Скорпіон і Діва Сумісність

У цьому шлюбному союзі зазвичай буває достатньо багато суперечок і сварок, незгоди і суперечності, скандалів і конфліктів. Їх спільне життя може бути благополучною лише, якщо між ними існує взаєморозуміння або коли один з них беззаперечно підкоряється іншому. Але подібне – трапляється вкрай рідко.

Зазвичай вважається, що Скорпіони діляться на дві основні категорії: перша – складається з міцних і сильних, впевнених представників світського способу життя, не піддаються ніякому впливові ззовні, з боку, і інша, представлена людьми хитрими і лукавими, повними таємничості, справжніми дипломатами, які не виявляють свого істинного «Я» і не розлучаються ніде і ніколи зі своєю звичною маскою. Астрологи кажуть про те, що кожен із вищезазначених типів Скорпіона здатний впоратися з будь-яким представником знаків Зодіаку, за винятком Діви.

Як би там не було, але дружба між Скорпіонами і Дівами просто чудова, а в області співпраці або співавторства мало хто може з ними змагатися. Тут тверезий і холодний розум Дів, з’єднаний з колосальною силою і енергією Скорпіона, допомагає їм чудово реалізувати спільні ідеї, плани та задуми, забезпечуючи їм і матеріальний успіх, і соціальний підйом.

Взагалі ж, практично кожен представник знаку Діви щиро вірить в те, що здатний перевиховати будь-якого, вилікувати, розгладити зморшки і зцілити рани. Скорпіон, у свою чергу, нікому не дозволить себе не тільки переробляти, але навіть і просто аналізувати свою натуру. Якими б не були його вади, вони ніколи не підлягають обговоренню. Якщо, наприклад, Скорпіон курить, остерігайтеся радити йому розлучитися з сигаретою.

Якщо ж ні, то не здумайте його за це похвалити. Адже він народжений з таким запасом самовпевненості, що не потребує похвалах. І як це не парадоксально, при всьому своєму зарозумілості, Скорпіон вкрай підозрілий і рідко кому дозволить гладити себе по голівці.

<-IMAGES->

Жалісливий мораліст і примхлива хижачка – що може їх пов’язувати? Адже всім законам людського соціуму ці двоє можуть тільки конфліктувати. І, тим не менш, вони разом. І, тим не менш, разом їм добре.

Діва – дуже земний знак, і в прямому, і в переносному сенсі. Скорпіон – істота космічна. У той час як друга носиться в астральних сферах за однією їй зрозумілими цілями, перший підстелює соломку на тому місці, куди вона повинна приземлитися. Для чоловіка-Діви немає своїх і чужих проблем: він однаково переживає і ті, і інші. Чи варто дивуватися, що жінка-Скорпіон знаходить в ньому доброго і терплячого покровителя?.. Безсумнівно, варто – адже нікому іншому вона б цього не дозволила! Але Діва і не прагне замикати її в клітку і змушувати служити власним потребам.

Егоїзм не характерний людям цього знака, вони великодушні, їм не чуже всепрощення – в той час як будь-Скорпіон в глибині душі відчуває себе центром Всесвіту і вкрай ворожий до всього, що знаходиться за межами його розуміння. Підсвідомо жінка-Скорпіон пов’язує образ свого обранця з образом батька – можливо, саме тому йому дозволено куди як більше, ніж іншим чоловікам. Наприклад, побачити її слабкою, розгубленої – ні, пані крижана не оголює душі навіть перед ним, лише відкриває стулки свого панцира. Адже вона впевнена, що свідомо Діва не завдасть їй болю.

А несвідомо? На жаль, можливо. Діва – вимогливий критик, не прощає собі недосконалості і чекає того ж від інших. Безсумнівно, перфекціонізм – прекрасне професійна якість, але в любовних відносинах вона лише заважає. Люди є такими, якими вони є, і навряд чи зміняться, навіть якщо довго і наполегливо вимагати цього від них – ця нехитра мудрість відома всім крім Діви.

Чоловіки цього знака впевнені, що здатні перевиховати жінку-Скорпіона на свій лад, вселити свої ідеали і змусити ходити земними дорогами, а не літати проти вітру. І надмірна ретельність у виконанні цієї по суті своїй нездійсненним завдання може коштувати їм катастрофічно дорого. Скорпіони не сприймають критики, ніколи і не за яких обставин їх не можна переконати в істинності їх власних поглядів. Педагогічні потуги Дів ці упрямицы спочатку ігнорують, а коли їм це набридає, просто віддаляються. Як підросли дочки покидають батьківський дім, щоб бачитися з батьками лише по святах.

Про збереження любові в таких обставинах не може бути й мови: пара приречена або на розрив (у кращому випадку), або на самотність удвох (відповідно, у гіршому). Тому головне завдання для збереження союзу Діви та Скорпіона – знайти те хитка рівновага, що дасть змогу двом людям з різним світосприйняттям розуміти один одного.

Ворожнеча без особливих причин і перспектив здатна вбити навіть найсильніші почуття, а тому краще битися по одну сторону фронту – проти власних недоліків. Нехай представники обох цих знаків з працею йдуть на компроміси, але може бути, пора спробувати? Адже нагорода за взаєморозуміння – сімейне благополуччя, якого Діва, Скорпіон здатні досягти, якщо того захочуть. Урок терпіння, який вони можуть дати один одному – найбільша цінність, якщо він буде засвоєний.


Залишити відгук