Жінка Бик і Чоловік Тигр Сумісність в Любові

Цей шлюб може постраждати від боротьби характерів. Він – бунтар, активіст, порушник порядку. Вона любить традиції, шанує авторитети і консервативна. Ці уперті мислять абсолютно різними категоріями. Їм буде важко знайти спільну мову і притерпітися до погляду партнера на життя.

Гороскоп сумісності в союзі жінка Бик і чоловік Тигр буде багато в чому залежати від жінки Бика, від її власницьких інстинктів і бажання наполягти на своєму. Занадто сильний тиск консервативної жінки Бика може виявитися руйнівним для такого союзу, якщо чоловік Тигр буде не готовий продовжувати і розвивати відносини. Він більше розуміє і знає як врегулювати, урезонити жінку Бика. Вона — практик, тому намагається максимально удосконалювати й організовувати своє життя. Тигр більше живе сьогоднішнім днем, імпульсами, він рідко щось планує, а Бик — навпаки, намагається підстелити соломку заздалегідь, щоб ніякі труднощі не застали зненацька. Їм потрібно домовитися і просто поступатися один одному, знаходити компромісні рішення. Це — не складно для пари.

Про таких парах, як Бик і Тигр, кажуть: «Найшла коса на камінь». Це люди, які рідко живуть у злагоді, але, незважаючи на погану сумісність, не в змозі розлучитися. Тигр — хижак, народжений, насамперед, для полювання. Він згорає у вогні пристрасті; це красивий і породистий егоїст, якому подобається відчувати себе сильно закоханим. З вірністю справа йде по-різному. Якщо нова самка распалила в його серці жар, порушила апетит до грайливого веселощів, то Тигр буде знову пробувати свої мисливські таланти, адже любов, на його думку, неможливо контролювати.

Бик жінка, мало говорить про любов, але багато для неї робить. Це альтруїст, який твердо стоїть на землі обома ногами, вважає, що ніхто не може заподіювати біль заради миттєвої примхи, а вірність – це найголовніше у відносинах.

На початку любовних стосунків жінка-Бик і чоловік Тигр в захваті один від одного. Сексуально привабливий Тигр без особливих труднощів завойовує скромного Бика. Однак з плином часу починаються взаємні розчарування і конфлікти. Тигру часто доводиться вислуховувати повчальні тиради про його безвідповідальності, нарцисизм, безтурботне флірті. Він починає вважати Бика сумним, похмурим занудою, а його здоровий глузд розцінювати як ознака обмеженості.

Проте, незважаючи на серйозні кризи та сумнівну сумісність, шлюб Бика-жінки – Тигра-чоловіки може тривати до самої старості (особливо в разі другої комбінації). Чому? В глибині душі Тигр захоплюється практичністю і відповідальністю Бика. А той, у свою чергу, незважаючи на численні дратівливі моменти, ніколи не перестає любити цього хижака, який привносить стільки емоцій і відчуттів в його розумний, упорядкований світ.


Залишити відгук