Рак і Близнюки Сумісність

Раки і Близнюки – два дуже схожих знака. У них схожі риси характеру, хоч Рак – представник водної стихії, а Близнюки – повітряної. Їх об’єднує те, що їм завжди є про що поговорити і що друг з одним поділитися. Вони обидва товариські, легко заводять нові знайомства. Часто вони борються за лідерство в компанії, адже обидва можуть вигадувати ігри, розповідати веселі історії, в чому їх головне достоїнство – почуття гумору відіграє важливу роль.

В професійній сфері обидва знака ведуть себе однаково. Часто вони обирають собі творчу професію, пов’язану з розкриттям їх талантів, яка приносить в життя щось нове. Від цього сумісність знаків Близнюки і Рак в ділових відносинах вище середньої. З них виходить команда хороших партнерів по маркетингу, журналістики, якщо вони обидва фотографи, дизайнери або актори.

Головне, щоб кожному з них була відведена в команді особлива роль, інакше виникне постійне суперництво, боротьба за владу, що в результаті не принесе удачу ні тому, ні іншому. З цієї ж причини бізнес – партнерами їм краще не стає. Зате, якщо один з них буде начальник, то сумісність знаків Близнюки і Рак підвищується. Кожен з них цінує і поважає людей саме ті якості, якими володіє іншою.

Хоч знаки володіють однаковими рисами характеру, у них достатньо відмінностей. Всі представники повітря, в тому числі Близнюки, сильно легковажні, слово «сталість» їм не знайоме. Вони абсолютно не стабільні не в справах, не в стосунках. Вони відчувають життєву необхідність постійно змінювати обстановку, коло спілкування і партнерів. Хоч Раки теж лідери і дуже дружньо ведуть себе по відношенню до нових знайомих, їм властива регулярність і в компанії старих друзів вони відчувають себе спокійніше. Цим вони відрізняються від активних Близнюків. Раки люблять тримати все під контролем, а Близнюки не люблять, коли їх порушують свободу. Вони вміють довіряти своїм партнерам, а Ракам здається, що ті ставляться до них байдуже. Так вони будуть самі нариватися на скандали або своїм почуттям власності іноді доводити партнера.

Рак – загадковий знак, дуже чутливий, любить прояв любові, а на початку відносин веде себе відсторонено і не хоче розкриватися. Цим і приваблює Близнюків, яким хочеться пізнати незвідане. Часто вони багато чого не помічають, коли Раки вже всі знають про них. Вони здатні вчасно зупинити, притримати надмірно активних Близнюків, чим і визначається сумісність Близнюків і Раків. При конфліктах вони більш розсудливими і можуть змусити їх замислитися про сенс життя, про свої вчинки, підштовхнути закінчити справу до кінця, що Близнюкам дається зі складністю.

<-IMAGES->

Знаки Близнюки і Рак є відмінними оповідачами. Рак може розповідати історії з “місячним” гумором і чарівністю, що дуже подобається його аудиторії. Але коли з Раком в одній кімнаті знаходяться Близнюки, глядачі не можуть вибрати будь подання їм дивитися, адже Близнюки відрізняються дотепністю, до того ж володіють картковими фокусами. І Близнюки, і Раки проявляють любов до фотографії. Представники цих трьох знаків Сонця (Близнюки – подвійний знак, що з’єднує дві особи) часто займаються професійною фотографією і досягають на цьому терені не малих успіхів. Індустрія фотографії міцно поділена між цими знаками.

Інше схожість знаків Близнюків і Раків полягає в багатобарвної аурі, вони обидва миттєво піддаються перепадів настрою. Рак змінює темно-синій депресивний колір на рожевий забарвлення сентиментальності, а потім переходить до коричневого кольору роздратованості або брудно-зеленого відтінку страху, після чого знову повертається до ніжним квітам сентиментальності і сміху. Близнюки змінюють сріблястий колір мрій або золотий окрас надії на сіре зневіру, яке змінюється білим кольором дитячої віри. Тому, коли відбувається змішання аур цих двох знаків, виникають всі спектри кольорів, існуючих в природі і навіть кілька відтінків, ще ні кому невідомих квітів.

Близнюки і Раки є мрійниками і володарями живої уяви. З них виходять відмінні майстра самореклами. Раки обожнюють увагу, хоч і вдають, що це не так. На людях Близнюки і Раки схильні до веселощів і радості, а гірко плакати воліють у самоті. Але якщо розглядати їх по окремості Близнюки нагадують птаха, яка ширяє над головами, зливаючись з попутним вітром. Раки ж скоріше схожі на морських крабів, які воліють повзти вздовж берега, тримаючись ближче до води. При цьому Раки схильні зупинятися і задкує. Обидва знака змінюють своє розташування до людей і настрій без будь-якого попередження.

Не дивлячись на те, що між знаками Близнюків і Раків стільки однакових моментів, як і всі представники Повітряної і Водної стихії, вони кардинально відрізняються, як день відрізняється від ночі, як плюс від мінуса і як Північний від Південного полюса. Близнюки є Рухомим знаком, тому стрімко носяться навколо, передаючи свої ідеї та інформацію. Рак є Основним знаком, тому він не любить ділитися чимось своїм з оточуючими, особливо якщо це стосується секретів.

Близнюки чітко усвідомлюють, що у прихованого і обережного Раку можна багато чому навчиться. Наприклад, завзятості тривалого виношування ідеї, поки вона не набуде чітку форму. Рак здатний терпляче сидіти і чекати своєї мрії. Під впливом Місяця, Раки іноді мріють про мандрівки, але на місці їх тримає страх втрати того, що вони вже володіють, наприклад, сім’єю або хорошою роботою. Тому Раки воліють подорожувати в уяві, особливо ця здатність активізується в повний місяць або молодик. Зате Раки, як ні один інший знак, здатні витримувати непосидючість Близнюків.

Близнюки не схильні виявляти сталість в любовних відносинах, дружбу або бізнесі. Вони беруться за будь-які справи з легкістю, при цьому ведуть роботу недбало, і швидко відмовляються від неї. Якщо Місяць не знаходиться в конфлікті з Сонцем під час народження Раку, він воліє мирну і затишну життя, в яку міцно вцепляется своїми клешнями. Рак побоюється, що якщо послабить хватку, його може занести в не знайомі води, де він позбудеться свого комфорту і всього того, що для нього дорого.

Багато Раки заперечують своє прагнення до постійності і намагаються доводити оточуючим, що не тримаються за старі речі і звички. Але не варто вірити їх запереченням. Властивість чіплятися є в кожному “дитина Місяця”, тільки у всіх воно проявляється по-різному. Всі Раки, діти і дорослі, дуже чутливі і вразливі. Близнюкам чудово відомо, якими хитрощами можна виманити Раку з його панцира. Близнюки вічні діти і вічні мандрівники, вільні від емоційних прихильностей. Раки ж є вічними матерями і батьками, що забезпечують теплоту, ніжність і надійність. Ось чому Близнята і Раків постійно сходяться разом, потім розлучаються, а після знову шукають спільних зустрічей.


Залишити відгук