Жінка Півень і Чоловік Півень Сумісність в Любові

Як відомо, два Півня в одному курнику не вживаються. Між ними завжди будуть суперечки; ні один із Півнів не захоче визнавати свої помилки, але з готовністю вкаже партнеру на його недоліки. Цей союз може стати нездоровим змаганням між двома напористими і діяльними людьми. Обидва вважають свою думку єдино істинним, а думку інших особливого значення не надають. Але вони по натурі обов’язкові, свідомі та відповідальні. У парі, де один Півень чоловік, а інша жінка, з часом можуть встановитися цілком толерантні відносини. Основною проблемою таких подружжя може стати звичка ускладнювати прості речі і думати над ними занадто довго.

Взаємини двох Півнів, як правило, або складаються відразу, або взагалі не складаються. Це — один з небагатьох знаків, який навряд чи зможе ужитися зі своїм дзеркальним відображенням. Бойовий дух, схильність заглиблюватися в будь-яку мало важливу деталь і розвивати драму на рівному місці, помножені на два, зазвичай дають емоційний вибух, і чим частіше все це буде мати місце, тим швидше два Півня розбіжаться в різні боки, щоб не битися кожен день.

Якщо ж два Півня зустрінуться в зрілому віці і в тому стані, коли більша частина негативу вже перероблена і усвідомлена, то краще пари не знайти! Обидва будуть прагнути навести порядок в домі, в стосунках, в спілкуванні з близькими. Все у них буде правильно, чітко, організовано, сплановано і виконано. Обидва націлені на працю — будь то домашні справи або/і професійна діяльність, обидва люблять задоволення, блиск в суспільстві. Вони прагнуть до яскравості почуттів і до прояву активних емоцій. Їм буде весело і радісно разом, якщо вони залишать осторонь дріб’язковість і бажання перевиховати один одного. Така ідилія — мрія будь-якої пари!

Прогноз сумісності Півня-жінки та Півня-чоловіки такий, що цей союз можуть врятувати хіба що додаткові сприятливі фактори особистих гороскопів. Адже два Півня під одним дахом — це постійні сутички, конфлікти і сварки по дурницях.

Півень і Півень — це багато спільних рис: вони цінують зручності, проживають цікаве життя в соціальному колі, надають велике значення зовнішності. В поведінці людей цього знака східного гороскопу відрізняє мужність, вони охоче допомагають нужденним. Так що якщо надлишок енергії піде на спільну реалізацію високих цілей і благородних діянь, то Півень-жінка і Півень-чоловік отримують певні шанси на створення стабільних відносин.

Але який прогноз сумісності Півня і Півня для повсякденного, «приземленою» спільного життя? Два представники цього знака люблять критикувати один одного, зачіпаючи і пригадуючи при цьому все, до останньої дрібниці. Вони ласі на емоції і ніколи не дивляться на свої справи з позиції здорового глузду і зберігаючи здорову дистанцію. У якийсь момент до цього можуть приєднатися їх кігті та дзьоби, так що сусідам двох Півнів уготована не сама спокійна і легка життя.

Жінки і чоловіки, народжені під заступництвом цього задерикуватої птахи, можуть також шалено ревнувати свого партнера, що, між тим, далеко не завжди йде рука об руку з їх власної вірністю. Одним словом, Півень і Півень люблять і ненавидять один одного до смерті, що в довгостроковій перспективі може стати дуже виснажливим для обох.


Залишити відгук