Жінка Щур і Чоловік Щур Сумісність в Любові

Таке партнерство може бути дуже хорошим, так і дуже поганим. Дві меркантильні Щури можуть дійти до дріб’язковості і спекуляції, але можуть і отримати подвійну вигоду від обставин. На перших порах такі відносини будуть пристрасними і палкими, проте інтерес їх швидко пройде, коли вони знайдуть один одного так багато схожого.

Надто вже вони схожі один одного; кожен з партнерів надто сумлінний і домовит, і тому вони будуть надавати дуже сильний вплив на характер один одного. Чоловік-Пацюк, ймовірно, буде більш поступливим, ніж клопітка жінка-Щур, яка любить покомандувати. Ці приземлені і розважливі люди будуть вдивлятися в кожну дрібницю один одного – і побачене їм не сподобається.

Якщо ж дивитися на таку пару з точки зору сумісності їх якостей, то можна намалювати таку картину. Нетерплячість, непосидючість, активність, життєва хитрість, емоційність, розважливість і крайня рухливість цього знака створює масу складнощів у подвійному поєднанні. Уявіть, якщо всі ці якості наштовхуються один на одного!

В парі два схожих людини цього знака будуть жити, балансуючи на межі розставання. Щоб якось порозумітися однією з Щурів доведеться вчитися стримувати свої емоційні сплески і терпіти мовчки. А щоб негатив не накопичувався, потрібно знайти можливість поза любовних відносин позбавлятися від нього. Добре можна зняти зайве внутрішнє напруження в будь-якому виді творчості, коли невикористана енергія буде перетворена в енергію реалізації себе в якому-небудь справі. Люди Щури сприйнятливі до всього нового, тому знайти собі цікаве заняття їм цілком по силам.

Це може бути прекрасний роман! Жінка Щур і чоловік Щур мають дуже багато спільного, і вже на початку знайомства розуміють один одного майже без слів. Обидві Щури у відносинах сповнені пристрасті, люблять гарні розваги, веселощі, у них схоже почуття гумору.

Якщо захоплюються один одним Щур і Щур, спочатку їх любов нагадує класичний жіночий роман, романтична кінофільм. В ній стільки пристрасті і вогню, що інший світ перестає для них існувати. Щур чоловік і Щур жінка роблять один одному дорогі подарунки, відпочивають разом в красивих місцях, пишуть витончені любовні послання-визнання, закидають смс-ками. Крім того, сумісність Щурів в сексі, як запевняє східний гороскоп, просто чудова.

Але з часом ідилія починає руйнуватися. Щур і Щур у шлюбі замість того, щоб любити, починають запеклу боротьбу за особисту владу. Слабким місцем в сумісності цих двох людей є їх недовговічність відносин. Обидва вони великі власники, ревнощі — це їх ахіллесова п’ята, а в результаті і жінка, і чоловік цього знака східного гороскопу хочуть домінувати над партнером. Те, що на початку приваблювало їх в дзеркальному відображенні – другому партнера, потім перетворилося на відображення власних недоліків.

Якщо одна із сторін починає втрачати впевненість у партнері, довіру до нього, це ознака того, що їхні стосунки приходять в занепад. Однак якщо чоловік-Пацюк і Щур дружина попрацюють над своїми характерами, усвідомлюють особисті слабкі сторони і продемонструють рішучість, то можуть врятувати свою красиву любов, відновити колишню пристрасть і її сліпучий блиск.


Залишити відгук