Жінка Мавпа і Чоловік Півень Сумісність в Любові

Цей союз, швидше за все, буде холодним і ворожим, якщо тільки обидва партнера не змінять свою поведінку. У Мавпи є бридка звичка вистачати, що їй подобається, і триматися за це з усіх сил, навіть якщо в результаті всі навколишні залишаться не при справах. Півень занадто строгий і вимогливий, щоб спустити їй з рук. Вона не захопитися його спритністю та ощадливістю і не впечатлится його ораторським талантом. Мистецтвом риторики вона володіє нітрохи не гірше і скористається цим, щоб спровокувати Півня. Ці двоє, безсумнівно, будуть вибивати один одного з шляху істинного, і співпраця між ними можливо лише в разі крайньої необхідності.

Тут ситуація більш складна. Жінка Мавпа як і будь-яка інша жінка, буде змушена грати за правилами чоловіки. Однак, чоловік Півень не може оцінити її жертв і не дотягнутися до її розуміння суті взаємовідносин. Звичайно, вона може знайти способи донести своє бачення, але чоловік Півень надто зациклена на собі і на своїх ідеях, щоб почути жінку. Тим більше, що він бачить зовнішнє і мало дивиться вглиб — йому це просто не потрібно. Коли жінка зрозуміє, з ким має справу, вона може відсторонитися і теж жити своїм життям, перебуваючи поруч. Такі ось паралельні світи.

Інший варіант розвитку відносин: жінка Мавпа буде жити справами чоловіка. Від такого положення теж мало толку, оскільки, жінка буде нав’язувати своє розуміння, захоче піклуватися, керувати. А чоловік Півень, навіть, якщо буде періодично погоджуватися, рано чи пізно, «зірветься з гачка» і наламає дров. Найкраще — знайти золоту середину. Кожен повинен бути зайнятий своїми справами, а вдома ця пара може ділитися своїми враженнями, планами, не втручаючись в плани партнера, а вислуховуючи і допомагаючи добрим словом. Загальний дозвілля обом принесе задоволення!

Нехай їх закрутить бурхливий роман, нехай Мавпа і Півень весело проводять час, не розлучаючись до зорі, насолоджуючись шампанським і музикою, пристрасними ночами в ліжку, – довгостроковий прогноз сумісності цих двох знаків китайського Зодіаку такий, що найчастіше ужитися один з одним вони не можуть.

Мавпу дратує спосіб життя, поведінку і щирість Півня, який часто відверто говорить правду в очі навіть небезпечним ворогам. Мавпа дуже хитра, ніколи не знаєш до кінця, що ж насправді ховається на дні її серця. Півень не любить таємниці в любовних відносинах, він завжди повинен точно знати, що відбувається, в іншому випадку втрачає відчуття безпеки.

Прогноз сумісності пари Мавпа-жінка і Півень-чоловік погіршується і з-за грошей. Пара часто стикається із серйозними фінансовими проблемами. Чому? Обидва знака східного гороскопу схильні до ризику у сфері фінансів, можуть заробити багато, але легко спускають навіть дуже значні суми. У цій родині дуже не вистачає бухгалтера! Крім того, і Півень, і Мавпа навіть у шлюбі завжди прагнуть до незалежності, мають пристрасний темперамент, люблять «движуху», хвилювання, джерелом якого є нові любовні пригоди. Дружина-Мавпа і чоловік-Півень можуть навіть не помітити, що насправді вже досить довго більше не разом…


Залишити відгук