2017 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 28 січня 2017 і 15 лютого 2018, належать до знака Вогняного Півня за Східним Календарем. Людина, народжена у рік Півня – відмінний сім’янин, скрізь перший, готовий відповідати за всіх, зовнішній вигляд займає для нього одне з перших місць. На багато що готовий йти для досягнення своїх цілей. Він не терпить заперечень, питання про зовнішню красу для нього надто важливий.

Народжені під знаком Півня володіють відмінними лідерськими якостями і ораторськими здібностями, працьовиті, мають підприємницькі нахили. Це люди виняткової сили волі, природжені лідери, зайво прямолінійні, іноді вони досягають свого не особливо звертаючи на думку і почуття інших людей. Кращими сферами діяльності для Півнів, згідно зі східним гороскопом, є: медична діяльність, викладання, бізнес, ведучий свят або на телебаченні.

Люди, народжені в рік Півня, часто надзвичайно трепетно ставляться до того, як вони виглядають зовні і ще більше до того, як вони виглядають в суспільстві. Вони можуть здаватися консервативними, але поглинені своїм туалетом, можуть провести години, стоячи перед дзеркалом і, навіть не моргнувши, здатні витратити величезні суми на який-небудь аксесуар для свого вбрання. Однак це не означає, що вони не піклуються про гроші, вони люблять порівнювати ціни і готові витратити багато часу на пошук більш вигідного варіанту, в будь-якому випадку, навіть якщо різниця у цінах буде незначною, вони все одно будуть задоволені покупкою.

Практично марно намагатися змусити людей народжених в рік Півня прийняти рішення, попередньо накинувши їм певні умови. Люди, народжені в цей рік, в змозі думати ясно, спираючись на логічні висновки, і зазвичай не сприймають тиску ззовні.

Якщо їм дозволяють працювати у відносній самостійності, не примушують брати участь у постійних змаганнях з виконання плану і тому подібного, вони, як правило, більш ніж здатні до досягнення будь-яких висот у кар’єрі. Коли ці люди отримують час, щоб спокійно подумати, а також можливість використовувати свою уяву, швидше за все, вони присвячують його виробленні вигідних і творчих ідей, які підуть на благо спільної справи.

2017 рік виявиться роком Вогняного Півня. У східних країнах відзначають, що півень є головою сім’ї і завжди стежить за порядком. Зустрічати такий рік потрібно в яскравою і помітною одязі. Колір одягу може бути червоним, жовтим або помаранчевим.


Залишити відгук