізняються один від одного. Стихією знаку Діви є порядок, а стихією Водолія – хаос, тому вони завжди будуть протистояти один одному. Водолій дивиться на життя з безтурботністю і легкої відстороненістю. Таке ставлення до життя зачаровує методичну Діву, яка не може допускати в своїй поведінці ніякої безтурботності.

Діва може всього за тиждень вивчити іноземну мову і без праці розбирається в заплутаних дорожніх картах. Це дуже подобається розсіяним Водоліям. Цим знакам хочеться вивчати один одного, але краще на відстані. Тому, щоб ці знаки утворили союз, знадобиться поштовх з боку, наприклад, обставини або наполегливість одного.

Водолії не бажають діяти, говорити і навіть думати як всі. Але, тим не менш, вони прагнуть до загальної любові. Вони швидко заражаються новими ідеями, але так само швидко їх забувають, що їм було неймовірно цікаво вчора, сьогодні не потрібно.

Діва має відмінну пам’ять на цифри, обличчя та імена. Водолій забуває людей, з якими спілкувався і місця, в яких побував. Зупиняти свою увагу на деталях Водолії вважають зайвим, оскільки вони постійно зайняті глобальними проблемами.

Погана пам’ять Водолія є зворотною стороною його обдарованості. Не звертаючи уваги на дрібниці, вони виношують геніальні ідеї, але Діви не можуть утриматися від осуду. Діви вважають, що подібне нехтування дисципліною є просто злочином. Але зате Водолії мають блискучою інтуїцією і проникливим розумом.

Діви, також як і Водолії, розумні і добросердечны, але відчайдушність їм не властива. Водоліями часто керує підсвідомість і завдяки осяянню вони моментально приходять до того, над чим Діва б’ється годинами. Водолій практично ніколи не вибачається, а Діва готова просити прощення за будь-який відступ від традицій або правил поведінки. Діви дуже залежать від чужої думки, а Водоліям абсолютно все одно, що думають інші. До пліток Водолії байдужі. Їх може тільки засмутить критика близьких, але зовсім ненадовго. Хвилину тому Водолій був сумний, а тепер весело сміється.

Водолії є, напевно, найбільш допитливими особистостями, Діви теж проявляють цікавість, але найчастіше обережність зупиняє їх. Незважаючи на свою легковажність Водолії досить ощадливі, але їм далеко до Дів, які є еталоном розсудливості. У своєму союзі Діви і Водолії на відміну від Стрільців, Баранів, Риб і Львів не будуть смітити грошима. Така спільна риса дуже зближує Водолія і Діву, як і турбота про спільне благо. Клопоти є покликанням Діви, вона здатна підняти їх до рівня мистецтва, чим дуже пишається.

Сумісність Діва, Водолій буде неймовірно дивною і суперечливою. Така пара є прикладом того, як люди можуть невдало розпоряджатися власною долею. Тривалі відносини між Дівою і Водолієм можуть призвести до нервового зриву і навіть трагедії. Але, тим не менше, відносини між цими двома стають саме тривалими.

Цим знакам не дано зрозуміти один одного, оскільки вони є дуже різними. Тому, чим формальнішими відносини між Дівою і Водолієм, тим менше проблем. Але можливо у них теж є шанс на міцну пару.


Залишити відгук