День Народження 7 Березня: Знак Зодіаку — Риби

Риби, чий день народження припадає на 7 березня, поєднують в собі творчу уяву і раціональне мислення. Ваша найтонша інтуїція доповнюється практичністю, і ефективною роботою інтелекту. Ви легко складаєте враження про якусь проблему, а потім роздумуєте над нею, озброївшись логікою. Іноді ж ви спочатку збирати факти та інформацію про предмет свого інтересу, аналізуєте, а потім передавати оточуючим в словах або образах.

Народжені 7 березня повинні бути надзвичайно обережними по відношенню до свого здоров’я. З-за своєї надвисокої чутливості і сприйнятливості вони схильні до багатьох видів інфекцій і алергій. Це може в кінцевому рахунку призвести до проблем з серцево-судинною і лімфатичною системами, які змушені постійно протидіяти і захищатися. Народжені 7 березня повинні приділяти особливу увагу своїй дієті. Зазвичай обмеження молочних продуктів допомагає зменшити надлишок мокротиння і слизу. Вельми корисним для них буде раціон, заснований на крупах і овочах, бажано сирих чи приготовлених на пару. Що стосується занять спортом, то рекомендуються помірні, дозовані вправи. Мабуть, цим людям найбільше підійдуть танці, лижі, плавання, йога і тай-ши. Для народжених 7 березня дуже важливий повноцінний сон, але вони не повинні дозволяти собі надмірностей, оскільки може статися інше — безповоротний відхід у світ мрій.

Складні особистості, народжені 7 березня, часто живуть у відірваному від реальності абстрактному світі. Однак незважаючи на це, вони здатні знайти конкретну форму вираження своїх думок і можуть знайти удачу в житті. Чи не з самого дитинства доля кидає їм виклик, який вони приймають з гідністю. Хоча народжені 7 березня зазвичай витають у хмарах, бажання зробити кар’єру у них настільки велика, що вони готові навіть без парашута зістрибнути на землю. Як правило, ці люди домагаються успіху, спираючись на підтримку і участь оточуючих. І все ж, незалежно від того, залучені вони у конкретну діяльність чи ні, народжені в цей день нерідко створюють враження, ніби живуть в іншому світі. Не дивно тому, що багато хто з народжених 7 березня, закінчивши робочий день і покинувши межі офісу, тут же викидають з голови проблеми, пов’язані з виробництвом. Фактично у внутрішній світ цих людей проникнути не так-то легко. Тим, хто хотів би стати їх друзями, необхідно бути надзвичайно терплячими і, крім усього іншого, не дуже вимогливими, тобто, по суті справи, схожими на тих, хто народився в цей день.

Знак Зодіаку 7 Березня – Риби

Стихія Знака: Вода. Ваш знак Зодіаку відноситься до водяним знакам, які відрізняються наступними якостями: ніжність, шанобливість, мрійливість, старанність, поетичність, витонченість, співчуття.

Планета Управитель: Нептун. Відповідає за дар провидіння, віру. Вплив Нептуна ідеально для музикантів. Планета у вигнанні – Меркурій. Несе відповідальність за відсутність критичності, а також недолік раціональності.

Народжених 7 березня людей дата їх народження наділяє практичністю і раціоналізмом, а знак зодіаку народжених 7 березня дарує їм творчі здібності. Вони дуже розумні і мають надзвичайно сильною інтуїцією, що не дивно для народжених 7 березня знак зодіаку Риби. Спочатку вони роблять художній і емоційний «зліпок» проблеми, яку треба вирішити, а потім розмірковують над нею, препарують її з допомогою свого потужного інтелекту. Також ці люди володіють і протилежним підходом, що йде спочатку через збір відомостей та фактів, їх систематизацію і, після, перетоплення в єдиний художній образ.

