Жінка Півень і Чоловік Кінь Сумісність в Любові

Жінка Півень і Чоловік Кінь несумісні, але іноді таке поєднання спрацьовує. Він розумний і вправний, а вона може бути щирою, старанної і багато знає. Він може почати щось прекрасне – і кинути, коли йому набридне. Продуктивна жінка-Півень буде скаржитися і, звичайно, критикувати його за відсутність цілеспрямованості, але увійде в курс справи і закінчить роботу. Він дуже сміливий і відірваний від землі, щоб насправді засмутитися через її відвертості і прагнення знайти винуватого. Він може навіть піти, не дослухавши її позначення до кінця. Він – яскравий і блискучий артист, а її тягне організаторська робота. Ні одного з них не будуть сильно хвилювати промахи іншого, якщо їх союз буде досить плідним.

Більш реальне поєднання з точки зору звичайної побутової життя. Жінка Півень може проявити більше гнучкості, хоч їй це дається нелегко. Чоловік Кінь може стати для неї опорою, але вона повинна взяти на себе організацію домашнього господарства, менше висловлювати невдоволення, а більше «формувати» чоловіка, по-жіночому, м’яко приборкувати його буйний норов, даючи імпульс, нові ідеї для його творчості. Це завдання не так просте, як здається на самому початку шляху, але володіючи мужністю і терпінням, жінка Півень може «заробити» таким чином своє щастя в шлюбі з чоловіком Конем.

Якщо говорити про парі Кінь-Півень, сумісність їх знаходиться під питанням. Як не парадоксально, їх постійні відносини і шлюб непрості в основному з-за того, що характери цих двох знаків китайського гороскопу дуже схожі. Півень і Кінь любові шукають, насамперед, безпеки і визнання. Вони дбають про дотримання пристойності, велике значення надають зовнішності і дуже чутливі до будь-якої критики. Між ними швидко виникає нездорова конкуренція. Кожен з них зірка, яка шукає в очах коханої людини захоплення і ідолопоклонство. Крім того, жінка-Півень і чоловік-Кінь – всі ці люди, швидше, полігамні, ніж моногамні, але від партнера вимагають відданості і вірності.

З самого початку градус відносин в любовному зв’язку Коні і Півня дуже високий, і їх сумісність здається відмінною. Спочатку це пояснюється пристрасними ночами в спальні (сумісність Півня і Коні в сексі як коханців дуже висока), а потім, на жаль, розжарюють атмосферу бурхливі скандали, які виникають в їх неспокійному домашньому гнізді з-за кожної дрібниці. Півень більш практичний, ніж Кінь, але він більш легко витрачає гроші. Разом вони швидше влізуть у борги, ніж зароблять матеріальне благополуччя, і їх сімейний гаманець часто порожній, що теж аж ніяк не зміцнює шлюб Коні і Півня.

Проте не все так безнадійно, як запевняє східний гороскоп. Півень-дружина і Кінь-чоловік можуть бути щасливими, якщо втратять голову від кохання у відносно зрілому віці. З плином років обидва знака внутрішньо удосконалюються, зріють, стають менш егоїстичними, швидше і легше прощають іншим їх недоліки і слабкості – а отже, і шанси на гармонійність шлюбу Півня і Коні ростуть.


Залишити відгук