1962 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 5 лютого 1962 і 24 січня 1963, належать до Водяного знаку Тигра за Східним Календарем. Китайський гороскоп дає років не тільки господаря – певної тварини, але і наділяє рік однієї з п’яти стихій. 1962 рік відноситься до років водної стихії. І люди, народжені в 1962 році, наділені не тільки революційними бойовими рисами Тигра, але й емоційністю і гнучкістю Води. В цьому році народжуються люди із залізними нервами. У найвідповідальніші моменти вони здатні демонструвати спокій і феноменальну витримку. Безліч талантів завжди дозволяє досягати поставлені цілі.

Розумні й проникливі, вони мають широку сферу інтересів. З азартом беруть участь у різноманітних дослідженнях і експериментах. Гарна уява дозволяє їм досягти майстерності в літературі і ораторському мистецтві. 1962 рік за східним календарем робить людей натурами дуже добрими. Це допомагає їм вибудовувати з оточуючими дружні відносини і успішно їх підтримувати.

У Водяного тигра добре розвинена уява та інтуїція. Такі люди схильні до творчості, до літератури, у них гнучкий світ, вони можуть “складати” цілі теорії світобудови. Вода пом’якшує їх характер, часом вони не можуть вирішити прості запитання, але в кризах вони здатні зберігати спокій і витримку. Вони здатні відобразити всі удари долі і вийти сухими з води.

Люди, що народилися в 1962 році від природи наділені невгамовною жагою діяльності, вони неодмінно повинні працювати над реалізацією своїх ідей. В іншому випадку вони будуть себе погано почувати. Для представників знаку Водяній Тигр характерна несподівана нерішучість. Жити стане комфортніше, а домагатися бажаного простіше, якщо вони навчаться більшої впевненості в собі та власних здібностях.

1 комментар к “1962 — Рік Якої Тварини”


  1. Валентина пишет:

    важко жити, та шкода вмерти


Залишити відгук