Народжені 7 березня великодушні і, як правило, не реагують на прямий тиск на них. Зазвичай їх реакція полягає в тому, щоб відійти або, вірніше, «отдернуться» у критичний момент як емоційно, так і фізично. Коли їх атакують або критикують, вони роблять рідкісні спроби захистити себе (якщо взагалі роблять), а потім знову повертаються в безпечне простір власного світу. Вони швидко розуміють, кому можна, а кому не можна довіряти. Частково потайливі, вони, однак, готові піти на жертву для тих, кого їм трапляється полюбити.

Народжені 7 березня часто бувають надзвичайно щедрими (у всіх значеннях цього слова) по відношенню до тих, хто, як вони відчувають, цього по-справжньому заслуговує. Народжені в цей день завжди глибоко співчувають нужденним, тому законність і рівність можуть бути відновлені саме їх турботами. Обертаючись в суспільстві, вони не поспішають заводити численні знайомства, скоріше, вони знайдуть собі одного або двох друзів, — і це для них більше ніж достатньо. До проблем, з якими найчастіше зустрічаються народжені 7 березня, можна віднести нестійку енергію, брак соціально вначимой суспільного життя, побоювання і нестабільність, відчуття невизначеності з приводу того, яке місце вони займають серед інших людей. Одного разу народжені 7 березня зможуть спрямувати свою розсіяну енергію в одному напрямку, і тоді вони далеко просунуться вперед. Використовуючи свою роботу як основу, вони навіть можуть знайти себе, досягаючи вражаючих успіхів в суспільстві.

Народженим 7 березня необхідно хоча б зрідка звертати увагу на думки і почуття членів своїх сімей, свого оточення та суспільства в цілому. Ці люди можуть зробити своє життя по-справжньому виразною і хвилюючою, але для цього іноді потрібно поступатися особистими інтересами. Якщо їм пощастить, то вони обов’язково зустрінуть людину, з якою розділять своє життя, але вони, безсумнівно, здатні на міцну дружбу, в деяких випадках навіть замінює любов, так необхідну тим, хто народився в цей день.

Чоловік Риби – народився 7 Березня

Чоловіки, народжені 7 березня – можуть пишатися наступними відмінними рисами: такий кавалер – жертовний, ідеалістичний, харизматичний, творчий. Чоловіки-Риби – ідеалісти і мрійники, це легкі і комфортні в спілкуванні люди. Ввічливість і тактовність не дозволяють чоловікам цього знака проявляти відкриту агресію, що є найчастіше їх проблемою. Чоловіки-Риби легко закохуються і важко вибудовують міцні гармонійні стосунки. Головні проблеми в любові пов’язані з прагненням до недосяжного ідеалу і побудовою відносин з тими, хто має набагато більш яскравим темпераментом.

Жінка Риби – народилася 7 Березня

Жінки, які відзначають день народження 7 березня, характеризуються такими якостями: така дама – чуттєва, інтелектуальна, артистична. Жінки-Риби – чарівні, тонкі й загадкові панянки, які приваблюють чоловіків своєю вразливістю і беззахисністю. Їх жіночність і слабкість є їх головним козирем, створює навколо них атмосферу таємничості. Її розташування досягти нелегко, і саме розум часом змушує її не йти на поводу емоцій. Самими сильними рисами жінок-Риб є жіночність та вміння правильно розпоряджатися своїми фірмовими рисами – крихкістю і м’якістю.

День Народження 7 Березня

Вперті і самодостатні натури. В день 7 березня народжуються складні натури з непростим і вольовим характером. Вони з ранніх років впевнені у своїх силах, їх завзятості можна тільки позаздрити. Загострена інтуїція і уміння відчувати настрій оточуючих допомагають робити правильні дії. Вони з легкістю можуть передбачити хід подій і всі можливі повороти. Унікальний набір якостей допомагає їм завжди виходити з найскладніших ситуацій, підкорювати вершини, які іншим незбагненні.

