Стрілець і Лев Сумісність

Сумісність Лев і Стрілець. Лев є Постійним знаком, а Стрілець – Рухливим, тому здається, що між ними не може бути боротьби за лідерство, тим більше що така боротьба забирає надто багато часу. І існує досить багато пар Львів і Стрільців, які дотримуються цього розумного думки і не з’ясовують, хто кому повинен підкорятися.

І все ж навіть такі пари часто з’ясовувати стосунки, хоча і в більш доброзичливою формі. Коли ці двоє з’ясовують стосунки, глядачам є на що подивитися. Адже Лев народжений, щоб керувати і повчати, а Стрілець – щоб повставати проти керівництва. Тому наскільки б не були гладкими відносини, не один із знаків не стане поступатися іншому.

Якщо світила сприяють Левам і Стрільцям, то їх буде оточувати світла, майже помітна аура. Вони будуть готові багато прощати партнеру. Юпітер обдарував Стрільців неймовірною щедрістю, а Сонце подарувало Леву теплоту і душевність. Тому вони зможуть подарувати один одному ентузіазм і ніжність.

<-IMAGES->

без сумніву, це прекрасний союз. У таких відносинах є і любов, і партнерство і дружба. Стрільцеві потрібен тільки рівний партнер, і єдиний, кому він може підкоритися – це Лев. Він позбавить Лева від багатьох матеріальних проблем, продемонструє всю свою блискучість, відданість і розум. Проте Стрілець не буде улесливо підкорятися Леву, це швидше буде повага рівного партнера.

Стрілець для Лева – це втілення любові, духовного розвитку і творчості. Лев в свою чергу буде підштовхувати Стрільця до нових звершень. Це чудові партнери і друзі. У них можуть бути однакові цілі, але Льву необхідний також і особистий успіх. Тому Стрільцеві доведеться весь час відповідати зростаючим потребам Лева.

Ще на початку стосунків Стрілець споруджує Лева на п’єдестал, і ніхто не зможе змістити його з постаменту. Він швидше покарає обвинувача, ніж засумнівається в своєму обранцеві. Таке трепетне і ніжне ставлення, безумовно, лестить Леву. Але він все одно не довіряє, поки не переконається, що Стрілець забезпечить надійні тили. Лев не кинеться у вир з головою, тому представники цього знака нерідко довго не зв’язують себе шлюбними узами.

Стрілець володіє воістину неприборканим характером, але його гнів швидко змінюється на милість і він щиро кається у своїх вчинках. При цьому Стрілець завжди знає, як приборкати гнів партнера, і володіє достатнім великодушністю, щоб зрозуміти і пробачити. Льву ж важко пробачити і ще важче просити вибачення, проте якщо Стрілець переконає його в тому, що повністю розкаюється, Лев великодушно надасть йому ще один шанс.

Сексуальні стосунки в цій парі стануть чудовими, якщо вони вирішать усі свої проблеми в інших сферах. Їх відносини будуть чуттєвими, пристрасними і одночасно ніжними. Головне, що б своєю прямотою і чесністю Стрілець не образив Лева, інакше Лев відкине його.

Проблеми в сімейному житті можуть початися, якщо Стрілець з Левом не навчаться йти на компроміси. Адже кожен вважає себе правим, і неохоче підкоряється. Якщо Стрілець може підлаштуватися під поточні події, то Лев все одно залишиться при своїй думці.

Непостійність і легковажність Стрільця, порівняно з Левом, доставить чимало в сімейному житті. Адже ці двоє ще й лідери по натурі, і їм важко знайти баланс між бажанням панувати і здатністю підкориться. Адже Стрілець завжди впевнений, що правий, а Лев хоче чинити тільки так, як він вважає за потрібне.

Але в цілому це союз двох партнерів та однодумців. Їх життєві цілі однакові і вони знають, як досягти їх, органічно доповнюючи один одного.


Залишити відгук