1984 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 2 лютого 1984 і 19 лютого 1985, належать до знака Дерев’яної Щури за Східним Календарем. Люди, народжені в цей рік відрізняються цілеспрямованістю, працьовитістю. Акуратності їм не займати, за цим вони сильно спостерігають завжди. Дерево вважають елементом людей, схильних до створення чогось нового, а тому Дерев’яні Щури все роблять з інтересом. Їм з народження дана неймовірна артистичність. Це дуже чесні люди, відкриті для спілкування і всього нового.

1984 рік тваринного Дерев’яна Щур, людей цього знаку відрізняє амбіційність, постійне бажання мати більше, ніж є. Коли вона створює більше, ніж може контролювати, виникає справжній хаос. Представники цього знака схильні все ускладнювати, створюючи занадто багато варіантів розвитку подій.

Люди, народжені в рік Пацюка, володіють легким і чарівним характером, але при цьому можуть зловживати своєю товариськістю в корисливих цілях. Часто люди цього знака бувають неспокійні. Як правило, Пацюки володіють даром ораторства і критики. Вони прагнуть бути в центрі уваги, їм важливо справити хороше враження.

Дерев’яні Щури, рік цієї тварини 1984, дуже етичні, часто виступають борцями за справедливість. Поєднання цього знака зі стихією Води може створити великі проблеми, оскільки однією з відмінних рис Води є нерішучість.

У більшості випадків справа людини, народженої в 1984 рік за східним календарем, просто приречене на успіх огляду його особистих якостей. Дерев’яною Щура слід пам’ятати про те, що краще — ворог хорошого і тримати під контролем свої бажання, амбіції. Як говорить народна мудрість, краще синиця в руках, ніж журавель у небі, а Щур ризикує розгубити те, що має в гонитві за примарною мрією.


Залишити відгук