Жінка Бик і Чоловік Коза Сумісність в Любові

Чоловік-Вівця артистичний і любить розкіш, він буде отримувати задоволення від життя, як йому заманеться. Хоча жінка-Бик вірна почуття обов’язку і буде вести господарство і піклуватися про сім’ю, їй не сподобаються його забаганки і непрактичність. Йому потрібно, щоб його любили і цінували, – тоді він зможе показати свої кращі сторони, вона зосереджена на порядку і дисципліни, а це дуже обмежує Вівцю. Жінка-Бик рішуча і безкомпромісна і відчуває, що, по можливості, час і зусилля треба витрачати на корисну діяльність. Він артистичний, схильний до перепадів настрою. Вона не терпить і зневажає його м’якість, а він абсолютно не переносить систематичність і спроби зневажати їм. Щоб мирно співіснувати, цій парі доведеться йти на серйозні компроміси.

Складний союз для обох. Як не сумно, у них мало шансів втриматися разом. Жінка Бик не терпить ні легковажності, ні примхливості, ні безвідповідальності. А чоловік Коза, навіть, якщо він — найкращий представник цього знака, наперекір і з шкідливості, а може просто з «любові до мистецтва», все частіше і активніше провокувати жінку Бика на крайню ступінь невдоволення і гнів.

Звичайно, якщо вони все-таки зможуть домовитися і розділити сфери впливу, жінці Бику в чомусь поступитися, а де-то зробити самій, то протриматися якийсь час разом цілком можливо. Погано те, що з чоловіком Козою домовлятися марно — він пообіцяє, а потім все одно все «переграє». Важкий поєднання, але при обопільній роботі над собою — можливе.

Бик і Коза… Не дуже багатообіцяючий початок — і вже зовсім жалюгідний кінець. Якщо в арсеналі немає особливого розташування зірок, цим двом китайський гороскоп радить уникати один одного як вогню. Хоча спочатку протилежність натур може навіть залучити один до одного жінку-Бика і чоловіка-Козу, а несумісність сприйматися як несхожість і імпонувати.

Козі подобається працьовитість і відповідальність Бика. Він не спізнюється на побачення, піклується про те, щоб вчасно були оплачені рахунки, завжди пам’ятає про річниці першої зустрічі. Бик дивиться на романтичну Козу як на прибульця з іншого світу, світу фантазій. Про таких примхливих і вимогливих артистках він, звичайно ж, читав в книгах, але не вірив, що вони зустрічаються насправді. Ці реалістичні представники східного гороскопу дійсно не розуміють, як можна годинами стовбичити перед дзеркалом, видивлятися у себе найменшу зморшку, п’ять разів на день змінювати рішення, за чашкою ранкової кави турбуватися про кінець світу і заливатися сльозами при кожному зручному і незручному випадку. Коза боїться всього на світі, і, як правило, дуже марнотратна, від чого партнер теж, м’яко кажучи, не в захваті.

згодом погана сумісність Кози і Бика в шлюбі або просто в любовному зв’язку стає все більш очевидною. Тонка, знервована атмосфера, що оточує Козу і створювана нею самою, починає дратувати Бика. Він просто не в змозі її зрозуміти, до всього починає пред’являти претензії. Дуже ніжна Коза, сприймає їх дуже болісно, впадає в депресію.

Найгірше те, що обидва знаки китайського календаря – і Коза, і Бик – в любовних відносинах славляться своєю вірністю. І навіть коли їх зв’язок давно нагадує замінований полігон, вони не в змозі попрощатися один з одним і будуть отруювати життя другій половині дуже довго.


Залишити відгук