Не дивлячись на свою внутрішню силу, багато з решти світу 7 березня знак зодіаку Риби, воліють жити в якомусь абстрактом світі, творцем якого виступають вони самі. Багато з них відкидають всі матеріальні блага на користь духовного. Але при необхідності, вони з легкістю повертаються до реальності, знаходять рішення виниклих проблем. З самого дитинства їм доводиться з гідністю зустрічати всі мінливості долі. Досить самобутні і унікальні у своєму роді з’являються на світ люди 7 березня знак зодіаку Риби. У них поєднується вміння віддаватися мріям, будувати повітряні замки, але паралельно їм притаманне величезне бажання побудувати кар’єру і мати забезпечене життя.

Тому, в робочий час, народжені 7 березня знак зодіаку Риби, старанно працюють, а у вільні хвилини прагнуть в хмари. Багато з них після закінчення робочого часу, моментально викидають з голови все, що пов’язано з виробництвом. Найчастіше, люди цього дня не здатні самостійно досягти великих успіхів у кар’єрі. Вони потребують допомоги і підтримки близьких, які будуть направляти їх у потрібне русло. Хоча, справедливості заради, необхідно відзначити, що в близьке коло цих людей не так просто потрапити. Вони недовірливі, ревно охороняють особистий простір. Тому, що бажають проникнути в їх внутрішній світ доведеться запастися терпінням. Ідеальним товаришем для таких особин стане людина, дуже схожий по натурі і сприйняття навколишнього середовища.

Люди, які відзначають День Народження 7 березня вміють аналізувати чужі емоції, що дозволяє відразу розпізнати наміри оточуючих. Вони не агресивні, фактично, навіть не здатні захистити себе. Як правило, вони просто ігнорують зовнішні нападки і причіпки, занурюючись у свій безпечний внутрішній світ. Але не дивлячись на всю їх зовнішню простоту і якусь отреченность, дані особистості відразу розуміють кому можна довіритись. Однак, народжені 7 березня, сильно прив’язуються до людини, який припав їм до душі. Готові не тільки розкритися перед ним, але і на певну жертву, заради блага улюбленого людини. Вони наділені співчуттям, намагаються всіляко допомогти тим, хто цього потребує. Люди цього дня не прагнуть обзавестися численними знайомими. Для них достатньо кількох вірних друзів, які будуть близькі їм по духу.

З-за недовірливості, народженим 7 березня знак зодіаку Риби, складно розкриватися перед людьми. Подібна позиція ускладнює пошуки супутника життя. Астрологи радять залишати свій абстрактний світ і прагнути до реального, бути більш уважним до оточуючих. Дозвольте людям пізнати усе багатство Вашої душі, нехай вони побачать, якою Ви унікальна людина.

Любов і Сумісність

У близьких стосунках ви дбайливі, чутливі, ніжні і романтичні. У вас живе любов, якій ви готові поділитися з близькою людиною, але натомість від нього потрібні допомога, турбота і емоційна підтримка.

Хороші перспективи на створення поважає один одного, сім’ї у Риб з Раком, Скорпіоном і Тельцем. Саме з ними ці люди найбільш сумісні, у них однакові погляди на сімейне життя, схожі життєві пріоритети. Може бути успішним шлюб і в союзі з Дівою, Вагами і Козерогом, шанси, скажімо 50/50. Вони відразу ж повинні розподілити відповідальність і обов’язки, домовитися про те, що будуть сприймати свободу одне одного і поступатися. Шлюб з поганими перспективами бачиться з такими знаками, як Овен, Близнюки і Лев. Скажімо, в даних сполученнях пар – зовсім мало перспектив на щасливий шлюб, навряд чи вони зрозуміють одне одного.

Робота і Кар’єра

Пам’ятаючи про те, що 7 березня — який знак зодіаку, Риби, нас не повинно дивувати, що ці люди живуть не в реальному світі, а у світі якихось незрозумілих абстракцій. Але зв’язок з реальністю у них досить міцна, вони здатні перевести свої абстракції мовами дійсності, втілити їх і досягти успіху. З самого дитинства вони борються з долею, як справжні воїни. Ці люди майже завжди кар’єристи, незважаючи на свою мрійливість, і, з допомогою друзів і зв’язків, вони частіше досягають бажаного. Але навіть якщо вони займаються якимись практичними справами, все одно оточуючим здається, що народжені 7 березня живуть десь в іншому пласті буття, в якомусь невидимому для ока іншому вимірі. Це зовсім не буде дивувати, якщо пам’ятати, який знак зодіаку 7 березня, – ефемерні, потойбічні, містичні Риби.

