2004 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 22 січня 2004 і 8 лютого 2005, належать до знака Дерев’яної Мавпи за Східним Календарем. В цей рік народжуються дуже цікаві люди. 2004 рік тваринного Дерев’яна Мавпа, чим і зумовлена наявність тих чи інших рис характеру – вони авантюристи до мозку кісток і любителі подорожей. Мають розвинену фантазію і знаходять способи реалізовувати навіть найбільш екстравагантні ідеї. Люди, на яких діє цей знак, відповідальні, майстерні і прагнуть до всього сучасного, нового і поки невивченими.

2004 рік за східним календарем наділив представників даного знаку чудово розвиненою уявою. Вони завжди прагнуть поповнювати запас своїх знань чимось новим. Люди, керовані знаком Дерев’яна Мавпа, схильні при найменших перешкоди втрачати ентузіазм і хандрити. Але бажання йти на ризик відроджується в них також швидко. Народжені в 2004 році зможуть покращити якість життя і досягти поставлених цілей лише в тому випадку, якщо будуть йти по життю з оптимізмом і не сумуючи.

Народжені під знаком Мавпи наділені великою енергією і відмінною працездатністю. Завдяки цьому люди цього знака можуть працювати і проявити себе у багатьох сферах діяльності. Всі Мавпи володіють гострим розумом і відмінним інтелектом, хитрі, здатні на авантюризм. Часто за життя може виходити, що народжені під знаком Мавпи здатні на участь в любовні інтриги і змови. Найбільш відповідні сфери діяльності для представників цього знака: медицина, юриспруденція, фінанси, операції з нерухомістю.

Люди народжені в рік Синьої Дерев’яної Мавпи, говорить китайський гороскоп, відрізняються надзвичайно розвиненою уявою, прагнуть отримати нові знання, але, на жаль, не вирізняються посидючістю. Тому, і роботу вони намагаються виконувати швидко, але правильно, і досить відповідально, проте втративши до неї інтерес, можуть і не довести до логічного кінця розпочату справу.

Завдяки тонкому почуттю гумору і широту душі, представники цього знака Зодіаку ніколи не відчувають нестачі в друзях, а щирість у стосунках дозволяє створювати міцні сімейні узи. Винахідницька чуття Синіх Дерев’яних Мавп, допоможе їм досягти непоганих успіхів у науковій сфері діяльності, стати бізнес-консультантом, архітектором або письменником.


Залишити відгук