2024 — Рік Якої Тварини

Дерев’яний Дракон протегує людям, що народилися між датами 10 лютого 2024 і 28 січня 2025. Дракон — символ удачі і благополуччя в китайській астрології. Природжений лідер, що знає собі ціну. Запальна, вперта, надто імпульсивний знак. Панівна стихія — дерево, несе енергію спокою, умиротворення. Представники Дерев’яного Дракона більш м’які, делікатні у порівнянні зі своїми побратимами. Колір року — зелений, асоціюється з народженням нового життя.

Мудрий і могутній Дракон є безсумнівним лідером, легко знаходить однодумців. Він завжди знаходиться в центрі уваги, нескінченно фонтанує ідеями, причому вміє блискуче втілювати їх у життя. Співрозмовники можуть розраховувати на конструктивний діалог, оскільки стихія року сприяє пом’якшенню досить складного характеру. Він користується незмінною повагою оточуючих його людей. Ерудований і прекрасний оповідач знає, як привернути до себе увагу. Спілкування з ним залишає приємне враження. Він благородний у своїх проявах, здатний щиро ставитися до близьких людей. Разом з тим іноді висловлює зайву вимогливість, що на деякий час відштовхує від нього навіть найвірніших друзів.

Творчо обдаровані люди цього знака вміють працювати руками. Вони є тонкими цінителями всього прекрасного. Гострий розум і природна допитливість дозволяють досягти значних успіхів у науковій діяльності. Дракон — прекрасний оратор, вміє повести за собою людей. Він несе в собі виключно позитивний заряд енергії, спрямований на творення. Завжди домагається успіху, йому підвладні багато сфер діяльності. Відповідні професії: адвокат, художник, керівник, педагог, науковець, журналіст.

Твердість характеру у сполученні із внутрішнім спокоєм робить Дерев’яного Дракона воістину ідеальним істотою. Представники цього знаку володіють сильною волею, здатні швидко приймати рішення. Не в характері честолюбного Дракона пасувати перед труднощами. Іноді він занадто старається в пошуках істини, заводить довгі розмови і суперечки. Подібна поведінка віддаляє його від бажаної мети, але лише на короткий час. Він легко перебудовується і не боїться змін, якщо знає, що вони на краще. При всій своїй силі потребує підтримки.

Закоханий Дракон засліплений об’єктом свого бажання, він жадає взаємних почуттів. Ніщо не може перешкодити в досягненні наміченої мети, він постарається проявити всі свої найкращі якості. Представник цього знаку з незмінним завзятістю буде повільно, але вірно завойовувати серце другої половинки. Однак не потерпить зневажливого ставлення до своєї персони навіть від об’єкта любові. У цьому випадку запальність, характерна для Дракона, може проявитися у всій красі. Партнер повинен підкреслювати його чільну роль, з вдячністю приймати знаки уваги. Інакше він зникне, втомившись від безтілесних спроб і байдужості до своєї персони.


Залишити відгук