Жінка Бик і Чоловік Мавпа Сумісність в Любові

Ці двоє дуже егоїстичні і напористі, щоб щасливо співіснувати. Він – екстраверт, який вміє привернути увагу публіки. Вона интровертивна і повільна. Без сумніву, у них є прекрасні позитивні риси, але немає можливості проявити їх. Чоловік-Мавпа наділений внутрішнім комплексом переваги і вважає, що жінка-Бик нудне і що їй бракує уяви. Але, коли треба вказати на помилки, нетямущий і гордий Бик не буде ходити навколо. Обом слід навчитися контролювати себе, щоб хоч якось ужитися.

Гороскоп сумісності в цій парі більш напружений, а їх шлюб рідко складається вдало. Жінка Бик, бажаючи стабільності у відносинах, може не побачити перспективи створення сім’ї з чоловіком Мавпою. Любовна життя з пригодами і постійними струсів — цілком можлива на деякий час для отримання життєвого досвіду. Чи піде ця жінка на офіційний шлюб з чоловіком Мавпою — велике питання! А бурхливий запам’ятовується роман може скластися.

Обидва цих знака не сентиментальні, на життя дивляться прагматично, і це покращує сумісність Бика і Мавпи в коханні та шлюбі. Жінка-Бик і чоловік-Мавпа можуть створити міцний союз, який швидко стане злагодженим дуетом, де спільні прагнення, амбіції, прагнення успіху і дружба будуть важливіше пристрасті.

Рішуча Мавпа швидко підкорить серце Бика. Вона амбітна, завжди пропонує оточуючим чимало цікавих ідей, ставить перед собою масштабні життєві цілі. Вона швидко розуміє, що в особі Бика набуває вірного товариша, який буде у всьому його підтримувати. Крім того, вона рада бачити, що він не вимагає романтичних зізнань, вражаючих жестів, не змушує ревнувати.

Східний гороскоп сумісності стверджує, що якщо Бик і Мавпа в шлюбі будуть об’єднані загальними інтересами і прагненням до багатства, то їх любовний союз буде існувати багато років. В іншому випадку спокуслива Мавпочка занудьгує через спокою (іноді надмірне) Бика і його небажання змін. Це надзвичайно незалежне істота з працею стає чудовим сім’янином, зберігачем або берегинею домашнього вогнища, про яких мріють Бики, особливо в зрілому віці. Тим не менш, в більшості випадків, незважаючи на різницю в темпераменті і не зовсім ідеальну сумісність, Бик-жінка і Мавпа чоловік, одружившись, цілком в змозі зрозуміти один одного, тому чудово почуваються разом.


Залишити відгук