1972 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 15 лютого 1972 і 2 лютого 1973, належать до знака Водяний Пацюки за Східним Календарем. Водяні Пацюки — природжені дипломати. За допомогою тлумачних, переконливих аргументів вони здатні змусити опонента вірити навіть в те, що небо зелене. Люди, народжені в 1972 рік за східним календарем, як правило, роблять дуже точні прогнози про те, що станеться, які тенденції будуть розвиватися в майбутньому. Вони володіють широким кругозором, здатні переробляти великі обсяги інформації.

Їх поведінка дуже неоднозначно у зв’язку з тим, що їм доводиться справлятися з великим інформаційним потоком і в той же час зберігати всі свої секрети всередині себе. Водяним Щурам варто більше думати про себе, і менше — про інших. Для того, щоб полегшити спілкування з людьми, вони повинні перестати так сильно замикатися в собі, приховуючи справжні думки і почуття. Крім цього, вони повинні частіше проявляти ініціативу, озвучувати свої ідеї.

1972 – рік Чорної Водяний Пацюки, щур символізує агресію, так само тварина по своїй природній хитрості і кмітливості отримало першим благословення від Будди, так свідчать легенди. Народилася в цей рік астрологи обіцяють складне життя, але сите і гідну старість.

Це дуже талановиті і різнобічні люди. У них багато чого виходить без особливих зусиль. У роботі часто домагаються відмінних результатів, вони схильні до накопичення і примноження своїх коштів. У родині ці люди дуже вірні, сім’я для них – місце відпочинку і спокою. Для того, щоб сподобатися щура, потрібно бути досить розумним і успішним людиною.

1972 рік тваринного Водяний Щур, якому властива деяка скритність, адже в глибині своєї душі їм доводиться таїти дуже багато. Ці люди досить-таки сентиментальні, вони дбають про почуття інших, намагаються брати до уваги чужі думки.


Залишити відгук