Після робочого дня ці люди миттєво забувають всі робочі проблеми і починають справляти враження зовсім не від світу цього. При цьому розділити з ними їх фантазії і мрії дуже складно, вони нікого не пускають у свій світ. Щоб потоваришувати з ними, потрібно дуже багато терпіння і поменше жорстких вимог. До речі, цей опис підходить і самим народженим 7 березня. Народжені 7 березня не піддаються тиску. Вони просто відходять в сторону. Вони навіть рідко як-небудь реагують, приміром, на критику, вважаючи за краще піти в себе, замкнутися у своєму внутрішньому світі, куди за ними майже ніхто не зможе піти. Вони добре відчувають інших людей, відчувають, хто здатний на обман, а хто ні. Вони безкорисливі і готові допомогти друзям і близьким, принісши майже будь-яку жертву.

Здоров’я і Хвороби

Від народження ці люди дуже чутливі та вразливі, в них часто виникають алергії, часто вони хворіють, підхоплюючи різноманітні інфекції. Також уразливими місцями їх організму є лімфовузли і серцево-судинна система. Що стосується раціону народжених 7 березня, то їм рекомендується вживати поменше молочних продуктів, так як вони продукують виділення слизу і мокроти, і приділити увагу свіжих овочів і круп.

Обов’язково слід займатися спортом, але постарайтеся не перестаратися, не перенапружуйтеся. Більше інших спортивних занять вам підійдуть йога, пілатес, танці, плавання, лижі. Обов’язково стежте за розпорядком дня і відпочивайте належну кількість годин, але намагайтеся не спати занадто багато, у вашому випадку це загрожує віддаленням від реальності у світ мрій і фантазій.

Доля і Удача

В цей день народжуються впевнені в собі, великодушні і щедрі натури. У цих людей незалежний і впертий характер. Але вони мудрі, їх вчинки розумні; володіючи великою інтуїцією, вони можуть прийняти єдине вірне рішення, це допомагає їм уникнути багатьох помилок і виходити переможцем з будь-якої ситуації. Вони володіють міцним здоров’ям, сильним і твердим характером. У них зазвичай багато друзів, їм все дається легко, що викликає заздрість і породжує безліч недоброзичливців і ворогів. В любові їм щастить, як і в матеріальній сфері. Вони притягують гроші до себе. Головне, що їм необхідно засвоїти в життя — не втрачати голову від успіху, і тоді все в їх житті буде чудово.

Поради Рибам, Народженим 7 Березня

Друзів у них зазвичай мало – максимум один або два. Але цим людям не завжди ясно видно, яке місце вони самі займають в соціумі, що можуть зробити, а що ні. При цьому вони відчувають потребу впливати на суспільство, змінювати його на краще. Також буває їм важко зосередитися на чомусь конкретному, вони розпорошують увагу і свої сили, в результаті топчуться на місці. Їм потрібно навчитися концентрувати і збирати свої сили, завдаючи точковий удар, тоді у них справа швидко піде на лад. Діючи за допомогою цієї тактики, вони навіть можуть зробити жадану кар’єру в сфері взаємодії з соціумом, суспільством, політикою.

Народився 7 березня потрібно проявляти більше уваги своїм близьким і друзям, цікавитися їх думками і почуттями. Їм варто більше думати про тих, хто поруч, і менше – про своїх абстрактних теоріях. Також варто відзначити, що ці люди здатні на разюче глибоку і міцну дружбу, яка за певних обставин навіть може замінити сім’ю і любовні відносини.


Залишити відгук