1951 — Рік Якої Тварини

Люди, які народилися між датами 6 лютого 1951 і 26 січня 1952, належать до знака Металевого Кролика за Східним Календарем. Білого кролика можна назвати завидною зразком миролюбності і елегантності, шанувальника всього прекрасного. Взагалі, білого кролика прийнято вважати найуспішнішим з усіх представників знаків тварин. Він – улюбленець фортуни. Живуть вони легко, відмінно розбираються в мистецтві – літературі, живописі і музиці. Також, білих кроликів відрізняють такі якості, як хазяйновитість і гостинність.

Люди, народжені в рік Кролика дуже добродушні і можна сказати, що вони такі ж пухнасті, як і кролик. Вони дуже віддані своїй сім’ї і дуже сумують, коли знаходяться в самоті. Але насправді, самотність їм не загрожує – якщо тільки короткочасне, а так по життю їх завжди супроводжує удача. Металевий Кролик відрізняється своєю безпосередністю, добродушністю і легко розташовують до себе людей.

Народжені в цей рік люди часом замкнуті, комфортно вони почуваються лише в домашній обстановці. Вони спостережливі і вміють правильно робити висновки. Кролики 1951 року народження прекрасно знають про свої недоліки і достоїнства.


Залишити відгук