Скорпіон і Водолій Сумісність

Такий шлюбний союз, швидше за все, буде дещо проблематичний. Він лише підтвердить відому думку, що шлюб – це доля… В такому альянсі Водолію ніколи не слід забувати одну просту істину: яким Скорпіон народився, яким він є, таким він і залишиться до останніх днів свого життя. Ніщо і ніколи його не зігне і не перевоспитает.

Між такими партнерами буде сприятлива лише дружба або ділові відносини. Адже один з них – людина дії, а інший – мрійник. Вони не розуміють один одного і, швидше за все, ніколи і не зрозуміють. Крім того, між ними велика і різниця в темпераментах, і в характерах, і в поглядах і думках, і в переконаннях і світоглядах.

Більшість Водоліїв є прихильниками вільних відносин і вільної любові, звідси їх абсолютне нерозуміння власницьких інстинктів Скорпіона. Їх погляди на такі поняття, як любов і шлюб, і обов’язки – настільки відрізняються, що часом вам зможе здатися, що представники цих двох знаків Зодіаку, просто розмовляють на різних мовах.

Відзначимо також, що в подібному шлюбному союзі найкращим вважається той варіант, де чоловік є Водолієм, а жінка – Скорпіоном. І можливо, саме тому, що в ньому останньої часто вдається перевиховати перших і, як наслідок, у шлюбі з’являється порядок і акуратність, послідовність і точність, стійкість і навіть вірність.

Взагалі жінкам – Скорпіонам часто доводиться приборкувати негативні риси характеру своїх Водоліїв; їх свавілля і норовливість, впертість і непослух, пом’якшувати їх кілька прямолінійну манеру поведінки. Скорпіони нічого не люблять вирішувати чи робити просто так чи між іншим. Для них важлива кожна дрібниця, в якій вони помічають певний сенс і значення. Тим більше, якщо це стосується любові і шлюбу; Скорпіон вибирає супутника на все життя, прекрасно розуміючи, що така, частково, його доля.

Зовсім інший, більш проблематичний варіант даного шлюбного союзу, де чоловік – Скорпіон, а жінка – Водолій. Останній буває вкрай складно зрозуміти взагалі навіщо вона повинна зв’язувати себе законним шлюбом і при цьому мати на увазі, що це на все життя… Чому так необхідно обмежуватися одним єдиним партнером?.. Більшість Водоліїв на це просто не здатне, що перетворює для них щасливі подружні узи в рабські кайдани.

<-IMAGES->

Крок назустріч – і вибух. У них У обох стільки енергії, що спільно вони могли б побудувати канатну дорогу до місяця за тиждень… але замість цього їх зусилля швидше будуть спрямовані на знищення один одного. Рідко ніжні почуття Водолія і Скорпіона бувають взаємними. Ще рідше представники цих двох знаків зав’язую відносини. І зовсім вже майже нереальна ситуація шлюб між ними.

Вони відчувають один одному незрозумілу, підсвідому ворожість. Вони обидва так дорожать своєю свободою, що готові приносити їй в жертву бажання любити і бути коханими. Однак якщо вже доля звела їх разом… можливо, це неспроста. Можливо, саме такий досвід потрібен їм зараз – досвід боротьби з рівним супротивником… або терпимості до людини, якого не розумієш?

Так чи інакше, Скорпіон і Водолій залишаться один одному чужими, навіть згораючи в полум’я взаємної пристрасті. Про духовній близькості, на жаль, мова навіть не йде – так само як і про шанс стати друзями. Союзниками – можливо, якщо вони спільно зайняті спільною справою, яка, до речі, може стати дуже успішним. Коли двоє енергійних і цілеспрямованих людини готові вкладати душу в що-небудь, результати їх праці приречені на успіх. От це та ситуація, коли Водолій і Скорпіон можуть бути парою – якщо їх взаємовідносини мають діловий характер ніж любовний. Емоційна дистанція між ними нездоланна, оскільки один одного вони не знаходять того, чого шукають.

Що бачить чоловік-Водолій, зустрівши жінку-Скорпіона? Манірну крижану брилу, з якої небезпечно навіть просто знаходитися в одному приміщенні: як знати, раптом вона, стримано посміхаючись тобі, в цей же момент розмірковує, куди б заховати твій труп. Що ж бачить Скорпіон? Безглуздого дивака з вітром у голові, який поступає по велінню лівої п’ятки, а значить передбачити, що він викине в наступний момент, рішуче неможливо.

Прихована цілеспрямована загроза проти простого і безвекторного навіженства. В цьому і полягає трагізм їх відносин: по всьому виходить, що Скорпіон і Водолій один одному в якості коханих просто не потрібні. На жаль, не йде в цій парі мова й про взаємодоповненні – їм нема чому один одного навчити.

Водолій згоден зберігати емоційну дистанцію, поважати внутрішню свободу партнерки і не лізти їй у душу – Скорпіон ж буде з завзятістю, гідною кращого застосування, намагатися надіти на партнера нашийник і затягнути його тугіше. Але наткнеться на рішучу відмову. Знаки повітря взагалі не варто навіть намагатися закріпачувати: скільки не лови вітер, лише сам измотаешься. Принцип «хочеш зберегти – відпусти» жінці-Скорпіону не знає, але саме він міг би спрацювати. Зв’язку без зобов’язань жінок цього знака не цікавлять, а стабільні відносини з Водоліями вони навряд чи зуміють побудувати.

Та все ж не хочеться виносити суворий вердикт «безнадійно», якщо два складних і не дуже-то підходять один для одного людини примудрилися полюбити один одного. Любов здатна творити подвиги, роблячи неможливе можливим. Вам не буде легко – але зате ніколи не стане нудно.


Залишити відгук