Жінка Щур і Чоловік Кабан Сумісність в Любові

Жінку Щура і чоловіка Кабана досить сильно тягне один до одного, і вони можуть спробувати вибудувати мирні товариські стосунки. Обидва веселі, товариські і енергійні, центром їх життя може стати будинок, друзі і загальні інтереси, якщо вони досить захоплюючі. Цю пару буде тягнути до активних пошуків, і у них буде чітке уявлення про те, чим варто займатися. Вона може бути більш чутливою і розважливою, ніж він; він – оптиміст, але часом діє тільки собі на благо. Йому може знадобитися її мудру пораду.

Жінка Щур шукає ділового чоловіка, а знаходить у чоловікові Свині — творчу натуру, не зовсім зрозумілу, навіть дивну не її погляд. Вона може вважати його занадто непристосованим до суворим життєвим випробуванням, навіть слабким. Але, зате він дуже уважний і турботливий, любить сім’ю і всіляко прагнути жити у сім’ї, відчувати тепло близьких. Він ревнивий і хоче володіти тим, що йому належить. Протистояти йому не варто, а проявити впевненість у собі і дати зрозуміти, що у вас є своя воля, має сенс.

Незважаючи на власницькі інстинкти, сам чоловік Свиня здатний знайти собі любовні пригоди на стороні. Він привабливий, дуже чутливий, часто не впевнений в собі і в хвилини сумнівів схильний жіночого впливу і тому схильний шукати по світу любов, яка, просто буде підвищувати його самооцінку. Звичайно, далеко не кожен чоловік Свиня схильний до зрад. Щоб вести подвійне життя йому буде потрібно занадто багато зусиль — навряд чи він піде на це.

Між Пацюком і Свинею завжди проскакують іскри, цій парі важко довго утримуватися від інтимного спілкування, обходячись виключно платонічними знаками взаємної симпатії. Це саме вони часто опиняються в ліжку вже на першому побаченні. Обидва ці знаки східного гороскопу люблять секс і інші радощі життя. І Кабан, і Щур здатні, насолоджуючись плотським, погубити себе і втратити чимало майна в гонитві за розвагами, що являє собою певну небезпеку для їх сумісності в сімейних відносинах.

Жінка-Щур – чоловік-Свиня – це прекрасні пари для пристрасного, чуттєвого, наповненого бурхливими сексуальними переживаннями романа, який буде згадуватися зі сльозами на очах і не забудеться до кінця життя. В обох знаків китайського зодіаку відмінне почуття гумору, вони люблять веселитися в компанії один одного, разом почувають себе відмінно. Для добродушною Свині Щур занадто розумна, іноді вводить її в оману. Але, коли Щур її полюбить, навіть наївність Кабана, яка спочатку так дратувала, буде здаватися лише милою слабкістю, гідною поблажливості.

На жаль, спільне життя – це не тільки суцільні веселощі і розваги, її не можна провести виключно в спальні. Коли у відносини цих пристрасних коханців втручається реальність, сумісність Щури-жінки і Свині-чоловіки в шлюбі виявляється під великим питанням. Повсякденність, рутина, побутові турботи і труднощі часто приводять їх до розриву. Слабким місцем любовних відносин Кабана і Щури є їх крихкість, відсутність стабільності. Однак якщо партнери обох статей будуть нести більше відповідальності за свої дії, то з подивом виявлять, що їх солодкий медовий місяць може тривати дуже довго.


Залишити відгук