Телець і Овен Сумісність

Спільне життя цієї пари буде важка і болюча. Ці два знака Зодіаку живуть в абсолютно різному темпі, мають різні цінності та ідеали, часто не розуміють один одного і вступають у духовну боротьбу. Овен – активний і не терпить одноманітності. Телець – спокійний і постійний. Проте, для успішного спільного існування їм потрібно всього лише один раз і назавжди розподілити між собою ролі і обов’язки.

Тільця характеризує м’якість і ніжність, але разом з тим – він упертий і закостенів у своїх поглядах на сім’ю. Овен спершу активно добивається розташування Тільця, але зустрівши томне спокій партнера, швидко байдужіє. Насправді ж, якщо Овен дозволить Тельцю піклуватися про нього, проявляти свої кращі якості, то дуже швидко Овен зрозуміє, що мудра підтримка партнера допомагає йому правильно спрямувати зусилля і добитися великих результатів. У той же час, завдяки присутності Овна, Телець стає оптимістичніше, рішучіше і спокійніше.

Овен повинен бути добувачем і захисником, Телець – втіленням будинку і сім’ї. Поки сили будуть розподілені таким чином, і поки Овен зможе задовольняти матеріальні запити Тельця, залишаючи при цьому йому повну свободу дій – до тих пір пара буде існувати в світі і розумінні.

<-IMAGES->

І у Тельця, і в Овна є роги. Іноді упертість Бика і здатність Овна завжди йти напролом здаються схожими рисами. Але сумісність знаків Телець і Овен тільки здається очевидною. Так, якщо начальник Овен захоче залишити співробітника працювати у вихідні, він цього вимагає жорстко, вимагаючи відкласти всі свої справи. Це і буде дією напролом. При цьому підлеглий Телець не буде підвищувати голос. Він спокійно скаже, що зайнятий у вихідні. Так проявляється впертість.

Різниця стає помітною вже після декількох зіткнень Овна і Тільця. Ініціатором завжди є що йде напролом, а упертюх буде тільки реагувати на це. Пам’ятайте про те, що при будь-якому зіткненні починає Овен, а Телець закінчує. При цьому він ніколи не забуває.

Часто Овна звинувачують у тому, що він спалює за собою всі мости. Але у цього знака зодіаку є і позитивні якості. Також прийнято вважати, що Тельці завжди чекають і готуються задавити спокійним впертістю будь-яке починання. Але у них теж працює інтуїція та уява. До того ж, Тельці відрізняються теплим почуттям гумору глибокою мудрістю. Все це ховається за зовнішньою прагматичністю. Але в цих знаків зодіаку є відмінності, які варто враховувати.

Телець і Овен — сумісність цих знаків заснована на їх відмінності, які можуть об’єднуватися в прагненні налагодити відносини. Овни дуже імпульсивні, екстравагантні й агресивні. Це оптимісти, які люблять поговорити. Свою волю вони виявляють занадто часто. Овни прагнуть досягти швидкого результату і трохи вірять у диво. В іншому випадку вони думають, що життя прісна і нудна.

Тельці зазвичай практичні, стримані і економно витрачають свої слова. Вони завжди задоволені собою і дещо песимістично налаштовані. Тельці шукають самотності, стабільності та надійності. Вони потребують спокійному відпочинку, який для них є умовою хорошого життя.

Ці люди, безумовно, не є близнюками. У них різна мотивація і різні прояви поведінки. Тельцю у відносинах з Овном підходить співчутлива і терпима роль. А Овну не завадило б повчитися у Тельця безтурботного спокою.

Сумісність знаків Овен Телець і пов’язана з їх природною здатністю об’єднуватися таким чином, щоб кожен міг досягти більшого, ніж окремо. Але в цих відносинах завжди залишається небезпека, що Овен буде дратувати Тельця, періодично перевищуючи його терпіння. При цьому Телець відмовиться стримати ентузіазм Овна. Він просто може йти від такого спілкування, щоб не стикатися з постійними депресіями.


Залишити відгук