2020 — Рік Якої Тварини

Металева Щур вступає у свої права 25 січня 2020 і завершує своє правління 11 лютого 2021. Щур є найшанованішим знаком китайського гороскопу. Вона володіє високим інтелектом і інтуїцією. Прекрасний тактик і стратег. Потайний і хитрий звір успішно справляється з будь-якими життєвими проблемами. Заступниця стихія року — метал. Міцний матеріал уособлює силу, твердість, рішучість. Кольори року — білий або сріблястий. Символізує чистоту, мудрість, бездоганну досконалість.

Люди, народжені в рік Металевої Щури, володіють гострим розумом, сильною волею. Вони здатні швидко приймати рішення, їх енергії вистачає на кілька справ одночасно. Представники цього знака дуже красномовні, вони легко відстоюють свою точку зору. Разом з тим позбавлені гнучкості, дуже вперті, прийнявши рішення, рідко змінюють думку. Часто впадають у гнів і легко ображаються, при цьому намагаються не ділитися своїми відчуттями з оточуючими людьми.

Заступництво обережного й хитрого звіра сприяє везінню у фінансових справах. Щура відрізняє гострий розум, до того ж вона дуже обережна. Люди цього знаку володіють дивовижним чуттям у сфері бізнесу. Грошові питання не викликають утруднень. Будь-які починання в комерційній діяльності завершуються успіхом. Люди, народжені в цьому році, стають успішними політиками, бізнесменами, журналістами, фінансистами.

Представники Металевої Щури справляють враження впевнених і навіть самозакоханих людей. Однак під маскою сильної людини часто ховається тонка і сором’язлива натура, яка часом сумнівається у своєму виборі, хоча ретельно це приховує. Творчо обдаровані люди здатні створити затишну домашню атмосферу, люблять і вміють приймати гостей. Чарівні, вміють привернути до себе Пацюки завжди знаходяться в центрі уваги. При цьому здатні досить агресивно відстоювати свої інтереси.

Енергійна Щур не шукає легких шляхів. Люди цього знака завжди йдуть до своєї мети, при цьому не важливо, як багато перешкод належить подолати. Проблеми особистого характеру або ділові інтереси вирішуються однаково успішно. Щур довго думає, шукає найкращі варіанти і тільки потім приймає правильне рішення. Вроджена інтуїція дозволяє щасливо уникати небезпечних ситуацій. Терпіння, розум, стійкість, хитрість дозволяють з легкістю долати будь-які життєві негаразди.

Обережна Щур намагається передбачити і прорахувати найменші деталі. Людей цього знака ніколи не можна застати зненацька. Іноді, здається, що жадібність Щури не знає кордонів, але це не зовсім вірне уявлення. Просто вона любить робити запаси і намагається захистити себе від можливих невдач. Люди цього знака без жалю розлучаються з наколінним добром, якщо комусь із близького оточення потрібна матеріальна допомога. Заради коханої людини вони готові на будь-які нерозсудливості, у відповідь чекають такі ж сильні почуття.


Залишити відгук