Жінка Півень і Чоловік Бик Сумісність в Любові

Жінка Півень і Чоловік Бик працьовиті. Він цінує самоповагу і вірність обов’язку, ось чому буде захоплюватися розумною і добросовісної жінкою-Півнем. Обидва люблять аналізувати і організовувати, і обох важко зачепити критикою. Ці двоє можуть бути об’єктивні та методичні як в управлінні офісом, так і в домашньому господарстві. Обидва люблять прості задоволення та інтелектуальні пошуки. Вона не заперечує проти його скрупульозність, тому що і сама дуже уважна до деталей; він, у свою чергу, поставиться до її критиці конструктивно і не образиться. Це буде щаслива і задоволена життям пара.

У цьому поєднанні знаків досягти взаєморозуміння буде не надто просто. Суєта жінки Півня і її завзятість у будь-якій справі може вимотати нерви чоловікові Бику. Так, і чоловік Бик поруч з такої неспокійної жінкою не буде відчувати себе спокійно. Можливо, вона, сама того не бажаючи, буде постійно вибивати грунт з-під його ніг. А для нього відсутність грунту під ногами — привід шукати кращого життя. Її критика і, часом, агресивний настрій, створять несприятливий фон для нормального життя і він просто не зуміє проявити свої найкращі якості.

У китайському гороскопі Бик і Півень — один з кращих спілок. Здавалося б, ці люди дуже різні. Але сумісність жінки-Півня і чоловіки-Бика така, що вони можуть виявитися тими самими двома половинками, які знайшли один одного в цьому великому світі, щоб створити захоплюючу любовний зв’язок або міцну сім’ю.

Півень повний фантазій, вносить багато пригод і «гламуру» в упорядковане життя стабільного Бика. Розпустивши кольорові пір’я, він радісно демонструє і прославляє власні переваги, має безліч інтересів. Під личиною безтурботним і навіть легковажної особи ховається добре, чуйне серце чесне до болі, деколи до патології. До зустрічі з Биком, він, звичайно, пройшов через кілька пристрасних, вогняних відносин, але, по-справжньому закоханий, Півень-жінка у шлюбі стає вірним супутником.

Бик – дуже відповідальний партнер, він охоче бере на свої плечі обов’язки другої половини. Завдяки цьому Півень зітхає з полегшенням, коли практичний партнер звалює на себе, зокрема, відповідальність за сімейний бюджет. Сумісність Півня і Бика підкріплюється тим, що обидва ці знаки східного зодіаку працьовиті і чесні. У Півня серце на долоні, Бик більш потайливий, але обидва терпіти не можуть лицемірства.

У шлюбі Півень-жінка і Бик-чоловік постійно надихають один одного, з віком все більше і більше люблять, що вміють створити чудову сім’ю, якої щиро заздрять інші.


Залишити відгук