2007 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 18 лютого 2007 та 6 лютого 2008, належать до Вогняного знаку Кабана за Східним Календарем. Рік свині вкрай успішним і доброзичливий для всіх. Люди цього року, як правило, щасливі в бізнесі. Представники даного знака сповнені енергії, винахідливі і дуже прямолінійні. Вони ґрунтовно підходять до справ і здатні піти на ризик заради досягнення мети. Моральне і матереальное задоволення це все ознаки року свині. Деякі люди в цей рік можуть бути щасливі, навіть не маючи матеріального благополуччя.

Народжені в 2007 році — ті, кого природа наділила уважністю і щедрістю, віддають себе повністю своїм рідним і близьким. Вогняні Кабани — це справжні любителі екстремальних ситуацій. Вони легкі на підйом і володіють великим творчим потенціалом.

У рік Кабана народилися сміливі і безстрашні люди, що володіють твердим завзятістю і терпінням. Кабанов відрізняє працьовитість, розум, але при цьому дуже часто представники цього знака бувають безсилими перед обманом і не можуть відрізнити його від правди. Кабани звикли йти прямими шляхами, це прості і нехитрі люди, що уміють знаходити компроміси з навколишнім суспільством.

Стихія вогню надає людям, народженим в 2007 році, надзвичайну енергійність і рішучість. Володіючи вражаючим прямодушністю, вони завжди намагаються досягти наміченої мети найкоротшим шляхом, а їх щирість, щедрість і ерудиція, в поєднанні з надзвичайною дружелюбністю, робить представників цього знака Зодіаку бажаними гостями в будь-якій компанії.

Однак Червоні Вогняні Кабани, неймовірно вперті, і до того ж схильні розпорошувати свої сили і здібності по дрібницях, рідко доводять розпочату справу до логічного кінця. Навчившись стримувати свій холеричний темперамент, досягнуто найбільших успіхів у науково-дослідній або підприємницької діяльності, а також зможуть стати чудовими кухарями або кулінарами.

2007 рік за східним календарем дає людям властивість необачно і, особливо не роздумуючи, братися за виникаючі справи. Слідуючи скороминущим захопленням, вони схильні просто так втрачати інтерес до справ, дійсно важливим.


Залишити відгук