Жінка Змія і Чоловік Мавпа Сумісність в Любові

Вони схильні перебільшувати слабкості один одного. Він – живий, веселий і спритний, а вона потайлива, амбітна і складна. Без сумніву, вони грають в одній лізі, але без проблем не обходиться, і часом між ними виникають сутички з-за природного жадібності та вродженої підозрілості. Цим партнерам доведеться стати щирими і відвертими, перш ніж їм стане комфортно один з одним.

Прогноз стосунків у цьому поєднанні більш реальний. Жінка Змія терпляча і вдумчива. Якщо вона вирішить, що союз варто зберегти, вона проявить і чудеса дипломатії, і гнучкість, і талант неформального лідера. Жінка Змія здатна вплинути на чоловіка Мавпу в хорошому сенсі цього слова. Її мудрість і прекрасні розумові здібності напевно стануть запорукою успішних, довгих і цікавих відносин з чоловіком Мавпою. Вона не дозволить чоловікові багато чого, але, одного разу, він оцінить її старання.

У шлюбі Змія-жінка і Мавпа-чоловік можуть створити гармонійний дует, який характеризується хорошою сумісністю. Обидва знака, Змія і Мавпа, щедро обдаровані закоханими в них зірками. Ці люди мають багату уяву, прекрасно пристосовуються до нових ситуацій, сміливо дивляться в обличчя самим складним викликам у повсякденному житті. Мавпа вміло використовує з’являються в її житті можливості, вміє добре на них заробити.

Змія характеризується прозорливим розумом, володіє вродженим даром давати потрапляють в «десяточку» поради. Завдяки цьому понад імпульсивна Мавпа уникає багатьох непотрібних невдач і помилок, настільки типових для людей, які люблять ризик. Разом жінка-Змія і чоловік-Мавпа здатні створити успішний сімейний бізнес, а в зрілому віці завдяки об’єднуючим їх працелюбності та винахідливості можуть стати дуже багатими людьми.

Крім іншого, для оточуючих Мавпа і Змія є парою, приємною для очей: привабливі, доглянуті, завжди модно одягнені… Їх соціальна життя завжди різноманітна й активна, будинок славиться успішними прийомами. На жаль, в постійних любовних стосунках, у шлюбі Змії і Мавпи все не так райдужно. Обидва знака східного гороскопу досить невірні, що наносить удар по їх сумісності.

Зради Мавпи і Змії виникають, в основному, з марнославства або легковажності. Кокетуючи з іншими, вони намагаються довести самим собі, що в очах численних шанувальників як і раніше є ласим шматочком. Крім того, іноді подружжя, народжені в рік Змії і Мавпи, змагаються за владу один з одним, як гладіатори на Олімпійських іграх. Тим не менш, вони можуть пережити не одну життєву бурю і залишитися разом, тому що, як показує практика, прощаються один з одним вкрай неохоче.


Залишити відгук