Жінка Змія

Жінка-Змія за китайським гороскопом має пробивними якостями. Кожній дрібниці надає значення. Часто переоцінює себе і не здогадується про те, що думають про неї оточуючі. Як правило, вона обидчива. Будь-які невдачі виводять її з себе. Часто це психічно нестійкі особистості (істерички).

Зауваження їй краще не робити – вона абсолютно не сприймає критику на свою адресу і реагує вибухом агресії. Їй необхідно вчитися стежити за своїми думками, словами, вчинками, реакціями. Чоловік, що збирається одружуватися на жінці-Змії, повинен мати достатньо багато грошей, бути рішучим і вольовим. Перш ніж взяти її в дружини, необхідно її “подрессировать”, дати їй можливість постраждати і тільки потім спуститися до неї. В іншому випадку в сімейному житті його чекає суцільний терор з боку дружини.

До старості жінка-Змія за китайським гороскопом набирається досвіду і стає більш м’якою. З неї виходить хороша бабуся, яка вміє ворожити, причаровувати і розповідати казки. До нас за консультацією часто звертаються дівчата і жінки, народжені в рік Змії. І у всіх одна проблема: чому коханий чоловік тікає від них незадовго до весілля, не пояснюючи причин? Чому вони не можуть влаштувати своє особисте життя?

Відповідь на це питання криється в самому характері Змії. Чоловік інтуїтивно відчуває, як петля затягується на його шиї. Побоюючись (і небезпідставно), що його хочуть закувати в кайдани і назавжди позбавити волі, він вискакує з обіймів закоханої в нього жінки і біжить світ за очі, подалі від неї, забувши в поспіху забрати свої капці.

Багато жінки-Змії роблять чимало спроб, щоб знайти і повернути нареченого. Але безуспішно. Колишні наречені так налякані, що з особливою ретельністю замітають сліди. А якщо хто-то все-таки попався на гачок і послухав марш Мендельсона в рагсі, то вона постарається зв’язати свого партнера по руках і ногах. Один з надійних способів утримати партнера – народити більше дітей. І тоді він нікуди з її обіймів не дінеться.

У глибині кожної жінки-Змії живе досить підступна фатальна дама, але викрити її практично неможливо. На думку приходить вислів «гадюка підколодна», не дай Бог на грудях пригріти… Проте насправді, Змія чарівна і чарівна, хіба тільки, як ласкавий вужик ласкаясь оповиться… Головне протиріччя жіночого знаку Змії полягає в тому, що при своїй сталевої волі і «старечою» мудрості вона володіє надзвичайною чуйністю, ранимістю і чутливістю дитини. Скуповуючи сльоза на обличчі «витонченої садистки» – це теж про неї.

Примітно, що і у Водних, і у протилежних по стихії, Вогненних Змій, переважає темперамент холерика-меланхоліка в одній особі. Жінка-Змія то впадає в стан «завмирання» і «сплячки», то вибухає, активізуючи бурхливу діяльність, кидається в крайнощі, не визнаючи півтонів і півзаходів, переходячи від невтримного веселощів до відчаю і навпаки.

В асортименті долі жінки-Змії може бути чимало перетворень. Для неї найбільше характерна раптова зміна життєвих орієнтирів, а також потреба в оновленні та трансформації, коли раптом хочеться «скинути шкіру, поміняти стару на нову», що-небудь змінити в своєму житті, будь то зовнішність, рід діяльності, робота або партнер. І все це передбачає не тільки сприятливі, але і негативні метаморфози. Наприклад, дивні переміщення моральної та духовної шкалою цінностей, коли з’являється небезпека скотитися на дно вад, і навпаки, раптом злетіти з самих глибин духовної убогості і знайти щось схоже прозріння.


Залишити відгук