Близнюки і Стрілець Сумісність

Майже ідеальна пара, але тільки майже… Вони і коханці, і друзі, і партнери, але довго така сім’я не проіснує. Їм просто стане нецікаво один з одним. Також вони не хочуть брати на себе зобов’язання, тому що почуття обов’язку в обох слабо виражене. Близнюки славляться своєю товариськістю і захопленістю, але доповнюють її практичністю і тверезістю оцінок навколишнього. Стрілець життєлюбний, дружелюбний, але в оцінках часто керується настроєм.

Стрілець намагається між справою зрозуміти, що він відчуває, а Близнюки намагаються зрозуміти, що відбувається навколо. Вони прекрасно доповнюють один одного. У них можуть бути різні смаки, але вони без зусиль зрозуміють один одного і не стануть нав’язувати свої погляди на життя, переробляючи партнера під себе.

Вони дійсно дуже схожі — яскравість і блиск замість творення і грунтовності, сміливість і зухвалість замість надійності і терпіння. Обидва розумні, але швидше кмітливі, ніж мудрі. В цілому, вони добре ладнають один з одним, але завжди існує небезпека, що хитрі Близнюки захочуть обдурити щирого Стрільця, який намагається обходитися без обману, але не володіє даром тактовності партнера.

<-IMAGES->

Близнюки і Стрілець – противознаки. Цим знакам властива заздрість по відношенню один до одного. Близнюки хочуть володіти такими якостями Стрільця, як захопленість, щирість і любов до ідеалів. Стрілець хоче навчитися у Близнюка холоднокровності і спокою у будь-якій ситуації. Ці знаки мають дві можливості: захоплюватися якостями партнера, вчиться у нього і наслідувати йому або пригнічувати його якості, задовольняючи свою гордість.

Стрільці, целящиеся у фальш і лицемірство, не завжди бувають дуже відважними. Деякі Стрільці можуть виявитися досить непевними. Але іноді вони можуть показати кулаки і висловити свою точку зору з різкістю і прямотою. Але якою б не була вдача Стрільців, вони звикли дивитися на світ, широко відкриваючи очі. Оскільки Стрілець подвійний знак – напівлюдина–напівконя, можуть існувати два протилежних типу Стрільця. В одних проявляється людська сторона, в інших сторона кентавра. Близнюки, теж є подвійним знаком, що поєднує дві особистості.

Близнюки є Повітряною стихією, Стрілець – Вогненної. Іноді ці стихії прекрасно змішуються, а іноді гублять один одного. Але взагалі Близнюки і Стрільці можуть добре ладити. Повітря адже роздмухує вогонь. Стрілець іноді пригнічує Близнюків, адже вогонь здатний спалювати кисень.

Обидва знака дуже розумні, але їх думки швидкоплинні як комети, а не постійні, як вічні світила. Те, що створюється ними за короткий термін, буде мати право на довге життя, але проекти, що потребують часу, не вдаються ні Близнюкам, ні Стрільцям. Розумний Меркурій Близнюків і прихильний Юпітер Стрільців дозволяє цим знакам добре ладити. Але існує небезпека, що хитрий Меркурій обдурить довірливого Юпітера.

Стрільці намагаються не вдаватися до омани. Але хитрун Близнюк може пошкодувати про іграх зі Стрільцем. Юпітер ретельно оберігає Стрільців і проявляє над ними своє заступництво. Це позначається в удачливості Юпітера. Хитрі здатності Близнюків, можуть призвести їх не тільки на шлях шахрайства, але і наділити свого господаря літературними, музичними і творчими здібностями.

Подвійність Близнюка може повести його і з тієї, і з іншої доріжці. Але, на щастя, більшість Близнюків дуже розумні, тому не йдуть на ризик. Всі Близнюки постійно знаходяться в стані розумової роботи, хоча на обличчі можуть виражати повну безтурботність.

Близнюків і Стрільців об’єднує оптимізм, прагнення до радості і веселощів. З віком вони можуть придбати цинічність, але щирість і дитяча невимушеність залишається в них завжди. Стрільці не завжди можуть надаватися настільки переконливими, як Близнюки, із-за цього вони часто потрапляють в неприємності. Стрільці можуть втрачати свою чарівність, коли різко висловлюються, доводячи свою правоту. Близнюки ж використовують не грубість, а сарказм.

Ці знаки не можуть мовчати, коли знаходяться разом, тому що після того, як вони викликають співрозмовника на розмову, здатність слухати, у них різко пропадає. Роблячи вигляд, що слухають, ці знаки чекають закінчення монологу, щоб висловитися самим. Іноді розбіжності заходять так далеко, що без третього миротворця просто не обійтися. Або один із знаків у спорі, може повністю підпорядкувати іншого, тому скореному знаку нічого не залишиться робити, як чекати кінця розмови, що б знайти довгоочікувану свободу. Намагання втекти від тиску може призвести до остаточного відходу одного із знаків.

Близнюки частіше отримують емоційні удари, ніж Стрільці. Але вони намагаються сховатися під маскою неупередженості та холодності, приховуючи всі свої переживання глибоко всередині. В такі моменти Близнюки намагаються всіляко зачепити Стрільця, що викликає у нього моральну пригніченість.

Коли Близнюки є прихильними до Стрільцям, і навпаки, вони можуть знаходити особливий мову, допомагає налагодити взаємини. Тоді ці знаки прагнуть допомогти і підтримати свого партнера. Близнюки і Стрільці відчувають один одного потреба, вони прагнуть до взаємного наслідування, для отримання кращих якостей. Це властиво для всіх протилежних знаків. Але, може бути, завдяки своїй полярності, вони прагнуть злитися в єдиний союз.


Залишити відгук